Vai sociālie darbinieki Latvijā ir tikai ķeksīša pēc?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Izlasīju situāciju Dobelē un nesaprotu, kāpēc pēc šādiem notikumiem visi ir šokā, bet pēc kāda laika tiek aizmirsts par sociālo darbinieku nolaidību un viss atgriežas vecajās sliedēs? Tik ļoti žēl mazulīša :'-(
05.01.2017 11:30 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kādēļ uzreiz tik skaļi jāapsaukājas? Patiesībā, Latvijā cilvēkiem tik tiešām ir pietiekami savu problēmu, lai raizētos par visiem un visu. Nav jau visi ar Mātes Terēzes sindromu...

man pat nav žēl

dr567309, tev šķiet normāli, ka kāds ko šādu uzrakta?
05.01.2017 14:10 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Latviešiem tipiski domāt tikai par savu pēcpusi, tāpēc arī Latvija ir galīgā dimbā.

+++
05.01.2017 14:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://nra.lv/latvija/riga/114904-vasara-nodos-ekspluatacija-lielako-socialo-dzivoklu-kompleksu-latvija.htm Riga dreilinos jaunas majas pilnigi visi socialie dzivokli kas pieder valstij un atdoti maznodrosinatiem. Tapat zinu mazpilsetas dzivokli pieder parastos namos kads pasvaldibai jo nav bijis privatziets, pieskir ari maznodrosinatiem.Un visur labi apstakli. Nav pirmiew stavi,veca nekopat maja vai malkas apkure.
05.01.2017 14:11 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Rīdziniece Jā, varu gan nosaukt konkrētu adresi
adresi neredzu, tatad neticu! neta meklet slinkums. Pienemu ka melo!
05.01.2017 14:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/641908-pec_abu_vecaku_naves_cetri_berni_ilgstosi_paliek_dzivokli_vieni_jaunakais_mirst_no_bada ja vel daudz komentaru visur atradu ka rajons gadu desmitiem bijis apdzivots tikai ar sociali nelabveligam gimenem un tapec apkartne nolaista.
05.01.2017 14:14 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Neteikšu, ka normāli, bet nenormāli man tas neliekas. Nu sorry, bet cilvēkam vispirms par sevi ir jāparūpējas, pirms skrien un citiem mēģina palīdzēt. Ne velti lidmašīnās sākumā sev skābekļa maska jāuzliek un tikai tad bērnam vai citiem jāpalīdz. Jo ja pašam nav labi, bet vēl mēģina palīdzēt kādam, var sanākt ne šis, ne tas. Nav ko nosodīt to, ka citi par sevi uztraucās pirmām kārtām. Es, savukārt, uzskatu, ka LV problēma ir ne tajā, ka cilvēki ir vienaldzīgi, bet tādēļ, ka jūtās spiesti visiem pārējiem palīdzēt un tad ne pašiem labiem, ne citiem īsti. Un tad kopsummā ir viena nelaimīga, pļik pļek sabiedrība. Easy.
05.01.2017 14:17 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Rīdziniece Meloju, meloju, jo citu tak darīt nav ko! :-D
05.01.2017 14:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet par tiem apstakliem piemeram Riga faktus ieliktu, ka narkomani , maznodrosinatie neryti dzivo jaunos profejktos kamer citi koka maja ar malkas apkuri, vai veca neremonteta eka pirmaja stava! Te daudz tadu meitenu, visas nav narkomanes ja kas! Skat pati kada\izradas rajona uzaugi ....
05.01.2017 14:20 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Reta diskusija, kura piekritu Ridziniecei. Var jau, protams, dzivot iluzija, ka tas mus neskar, bet tie berni ir LV nakotne. :-/
05.01.2017 14:21 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Neteikšu, ka normāli, bet nenormāli man tas neliekas. Nu sorry, bet cilvēkam vispirms par sevi ir jāparūpējas, pirms skrien un citiem mēģina palīdzēt.

Nav runa par palīdzību, bet par elementāru līdzjūtību :-/ Kā var pateikt- "man pat nav žēl" ka deviņu mēnešus vecs bērns ir nomiris no bada..:'-(
05.01.2017 14:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vispar tajas socialajas jaunas majas dzivo ari normlas gimenes kam neiet viegli vienkarsi. Mums apkopeja tur dzivo, bet kauans ciemos ka stastija aicinat un taksists vienreiz kad pec darba nakti vedis ta i skibi izteicies tur tajas bomzu soc majas jusm vajag?
05.01.2017 14:23 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Raven atkal izceļas ar saviem spriedelējumiem, varbūt vispirms iepazīsties konkrēti ar problēmu un tad izsaki savus apgalvojumus, gan par šo situāciju, gan par tiem sociālajiem darbiniekiem, kuri saņem naudu par bērnu adopciju uz ārzemēm. Ja jau tu to tik labi zini, tad lūdzu vārdus un uzvārdus studijā, pretējā gadījumā tik tāda vāvuļošana sanāk, ne fakti, ne pierādījumi.
-
Par šo gadījumu vakar visos ziņu portālos rādīja gan to māju, gan kaimiņus, konkrēti no visiem dzīvokļiem, ja nemaldos 9, apdzīvoti ir 4, viena kaimiņiene bija izbraukusi, otrā dzīvoklī dzīvo ļoti veci cilvēki, kā apgalvoja kaimiņiene, tad slikta dzirde, trešajā nonstopā uzdzīve un visticamāk lielākā daļa laika sanāca dzīrojot un guļot, ceturtajā dzīvoja konkrētā ģimene, kas starp citu pēc visu apkārtējo vārdiem bija ļoti kārtīga. Tāpat šodien radio ziņoja ārstu viedokli, ka nav saprotams, kādēļ bērni tik ļoti novārguši, jo mājās esot bijušas neskaitāmas ēdamas lietas, katrā ziņā tādas, ko 5 gadus vecs bērns ir spējīgs pagatavot. Jebkurā gadījumā, 5 gadi ir vecums, kad pats arī durvis var atslēgt un kaut uz ielas iziet, lai palūgtu palīdzību.
05.01.2017 14:26 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
raven.. tādēļ, ka žēlot ik dienas ir tik daudz ko. Tu tikai LV ziņas lasi, vai tomēr arī pasaules? Ik dienu mirst simtiem bērnu, drošvien pat tūkstošiem. Ja cilvēkam katru dienu prāts ir nodarbināts ar to, kā par rēķiniem samaksāt un kā lai paēd pats, nu notrulinās nedaudz tās "man ir žēl visus un visu" sajūtas. Un tev nav žēl tā cilvēka, kurš mēnešiem vai pat gadiem dzīvo stresā, jo knapi spēj galus savilkt? Un nevajag, Dieva dēļ, spārnoto cosmo ieteikumu "atrast labāku darbu" spraust iekšā. Ja visiem būtu tāda iespēja atrast to labāko darbu, pusvalsts nesēdētu uz minimālās algas.
05.01.2017 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Sabiedrība veido valsti, 100 politiķi ir tikai mazs graudiņš smilšu kaudzē. Kā valstī, kurā visiem par visiem ir nospļauties, domā tikai par sevi un savu labumu, viss var būt kārtībā? Mūsu paaudze jau vairs nemainīsies, bet bērnus, kuri ir Latvijas nākotne, gan vajadzētu glābt ko kājas nes, lai turpmāk Latvijas labklājība augtu un cilvēki saprastu, ka smaids rada smaidu un palīdzīga rokas sniegšana var mainīt kāda dzīvi un tur jau aiziet ķēdes efekts. Laimīgs es, laimīgs mans kaimiņš.
05.01.2017 14:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
varbut berni atpaliek attistiba? Tad nav spegiji par sevi parupeties. Jo 5 gadigs spej maizi apest un paliga sauk, atvert durvis.
05.01.2017 14:30 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Laimīgs es, laimīgs mans kaimiņš. BINGO! Es muziku skali uz austinam klausos, kad bija suns kakaks pec vina vacu, nodokli maksaju un poteju, katru gadu bija 2 jauno zetoni. Viens potei otrs par nomaksatu nodokli. Cienu setnieci pat papiriti nemetu uz zemes, labak soma tad vai roka lidz miskastei kaut 10 min nesisu. vIENMER labas attiecibas ar visiem kaiminiem. Javajag palidzesu. Ir bijusas kopigas talkas pavasara, pinkini... pat tas bijis.
05.01.2017 14:34 |
 
Reitings 792
Reģ: 04.03.2009
Tāpat šodien radio ziņoja ārstu viedokli, ka nav saprotams, kādēļ bērni tik ļoti novārguši, jo mājās esot bijušas neskaitāmas ēdamas lietas

jā, tas gan dīvaini, pat mana mazā savos 16 mēnešos pati iet un ver ledusskapi vaļā un ķeksē ārā kas nu interesē tajā brīdī (t)
05.01.2017 14:36 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Kā valstī, kurā visiem par visiem ir nospļauties, domā tikai par sevi un savu labumu, viss var būt kārtībā?

Pamēģini to pateikt cilvēkam, kurš 5-10 gadu garumā knapi savelk galus, lai savu ģimeni pabarotu. Tu neesi pamanījusi to, ka Latvijā lielākā sērga ir depresija? Esi saskārusies ar depresijas nomāktu cilvēku? Es nerunāju par "ai man šodien slikts garīgais", bet tādiem, kuriem vienkārši nav prieka dzīvot, jo katra diena paiet stresā par to ko ēst, kā samaksāt par visu, izglītībai nav naudas, bērnus arī (ja tādi ir - ja var atļauties veidot ģimeni) valsts dārziņā ielikt nav iespējams, bet privātais nav pa kabatai. Piedod, bet nu šejienieši nav arī vainīgi pie tā, ka viņus mēģina apkāst jebkādā veidā "valsts". Te ir tik absurdi likumi (kuriem katru mēnesi piebiedrojas vēl kāds), tiesu sistēma ir vispār čau, medicīnas sfēra vispār neizteikšos un izglītības sistēma ne motivējoša, ne arī tiešām izglītojoša - vidusskolā 25 priekšmeti, kas tikai izraisa riebumu pret mācīšanos un nekādi neraisa katra talantu un interešu attīstību... augstskolā ir "mazliet" par vēlu jau to vienu profesiju knapināt. Ar izņēmumiem, protams.... BET, es tiešām brīnos par cilvēkiem, kuri vaino iedzīvotājus valsts situācijā, mentalitātē, attieksmē. Vēsturi kāds no jums ir pētijis, analizējis? Kādēļ mēs esam tādi kādi esam? Pēc komentāriem un izbrīna spriežot, izskatās, ka ne īpaši...
05.01.2017 14:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
diemzel tie kas labi dzivo vai normali ir pat lielako pofigisti, te ar cosmo tadas ir ne mazums. Un ciulvekiem sen nav vairs pat 20 it gadu!;-)
05.01.2017 14:40 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es muziku skali uz austinam klausos, kad bija suns kakaks pec vina vacu, nodokli maksaju un poteju, katru gadu bija 2 jauno zetoni. Viens potei otrs par nomaksatu nodokli. Cienu setnieci pat papiriti nemetu uz zemes, labak soma tad vai roka lidz miskastei kaut 10 min nesisu. vIENMER labas attiecibas ar visiem kaiminiem. Javajag palidzesu. Ir bijusas kop

Nu pagaidi... mūziku klausīties uz austiņām, savākt suņa sūdus un sapotēt ir absolūti normāli.. Par to sev medaļa kaklā nav jākarina. Arī par papīru mešanu uz zemes - tas ir pašsaprotami. Te jau tiek runāts par iejaukšanos citu - SVEŠU, cilvēku ģimenes dzīvē. Tas tomēr ir mazliet nopietnāk, kā nemēslot uz ielām un nomaksāt nodokli par suni.
05.01.2017 14:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits