Ja nav attiecību ar otras puses mammu

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā dzīvojam atsevišķi, taču brīvdienas pavadam kopā ar viņa mammu laukos. Mums abām nav izveidojušās attiecības tieši viņas attieksmes un rīcības dēļ. Sākot no balss pacelšanas, beidzot ar pazemojošām frāzēm bez iemesla, ja neskaita to, ka “es esmu sieviete, kas ir šajā pasaulē, lai visu viņai atņemtu, nozagtu un sabojātu viņas dēlam dzīvi, izpostītu to.” Viņasprāt, uz šīs pasaules neviena nebūs gana laba. Tikai viņa. Jāsaka, ka viņa ir pateikusi gana daudz, par daudz, lai spētu to tā vienkārši aizmirst. Šobrīd ir panākts tik daudz, ka viņa vairs neatļaujas mani aizskart ar vārdiem. Viņai dēls ir vienīgais, kas viņai ir. Es to lieliski apzinos. Ņemot vērā to, ka viņa dzīvo viena laukos, tad pavisam loģiski, ka brīvdienas pavadām ar viņu, taču mani tas nogurdina. Pavadīt brīvdienas klusējot, vien komunicējot ar draugu un arī ļoti minimāli, jo mūsu sarunas tiek noklausītas. Nosēžot pie viena galda ne vārda nepasakot un ik brīdi redzot viņas nicinošo sejas izteiksmi... Es nespēju ar smaidu sejā ar viņu uzsākt komunikāciju, ne arī ko kopā pasākt, jo joprojām atceros visu, ko viņa ir pateikusi. Kad varētu it kā palīdzēt atceros, kā viņa kliedza uz mani "Man nav vajadzīga tā tava palīdzēšana" un manas rokas nolaižas. Es nespēju viņai piedot. Un tas mani grauž katru reizi kā viņu ieraugu. It kā šobrīd viņa neko tāāāādu nedara, bet ieraugot viņas nopietno seju es visu atceros kā vakardien.
Un tomēr viņa ir viņa mamma. Es nevaru un negrasos aizliegt viņam braukt brīvdienās uz laukiem, bet vienmēr atrodoties tur es jūtos nogurusi un nomākta. Kāds ir risinājums šai situācijai? Es apzinos, ka mēs nekad nebūsim draudzenes, taču, lai kas arī notiktu, mums nāksies satikties un būt kopā. Nebraukt un vienmēr pavadīt brīvdienas atsevišķi, vienai dzīvoklī? Vai tā būs labāk?
28.12.2016 12:58 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Situācija nav no patīkamākajām, tomēr es ļoti novērtētu to, ka vīrietis palīdz un rūpējas par māti, kurai neviena cita nav, ja neliktos ne zinos vai aizbrauktu kā citas raksta "reizi pāris mēnešos" - manās acīs šis vīrietis savu vērtību noteikti zaudētu, nevis šķistu kā baigais varonis, kurš atsaka mātei, lai izdabātu draudzenei. Protams, mātes attieksme pret tevi nav normāla, bet varbūt tam ir kāds iemesls? Varbūt palūdz, lai draugs kādreiz parunā ar māti? Jo nav taču tā, ka dari kā citas iesaka - bez maz uzstādi ultimātu - tu vai māte, bet šķiet, ka esi ļoti jauka un izpalīdzīga (t)(t) Mātei to vajadzētu novērtēt. Tavā vietā noteikti brauktu retāk, biežāk paliktu dzīvoklī un veltītu laiku sev, draudzenēm utt. - iespējams kādu reizi mēnesī ierosinātu, lai draugs paliek ar tevi, tad skatītos, vai kut kas mainās. Bet ideja par dzīvi tur, ja jums ir zeme un draugs ļoti vēlas tur dzīvot, man šķiet ļoti jauka, tikai nu jā - jāsakārto attiecības ar māti :)
28.12.2016 13:42 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Nu kur var būt tik debīla ideja, blakus mātes mājei celt savējo?! :-O:-D omg omg
Man brālēns arī pieļāva šādu kļūdu, uzcēla māju uz sievasmātes zemes blakus viņas mājai... un attiecības viņiem bija ļooooti labas... tagad viņš gaida viņas nāvi ātrāk
28.12.2016 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Persephon, man iepriekš ir bijušas fantastiskas attiecības ar draugu mammām. Vienmēr esmu jutusies novērtēta, mani uzskatīja par meitu, taču to pat nevar izstāstīt, ko tik mana drauga mamma nav darījusi. To naidu, ar kādu viņa mani uzlūkojusi un uzrunājusi.
Pēc tam, kad draugam padevu drēbes un viņa tās atskrēja no blakus istabas man izraut ārā... draugs izspieda, ka viņa esot greizsirdīga un tur neko nevarot izdarīt. ir mēģināts runāt, bet viņa vai nu klusē vai saka, ka viņai viss ir kārtībā.
28.12.2016 13:54 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Leta, cik sen jau tā?
28.12.2016 13:56 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Kopš pirmajām minūtēm, kad pirmo reizi viņa mani uzlūkoja. Esmu pirmā, kuru jebkad viņš ir atvedis mājās. Pirmā, ar kuru attiecības vispār izveidojušās. Iepriekš viņam viss izjuka pat īsti nesācies.
28.12.2016 14:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Gadu, divus, trīs?
28.12.2016 14:04 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Drīz būs 2 gadi.
28.12.2016 14:05 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Lai cik skarbi tas neskanētu, es arī neredzu šīm attiecībām nākotni. Izklausās, ka tu visu laiku piekāpies. A ko darīsiet tad kad būs bērni? Arī sēdēsi ar viņiem brīvdienās mājās, kamēr viņs brauc pie mammas? Jā ir patīkami, ja vīrietim ir labas attiecības ar mammu. Bet ja vīrietim attiecības ar mammu ir svarīgākas kā sava nākotnes ģimene, tad tas virs nav patīkami.
Es uzstādītu noteikumus. Piemēram, vienu nedēļas nogali pie viņa mammas, otru pie tavas. Un viņam ar savu māti būtu obligāti jāparunā, citādāk vienu nedēļas nogali, kopā brauksiet pie tavas mammas, otru vinš viens pie savas. Jo cilvēkam nav jāpacieš tāda necieņa bez iemesla.
28.12.2016 14:06 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Leta, cik viņam ir gadu? Un vai Tu gadījumā neesi viņa pirmā sieviete?
28.12.2016 14:10 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Kāpēc tā ir jāupurējas? Viņš pat nav tavs vīrs .. !!! katra nedēļas nogale jāpavada tā kā nevēlies . žēl, ka tāda mamma :( es laikam nebrauktu līdzi.
28.12.2016 14:13 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Viņš šobrīd uzskata, ka viss ir kārtībā, jo ir panākts, ka viņa neko nesaka man, nekliedz virsū. Bet arī justies kā izraidītajai man nav patīkami un es nevaru aizmirst notikušo. Jā, ir jādzievo tālāk, bet es nespēju sagremot, kā svešs cilvēks var atļauties izkliegt, ka esmu kļūda, ka esmu viņai nozagusi visu, ka esmu nekas vairāk kā piegulētāja, kas izpostīs viņas dēla dzīvi. Uz mani nekad neviens nav kliedzis. Pat mani vecāki tā nav atļāvušies, bet man ir jāaizmirst, ko man nodarīja viņa tikai tāpēc, ka tagad viņa tā vairs nedara? Man jāaizmirst, kā viņš man blakus sēdēja un nolaidis ausis to visu noklausījās un noskatījās ne vārda nesakot? Ja es viņam nebakstītu ar pirkstu, viņš nemaz nebūtu sācis ar viņu runāt. Es pat nodiktēju priekšā, kas viņam ir jāsaka.
28.12.2016 14:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
MissMia, kad būs bērni, viņi dzīvos mājā blakus mātes mājai, tā ka jautājums par braukšanu kaut kur nedēļas nogalēs nebūs aktuāls. Tad vīrietis zāģēs, ēvelēs, raks un kraus KATRU dienu :)
.
Es neparakstītos. Te nedēļas nogaļu jautājums vispār ir īstermiņa, ilgtermiņā tā būs ikdiena katru dienu, nevis 2 dienas nedēļā.
28.12.2016 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Viņam 26 gadi un es esmu pirmā sieviete viņam, pirmā, kas atvesta mājās.
28.12.2016 14:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man jāaizmirst, kā viņš man blakus sēdēja un nolaidis ausis to visu noklausījās un noskatījās ne vārda nesakot? Ja es viņam nebakstītu ar pirkstu, viņš nemaz nebūtu sācis ar viņu runāt.

Nē, nav jāaizmirst.
.
Tikai jāpajautā sev - vai tas ir vīrietis un tā ir tā attieksme, kuras dēļ vērts baigi uzupurēties?
28.12.2016 14:17 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Man arī ir ļoti svarīga vectēva atstātā māja un zeme, bet nu katru nedēļu tur nebraucam , jo pašai arī kadreiz gribas darīt ko citu un arī vīram nevaru uzspiest savus laukus katru nedēļu..
28.12.2016 14:17 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Jautājums - tev pašcieņa nemaz nav? Tev tavas vēlmes un labklājība nav svarīga? Es nevaretu būt kopā ar vīrieti (grūti pat par vīrieti nosaukt), kurš vienkāršī sēdētu un klusētu, kamēr viņa sievietei kliegtu virsū un apsauktātu par neko. Kāpēc tu pati sev to nodari?
28.12.2016 14:17 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu vispār es pēc tādiem 'vārdiem būtu uz vietas pametusi to māju un arī to lupatu , kurš nevarēja ne vārda pateikt pretī..
28.12.2016 14:19 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Atvaino, bet izklausās, ka Tu savam vīrietim neesi prioritāte - galvanais, lai viņam un mammītei labi. Jūs braucat katras brīvdienas uz laukiem, jo viņam tā patīk, pofig, ka Tev nepatīk. Kur kompromiss? Kāpēc Tev katra sava nedēļas nogale jāpavada tā kā viņš ir izlēmis? Vai tiešām vismaz 1-2 reizes mēnesi brīvdienām nevajadzētu tiks pavadītām tā, lai iepriecinātu arī Tevi? Kaut kā egoistiski sanāk. Ir jau forši, ka vīrietis rūpējās par mammu, bet nav forši, ka tādēļ jācieš Tev. Iesaku kārtīgi izrunāties ar vīrieti - pastāsti kā Tu jūties, un mēģiniet kopīgi atrast kompromisu.
28.12.2016 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 2498
Reģ: 29.01.2009
Taču skaidri redzams, ka viņa negrib Tevi tur redzēt. Kāpēc Tu sevi tā pazemo un tomēr brauc? Es nevaru iedomāties, ka brauktu tur, kur mani negaida. Man pietiktu jau ar vienu reizi, kad mani apvainotu, lai vairs nekad negribētu viņu redzēt.
Izklausās tiešām ļoti bēdīgi. Puisis acīmredzot nav vēl īsti pieaudzis vai arī vienkārši neciena Tevi un tātad arī nemīl, ja reiz viņam vienalga kā Tu jūties. Diez ko daudzsološa nākotne jums neizskatās, ja jau domājat dzīvot blakus viņa mātei. Es droši vien šķirtos, lai arī cik grūti tas nebūtu, jo visu mūžu tā mocīties būtu diezgan stulbi. Bet tu jau pati labāk zini, vai spēsi ar to samierināties visu atlikušo dzīvi.
28.12.2016 14:20 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Leta, tur Tev nav nākotnes. Augstākais, uz ko Tu vari cerēt - sagatavot labu vīru kādai citai.
28.12.2016 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits