Krāpšana

 
Reitings 5
Reģ: 24.03.2016
Sveikas.
Man ir jautājums. Vai kāda no jums ir bijusi piekrāpta un esat nolēmušas piedot un palikt kopā? Un ja jā, cik ilgs laiks pagāja, lai samierinatos? Vai attiecības ir vēljoprojām izdevušās? Diemžēl, tas ir noticis ar mani un esmu nolēmusi palikt kopā. Pirms 2,5 nedēļām draugs visu pateica, bet pagaidām ir neiespējami par to nedomāt, bet tad kad viņš mani apker vai stāsta cik ļoti mīl un nožēlo, tas viss liekas pareizi un kā ar laiku būs labāk, bet tagad jūtos šausmīgi un gribu tam ātrāk tikt pāri.
20.12.2016 01:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
dr567309, visā redzēt slikto un domāt, ka tik tevi nekrāpj?! Paranoja!
Var jau nemaz nesagaidīt tos 10 gadus, kad attiecībās kas noies greizi, var iziet rītā no mājas un "ķieģelis uzkrist uz galvas" :-D Arī realitāte.
21.12.2016 16:44 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Krāpšanas notiek daudz biežāk, nekā ķieģeli mēdz uzkrist uz galvas. :D Arī fakts.
21.12.2016 16:47 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Krāpšanas notiek daudz biežāk, nekā ķieģeli mēdz uzkrist uz galvas
Ja krāpšanas faktu pieņem kā pašsaprotamu un dzīvo ar domu, ai nu daudziem tā gadījies, tad jau es arī neesmu slikts, ka man tā gadījās, problēmu nerisina. Tas, ka sabiedrība uz daudz ko piever acis un ir kļuvusi vaļīgāka, un pielaidīgāka, gan ir fakts.
21.12.2016 16:56 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu bet kāda vēl paranoja? Tas, ka es pieļauju iespēju, ka kaut kas tāds var nākontē notikt nav nekāda paranoja. Man liekas, ka tu jauc mazliet kaut ko :) Es arī pieļauju iespēju, ka es ar savu auto kādam pakaļā kādreiz iebraukšu vai man kāds, tas taču nenozīmē, ka es par to visu laiku domāju? :-D
Tā saucas - sadzīvošana ar realitāti un varbūtībām, nevis paranoja ;)
21.12.2016 17:05 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Tas, ka sabiedrība uz daudz ko piever acis un ir kļuvusi vaļīgāka, un pielaidīgāka, gan ir fakts.

Varbūt tā vienkārši ir evolūcija? Vai atriešanās pie kaut kādām senām patiesībām. Monogāmijas aktualitāte ir ļoti periodiska, starp citu...
21.12.2016 17:07 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Nav ko sūtīt dirst čali katru reizi kad hormoni plosās.
:-D:-D:-D:-D:-D
Es nepiedotu. 1x varbut taa bij kljuuda,otreiz jau ir izveele.Un kas tas par chali lupatu,kas paargulj,jo bail pateikt nee:D
21.12.2016 17:09 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es joprojām brīnos kā tik daudz sieviešu nesaprot vispār kā vīriešiem visa locekļa padarīšana notiek.....
21.12.2016 17:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Kautkādā ziņā piekrītu Neons
21.12.2016 20:17 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
es nevaru apgalvot, ka krāpšana 100% gadījumu ir nepiedodama, tur tomēr tik daudz blakusfaktoru ir. var pasūtīt 3 mājas tālāk cilvēku, bet nešķirties. vai teikt, tu man neesi vajadzīgs/-a, bet nešķirties. var fiziski iespaidot, bet nešķirties. viss taču ir tik individuāli. autores gadījumā - abi vainīgi pie esošās situācijas. viss. tas ir mans viedoklis. (t)
ps. mani nekad nav krāpuši, bet es nevaru apgalvot, ka nekad nepiedotu, skatītos pēc situācijas.
22.12.2016 11:02 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Esmu drīzāk tā puiša pusē...
Autore bija kārtīgi pacentusies viņu attiecības padarīt par murgu. Pazemoja ar vārdiem un visādi izdarījās... Ne vienmēr attiecību pārtraukšana un punkta pielikšana notiek abpusēji mierīgi izrunājoties. Es esmu vairāk kā pārliecināta, ka puisis pēc pēdējā strīda bija nolēmis visu izbeigt un izbeidza arī. Tas nebija varbūt saskaņots un pateikts skaļi, bet darbi to parādīja. Nezinu, kā un kāpēc abi nolēma atkal izlīgt, bet... šajā gadījumā, nezuskatu to par krāpšanu. Puisis bija tajā vakarā izšķīries savā sirdī un prātā. Un autore tāpat - jo pēc tādiem vārdiem, ko viņa pateica, tikai idiots varētu domāt, ka attiecības turpinās..

