Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai sociālie darbinieki Latvijā ir tikai ķeksīša pēc?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Izlasīju situāciju Dobelē un nesaprotu, kāpēc pēc šādiem notikumiem visi ir šokā, bet pēc kāda laika tiek aizmirsts par sociālo darbinieku nolaidību un viss atgriežas vecajās sliedēs? Tik ļoti žēl mazulīša :'-(
05.01.2017 11:30 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Iedomājies, es arī maksāju ienākuma nodokli, bet valstī, uz kuras uzņēmumu es strādāju :-D Diez kur tu izzīdi, ka tā ir izvairīšanās no nodokļu nomaksāšanas, es nespēju saprast. Beidz fantazēt, nenormālā! :D
06.01.2017 17:56 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
es arī maksāju ienākuma nodokli, bet valstī, uz kuras uzņēmumu es strādāju

Bet kritizē Latviju, kurai no tā labāk nepaliek.
06.01.2017 18:21 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Bet, alexxa, man likās, ka tu esi pietiekami izglītota, lai zinātu, ka ienākuma nodoklis nav vienīgais nodoklis, kuru maksā Latvijas iedzīvotājs. Vai ne tā? ;)
06.01.2017 18:32 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un cik izglītota esi Tu, ja nezini, cik lielu procentu no kopējā budžeta sastāda ienākuma nodoklis un kāds ir tā sadalījums (To dala divās daļās) un izlietojums?
06.01.2017 18:48 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Un kāda man par to starpība? Tu reāli esi vispār ar smadzenēm normālās attiecībās, ka tu man pārmet to, ka es maksāju ienākuma nodokli citā valstī, tai pašā laikā tērējot naudu un maksājot cita veida nodokļus Latvijā? Jēzus, tu vispār saproti par ko tu man tagad pārmet? Par to, ka es MAKSĀJU IENĀKUMA NODOKLI CITĀ VALSTĪ, JO ES STRĀDĀJU UZ UZŅĒMUMU CITĀ VALSTĪ? Nopietni? :-D:-D:-D
06.01.2017 19:22 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Tev būtu laiks izglītoties jautājumos par nodokļu sadali - gan par to, kā sadalās Tevis nomaksātais PVN, gan ceļu nodoklis, gan akcīze, gan arī ienākuma nodoklis, ko Tu nemaksā (Citai valstij nav obligāti maksāt, ja vien tur uz vietas nedzīvo. Dzīvojot šeit, ir izvēles iespēja, Tavu izvēli es jau redzu). Tad varbūt sapratīsi, kāda loma tam visam reāli ir Tavā dzīvē, ko šobrīd Tavā vietā apmaksā citi, bet Tu lieto rezultātu, kāds nu viņš ir par to budžetu, kāds ir.
Par pilsoņa pienākumiem arī vajadzētu izglītoties. Pilsoņiem ir arī tādi un vēlēšanas nav vienīgais.
Man ar galvu viss kārtībā. Es zinu gan savas tiesības, gan pienākumus. Tu, kā redzams, tikai pirmo un tieši dēļ tādiem kā Tu, kas mums te ir jūtamā masā, nekas pie mums normāli nevar strādāt.
06.01.2017 21:40 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Dr, starpība tāda, ka pašvaldības šos 80% no IIN izmanto skolām, bērnudārziem, ielu tīrībai, kārtības nodrošināšanai pilsētā un citām sabiedrībai nepieciešamajām lietām, Tu arī izmanto šīs sabiedriskās preces, ne tā? Manuprāt, nav korekti sevi pilnībā nodalīt šīs valsts, lai arī it kā neizmanto ne ārstus, ne bezmaksas izglītību, bet Tavi bērni kaut kad to darīs.
06.01.2017 21:51 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Es arī ceru, ka Tu dzīvē tik prasti neizsakies kā šeit (t)
06.01.2017 21:52 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Bet valsts šos 20% izmanto pamatā veselības nodrošināšanai - jaunām aparatūrām, modernām tehnoloģijām. Jā, Tu izmanto maksas medicīnu it kā, bet visas šīs lietas Tava samaksa tāpat nenodrošina, Tev taču draugs un radinieki iet pie ārstiem uz izmeklējumiem, arī Tu pati. Visas šīs lietas ir nepieciešamas normālai dzīves kvalitātes uzlabošanai, negribam taču iet pie zobārstiem un raut zobus kā Viduslaikos. Tad kāpēc uzvedamies tā? (s)
06.01.2017 21:56 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Bernu zel viennozimigi, bet jega tagad izzilet kaapec un kados apstalkos gimene mira? Mes to nekad neuzzinasim galvenais ka parejie berni ir veseli un iespejams nonaks normalas gimenes kur tiks aprupeti. Tie kas uzskata ka vecuma starpiba ir nenornaala kada starpiba??tadi sievu siteji narkomani alkoholiki var but jebkuraa vecumaaa i jauni i veci.
07.01.2017 00:51 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Dāmas, mani, protams, glaimo jūsu pastiprinātā uzmanība par manu nodokļu maksāšanas vai nemaksāšanas situāciju, BET, diemžēl manī jūsu teiktas neizraisa teju nekādas emocijas. Ja man ir jāizvēlas saņemt summu X vai summu Y uz rokas, tā ir mana brīva izvēle saņemt to lielāko, pietam, nepārkāpjot likumu. Tad, kad es redzēšu, ka tautas nomaksātie nodokļi tiek tērēti adekvāti, kā arī redzēšu tajā sev kādu tiešo labumu (ak, egoiste, vai ne?), iespējams, ka arī apdomātu iespēju brīvprātīgi atteikties no pietiekami jūtamas naudas summas, bet tomēr...šaubos.
Pietam, mana nodokļu situācija jūs īsti neskar, kā arī neattiecas uz šo topiku. Mani vairāk pārsteidz Alexxas cīņas spars. Tu kaut kā visai bieži izsaki apgalvojumus, kurus tur nevari pamatot. Tavs katrs komentārs ir par kaut ko jaunizdomātu. Nevari piekasīties pie viena (jo tur nav pie kā piekasīties), izdomā ko citu.. un tā uz rinķi. Es tev ieteiktu koncentrēties uz sevi un sevis izglītošanu. Kādu joku iemācīties un humora izjūtu attīstīt tev nenāktu par ļaunu!
07.01.2017 11:14 |
 
Reitings 28785
Reģ: 11.02.2015
Tā ir cilvēce, labrīt.
Kur tur sociālo vaina, ka ir un būs vienmēr ģimenes, kam - pat ar karoti barojot labas vērtības - būs citas prioritātes?... Ja viņš vēl ir tik inteliģents, lai mācētu izlikties... ko tam?--- sociālajam skapī sēdēt vai? Mēs nezinām, kas tur bija vai nebija pie atbildīgo dienestu apsekošanas. Varam tagad tikai gudri di*st.
Varu arī piekrist tam, ka par noziņošanu kaimiņi raustās. Jo tos jau ātri vien atkož. Man to pat par nosistu suni ir teikuši - ka neziņos, jo māju nodedzinās. Un ko tu pēc tam pierādīsi? Ļoti bieži tomēr pierādās teiciens: "Ar slimiem - pa labam"...
08.01.2017 00:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)