izlasīju Neons komentāru un visā visumā tam piekrītu.
turklāt ja būtu pretēja situācija un meitene šeit rakstītu "puisis pazemo, sūta 3 mājas tālāk.. dzērumā nokrāpu.. patiesībā negribēju, nožēloju, visu izstāstīju utt." - tad, visticamāk, šo meiteni lielākā daļa šeit atbalstītu un teiktu, ka gadās :-D es nezinu, šķiet, ka liela daļa šeit vienkārši atbalsta sievieti.. kā sievietes.
22.12.2016 11:08 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Godīgi sakot pēc pēdējiem atklājumiem tuvāko draugu un radu pulkā, tiešām neticu ka mūsu valstī ir kāds vīrietis kas nav krāpis savu otru pusi, jautājums vai otra puse to zin. No malas izskatās viss ļoti skaisti, dzimst bērni, ceļ mājas, dzīvo saticīgi, bet kad kur tiek tā kā no ķēdes norāvušies
22.12.2016 11:18 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
Godīgi sakot pēc pēdējiem atklājumiem tuvāko draugu un radu pulkā, tiešām neticu ka mūsu valstī ir kāds vīrietis kas nav krāpis savu otru pusi, jautājums vai otra puse to zin. No malas izskatās viss ļoti skaisti, dzimst bērni, ceļ mājas, dzīvo saticīgi, bet kad kur tiek tā kā no ķēdes norāvušies

vairāk riebjās, ja ar to "lielās" un stāsta draugiem (t)
es vienreiz paziņai (ne draudzenei) pateicu par to, ka viņas puisis (tā puiša klātbūtnē) viņu ir krāpis ar viņas draudzeni (šīs draudzenes kāzās!), vai arī nav (jo es sveci neturēju), bet fakts kā tāds, ka puisis pats ar to ļoti lielās un stāsta apkārtējiem, viņai nedzirdot. un cik tas man likās zemiski. reāli wtf. un man bija tobrīd tiešām pohuj, ka tās nav manas attiecības un man tur nav jājaucas, jo bija pretīgi redzēt visu 3jotni vienuviet, un zināt, ka visi visu zin, bet meitene neko nezin. :-/ turklāt nekādas vainas apziņas man nebija, jo tas puisis nebija man ne draugs, ne vēl sazin kas.
un pats labākais, ka tas puisis, kurš krāpa, protams, nokaunējās, sāka teikt, ka nekas tāds nav bijis.. ka tā meitene vienkārši viņam ķērās kaklā un viņu gribēja, bet viņš nē un nē (ak, svētais enģelis) viņai atteica un nekas nebija bijis. :-D un jā, šis pāris vēl aizvien ir kopā, meitene noticēja nu vai izlikās, ka noticēja. un ar draudzeni viņas vēl aizvien ir ļoti tuvas. vairs tur nejaucos. :-/ bet visa situācija kopumā no malas - pretīga.
22.12.2016 11:27 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
lenl
Jā tas ar fakts, par pēdējiem kandidātiem kur visa ticība pazuda, arī uzzināju no tās lielīšanās draugiem
22.12.2016 11:30 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man gribas piebilst vienu, ko esmu sapratusi tikai ar gadiem. Krāpšana nav pats trakākais ko otrs var nodarīt un pat ne pats sāpīgākais.
22.12.2016 11:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Beibe.Marta
Man gribas piebilst vienu, ko esmu sapratusi tikai ar gadiem. Krāpšana nav pats trakākais ko otrs var nodarīt un pat ne pats sāpīgākais.

Jap, tā ir.
Lietas, kas nodrošināja sugas pastāvēšanu miljoniem gadu evolūcijas procesā, nevar vnk izraut no cilvēka un aizstāt ar ieaudzinātām sociālām normām. Cilvēki var norauties un noraujās. Bet, ja tā kļūst par dzīves normu, tad diez vai šādas attiecības ir vērts uzturēt.
22.12.2016 12:18 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Man jau liekas, ka nejau attiecībās ir vaina, bet pašā cilvēkā. Ir taču cilvēki, kuri absolūti noliedz monogāmiju. Un tu jebkādās attiecībās viņus ieliec, ar jebkādiem cilvēkiem. Rezultāts būs viens un tas pats!
22.12.2016 12:36 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Jā, protams nedrīkst strīdos visādas riebeklības teikt, kas aizskar otru. Bet tie puiša argumenti tiešām ur smieklīg. Otreiz nevarēja atteikt. Nu un ko pēc katra strīda gulelēs ar kādu, kura būs blakus.
Lasot autores komentārus, izskatās, ka tā kā pati sliecies aizstāvēt viņu un gribi piedot.
Es vispār necienu tādus memļakus, kuri sūdzas citām un baigais attaisnojums - sieviete zāğis, a tā ar kuru pārguļ tā labā.
22.12.2016 15:43 |
 
Reitings 53
Reģ: 30.10.2016
Godīgi sakot pēc pēdējiem atklājumiem tuvāko draugu un radu pulkā, tiešām neticu ka mūsu valstī ir kāds vīrietis kas nav krāpis savu otru pusi, jautājums vai otra puse to zin. No malas izskatās viss ļoti skaisti, dzimst bērni, ceļ mājas, dzīvo saticīgi, bet kad kur tiek tā kā no ķēdes norāvušies

+++
22.12.2016 23:44 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Varbūt man skatījums uz to ir visai dīvains,taču es uzskatu,ka ja cilvēki ir kopā,vienalga kā viņiem iet pa dzīvi, krāpšana ir un paliek krāpšana un nekas to nevar attaisnot. Ja puisis katru reizi,kad meitene uz viņu sabļaus ,skries mierinājumu meklēt pie citas,tad ir vērts padomāt vai maz tādas attiecības ir vajadzīgas. Cik saprotu,ka daudz reižu puisis gribēja izrunāties,bet tu ne. Varbūt tomēr savu spītību vajadzēja paturēt pie sevis? Bet šajā gadījumā es uzskatu,ka abi bija vainīgi, pagale bez uguns nedeg. Labak būtu gājuši katrs savu ceļu .:-)
26.12.2016 11:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits