Krāpšana

 
Reitings 5
Reģ: 24.03.2016
Sveikas.
Man ir jautājums. Vai kāda no jums ir bijusi piekrāpta un esat nolēmušas piedot un palikt kopā? Un ja jā, cik ilgs laiks pagāja, lai samierinatos? Vai attiecības ir vēljoprojām izdevušās? Diemžēl, tas ir noticis ar mani un esmu nolēmusi palikt kopā. Pirms 2,5 nedēļām draugs visu pateica, bet pagaidām ir neiespējami par to nedomāt, bet tad kad viņš mani apker vai stāsta cik ļoti mīl un nožēlo, tas viss liekas pareizi un kā ar laiku būs labāk, bet tagad jūtos šausmīgi un gribu tam ātrāk tikt pāri.
20.12.2016 01:48 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Esmu drīzāk tā puiša pusē...
Autore bija kārtīgi pacentusies viņu attiecības padarīt par murgu. Pazemoja ar vārdiem un visādi izdarījās... Ne vienmēr attiecību pārtraukšana un punkta pielikšana notiek abpusēji mierīgi izrunājoties. Es esmu vairāk kā pārliecināta, ka puisis pēc pēdējā strīda bija nolēmis visu izbeigt un izbeidza arī. Tas nebija varbūt saskaņots un pateikts skaļi, bet darbi to parādīja. Nezinu, kā un kāpēc abi nolēma atkal izlīgt, bet... šajā gadījumā, nezuskatu to par krāpšanu. Puisis bija tajā vakarā izšķīries savā sirdī un prātā. Un autore tāpat - jo pēc tādiem vārdiem, ko viņa pateica, tikai idiots varētu domāt, ka attiecības turpinās..8-)
20.12.2016 18:15 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
marcy, man ir žēl tavu džeku, ja tev tāds ir! :-/ Tu diemžēl izklausies pēc tāda cilvēka, kuram liekas, ka tu, kā sieviete, drīksti vīrieti novest, bet tāpat nebūsi vainīga, jo viņš, jāklis tāds, tevi būs nokrāpis! :-D Protams, protams... puisis vainīgs, ka viņam bija jāsadzīvo ar noraidījumiem, apvainojumiem un strīdiem.
20.12.2016 18:24 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Nevajadzētu no savas pieredzes vai sev zināmo cilvēku pieredzes spriest par visiem. Ja vīrietim mājās ir viss ko vajag, viņam šādu domu nebūs.

Pastāsti - uz kādu pieredzi balstās tavs teksts, par to vīrieti mājās? :)
Jā, līdz zināmam laikam tam tekstam par vīrieti, kuram viss ok mājās, var piekrist. Bet ja tiek šķirta katra otrā laulība, tad kā Tev šķiet - vai 50% sieviešu ir vnk nenormālas? Un tie atlikušie 50%, kaut arī nav precējušies, kā Tu domā, vai viņi visu mūžu nodzīvo 1 attiecībās, mmm?
Tāda ir cilvēka daba - cits pēc gada, cits pēc 10 sagribēs šīs jaunās izjūtas un tās arī dabūs. Un, atvaino, sievietes šajā ziņā nav ne ar ko labākas.
Tātad pavest var tikai pievilcīgas sievietes? Vai arī tiem kurus paved ir vājš raksturs?! Ar varu un piespiešanos ir grūti kādu pavedināt, attiecīgi no tā izriet, ka ja līdz šādam solim nonāk, tad jau pašos pamatos attiecībās viss nav labi, atbildot uz kāda trešā pavedināšanu.

Tur nav vajadzīga vara, tur ir vajadzīgi atbilstoši apstākļi, lai neviens neuzzinātu un attiecīga seksa trūkuma stadija vīrietim. Nemāni sevi - nevienās attiecībās viss nav ideāli visu laiku. Būs grūtības, būs strīdi, būs sievietes vēlme manipulēt un vēl viss kas. No tā nav iespējams izvairīties, un vidējais homo sapiens nav nekāds dzelzs vīrs. Ja visi kauliņi sakritīs, tad tas notiks un viss. Protams, ir principiāli izņēmumi, kuri labāk nomirs nekā ko tādu izdarīs. Šaubos gan, vai pirms nāves sieva viņiem paldies pateiks par to, drīzāk pati būs paspējusi visu ko sadarīt... :)
Kāpēc ir jāveic otra sev mīļa cilvēka apkaunošana šādā veidā, lai pēc tam saprastu cik patiesībā viss ir labi šajās attiecībās?! Lai to saprastu, varbūt nevajag krāpt ar citu, varbūt tomēr pirms tam labāk izrunāties? Ja tas nav iespējams, tad attiecībām nebūs turpinājuma! Punkts, šķiršanās un turpina dzīvi ejot katrs savu ceļu.

Cilvēki nedara to ar mērķi apkaunot otru. Paklausies to Ted talk, ļoti labi pastāstīts.
20.12.2016 18:25 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
juhuu, es priecājos, ka šī diskusija aiziet mazliet dziļāk par to, ka čalis vienkārši ir kretīns. Baigi labi teikts, Caloo. Es arī kaut kā ļoti līdzīgi domāju... parasti cilvēki to nedara, jo baidās, ka pieķers, nevis dēļ kaut kādām morāles normām. Citi dara tādēļ, ka nav laimīgi bet dažādu iemeslu dēļ negrib/nevar šķirties.
20.12.2016 18:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
dr567309
Mhm, variantu jau daudz. Katrā ziņā uzskats, ka tas kurš izvēlējās piekrāpt ir automātiski vainīgais ir tuvredzīgs. Man baigi patika tas kā Ted Talk pateica, ka uz to jāskatās, kā uz iespēju. Katrs šāds moments ļauj pārskatīt attiecības un uzdot pareizos jautājumus:
Ko šī dēka Tev nozīmēja?
Ko Tu piedzīvoji vai izbaudīji, ko nevarēji dabūt ar mani?
Kā Tu juties, kad atnāci mājās?
Kas ir tas ko Tu visaugstāk vērtē mūsu attiecības?
Vai Tu priecājies, ka dēka ir beigusies?
Svarīgi saprast kāpēc tas notika, uzņemties savu daļu no atbildības par notikušo un būvēt attiecības izejot no tā visa.
Vnk zāģēt visu mūžu un izspēlēt upura kārti ne pie kā laba nenoved, tāpat kā mainīt partnerus un kāpt uz tā paša grābekļa atkal un atkal.
20.12.2016 18:57 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jā, tā ir! Ir, protams, kretīni/kretīnes (:-D), kuri vienkārši iet darīšanas pēc krāpj, bet varbūt arī pat tiem ir kādi izskaidrojami iemesli.. :D
20.12.2016 19:03 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Caloo
Pastāsti - uz kādu pieredzi balstās tavs teksts, par to vīrieti mājās?
Uz personisko un cik nu plus/mīnus dažādos psiholoģijas rakstos par šo tēmu lasīts.
Bet ja tiek šķirta katra otrā laulība, tad kā Tev šķiet - vai 50% sieviešu ir vnk nenormālas?
Tev ir tāda statistika?! Es neapstrīdu, bet ja tāda ir, padalies :-)
Nemāni sevi - nevienās attiecībās viss nav ideāli visu laiku. Būs grūtības, būs strīdi, būs sievietes vēlme manipulēt un vēl viss kas.
Nemānu sevi, bet palasot tevis rakstīto sajūtos kā apdalīta, nu tāda neriktīga, ar vīru esam kopā 14 gadus, precējušies tūlīt jau 9, pazīstu viņu jau gadus 17 un ir bijuši, kā tu raksti grūtības, strīdi un vēl viss kas, bet patiešām, nu patiešām nav bijusi doma vienam otru krāpt. Tad ko mēs skaitāmies šie principiālie izņēmumi?! Vai tomēr cilvēki kas nepieņem par normu, ka krāpšana var gadīties visiem?!
-
Ak jā un nav tikai melns un balts, ir tūkstošiem dažādu nokrāsu, bet es jau teicu, dzīvojot pēc principa, ka katram jau gadās, mēs tā kā rokam bedri sev un nemaz vairs necenšamies. Man pa lielam vienalga kā dara visi, neslimoju ar aitu bara sindromu :-P
20.12.2016 19:11 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Uz personisko un cik nu plus/mīnus dažādos psiholoģijas rakstos par šo tēmu lasīts.

Nu re, pa lielam mēs abi balstāmies uz personīgo, plus plaši pieejamo informāciju. Tikai kāpēc Tu pēc savas saskanīgās laulības vari spriest par citiem, bet es pēc redzētajiem apkārtlaidējiem un precētajām sievietēm, kuras man ir kārušās kaklā, nevaru spriest? (t)
Tev ir tāda statistika?! Es neapstrīdu, bet ja tāda ir, padalies

Statistika, lūdzu, 12.lpp: http://www.csb.gov.lv/sites/default/files/nr_13_sievietes_un_viriesi_latvija_2016_16_00_lv_en.pdf
pazīstu viņu jau gadus 17 un ir bijuši, kā tu raksti grūtības, strīdi un vēl viss kas, bet patiešām, nu patiešām nav bijusi doma vienam otru krāpt. Tad ko mēs skaitāmies šie principiālie izņēmumi?

Es, kad rakstīju par krāpšanu, nodefinēju to plašāk, par vnk pārgulēšanu. Tas ka Tu neesi iedomājusies par to, vēl nenozīmē, ka tavs vīrs nav par to iedomājies. Bet es noteikti negribu apgalvot, ka viņš ir tāds kā vairums. Pilnīgi iespējams, ka jūsu starpā valda tāda ķīmija, ka tiešām nekas, nekad nevar notikt. Arī tā var būt un žēl, ka citiem tā uzreiz neizdodas satikt to īsto un saskanīgo otru pusīti. Bet forši, ka Tev ir tā paveicies, tiešām. :)
20.12.2016 19:35 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
nu patiešām nav bijusi doma vienam otru krāpt.
Tu pa lielam vari 100% spriest tikai par sevi nevis par savu vīru. Es nea'pgalvoju,ka viņam ir bijusi tāda vēlme,bet iespēja pastāv.
20.12.2016 19:42 |
 
Reitings 488
Reģ: 18.10.2009
Esmu dzirdējusi, ka šādos gadījumos draugi sader, ka noteiktu laiku nedzers. Lai it kā nemanāmi, skaidros tekstos nesakot, cilvēku novirzītu no alkoholisma un palīdzētu.
20.12.2016 20:19 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
bet es pēc redzētajiem apkārtlaidējiem un precētajām sievietēm, kuras man ir kārušās kaklā, nevaru spriest?
Vari, bet tad noteikti bez apgalvojuma visi, jo nu padomājot loģiski, visus tu nepazīsti.
-
Tas ka Tu neesi iedomājusies par to, vēl nenozīmē, ka tavs vīrs nav par to iedomājies.
Tu pa lielam vari 100% spriest tikai par sevi nevis par savu vīru.
Jūs cenšaties caur citu cilvēku līdzīgu pieredzi attaisnot savu rīcību, lai nejustos slikti?!
-
Daļu no šiem jautājumiem
Ko šī dēka Tev nozīmēja? Vai tu esi domājis par dēku ar citu sievieti/ vīrieti?
Ko Tu piedzīvoji vai izbaudīji, ko nevarēji dabūt ar mani? Ko tu piedzīvotu/ izbaudītu, ko nevarētu kopā ar mani?
Kā Tu juties, kad atnāci mājās? Kā tu justos, kad atnāktu mājās?
Kas ir tas ko Tu visaugstāk vērtē mūsu attiecības?
Vai Tu priecājies, ka dēka ir beigusies? Vai tu priecātos, kad dēka beigtos?
būtu jāpārfrāzē un ik pa laikam sev un otram jāpajautā.
20.12.2016 20:20 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ledussirds
Ok, gandrīz visi. Es to rakstīju tiešām bez tādas kategoriskas domas, jo skaidrs, tak, ka vienmēr būs izņēmumi un būs daļa principiālo un daļa cilvēku, kuri tajā brīdī ir periodā, kad citas sievietes neinteresē vispār. Pats esmu to piedzīvojis un zinu, ka tobrīd mani nepielauztu neviena un nekādīgi. Bet tieši tāpat ir bijuši periodi, kad apzinos, ka pielauztu.
Jūs cenšaties caur citu cilvēku līdzīgu pieredzi attaisnot savu rīcību, lai nejustos slikti?!

Man nav par ko justies slikti. :) Es vnk esmu pieņēmis, ka tā mēdz būt, un nav jāieciklējas uz šīs lietas fizisko daļu, bet jāsaprot, kas attiecībās iet šķērsām pavisam citā līmenī. Vai tur var kko mainīt un vai vajag. Un lietas jālabo laicīgi, pirms vēl sāk iet kkas šķērsām. bet tā kā attiecībās vnm ir divi, tad kautko galvot var tikai par sevi un savu ieguldījumu, bet tam otram var būt cits skats uz lietām...
būtu jāpārfrāzē un ik pa laikam sev un otram jāpajautā.

Atbildes uz daļu no jautājumiem ir daļa no pieredzes, to nevar izdomāt.
20.12.2016 20:45 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Dr, katrs cilvēks ir atbildīgs par to, kā reaģē un uzvedas konkrētā situācijā. Jā, otrs var izprovicēt uz kādu rīcību, bet tikai un vienīgi tu pats būsi atbildīgs par to, kā reaģē. Kā zināms, vienā situācijā desmit cilvēki rīkosies dažādi. Krāpšanai attaisnojuma nav. dzīvē būs simts un viena situācija, kad gribēsi iet, kliegt, sist, plēst, bet tas, kā spēj ar to tikt galā, ir brieduma un psihiskās veselības pazīme.
21.12.2016 00:10 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Meitene kas nezin laikam ko pati grib un uzvedas kā bērns un nabaga puisis kuru vēl otrā dienà izvaroja. Es teiktu ka viens otra vērti...sviests.
21.12.2016 12:37 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es piekriitu taam kas saka, ka kraapshanai nekaadu attaisnojumu nav!
Itkaa pasaulee citu viirieshu vairs nebuutu.
Kam Tev taadu tranu kursh savu pipeli nevar notureet biksees. Fuj.
21.12.2016 14:30 |
 
Reitings 28801
Reģ: 11.02.2015
Ļoti piekrītu Lalya viedoklim.
.
Pati esmu nokrāpusi 1x, aiz aizvainojuma pret puisi, bet mums attiecības nebija īsti diži nopietnās. Vidusskolas laikā.
.
Pēc aprakstītās situācijas - es laikam piedotu. Un izklausās, ka autorei emocijas ir īstajā vietā, lai arī piedotu, nevajag tagad saklausīties pretējos viedokļos, jo tur arī pieredze un raksturi ir atšķirīgi no tavējā.
.
Arguments: "bija bail pārtraukt", ir tieši tik smieklīgs, lai varētu pat izrādīties patiess :D Otra versija - otrajā dienā tās dusmas jau nekur nepazuda. Pēc tādiem autores vārdiem es arī uzskatītu, ka starp mums viss ir cauri, nu tad lai iet uzdzīve! Bet, ja reiz nožēlo un arī tu nožēlo, tātad tomēr abi gribat mēģināt vēlreiz.
.
Nu mēģiniet! cita varianta jau nav! Sanāks-nesanāks, to jebkurā gadījumā laiks rādīs ;)
21.12.2016 14:46 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Jūs cenšaties caur citu cilvēku līdzīgu pieredzi attaisnot savu rīcību, lai nejustos slikti?!

Nē, drīzāt Tu nevēlies atzīt, ka tu NEKAD nezināsi, kas otram galvā darās :) Pietam, tas, ka viņš pašlaik nedomā par krāpšanu, nenozīmē, ka nekas jūsu attiecībās nenoies greizi pēc 10 gadiem :)
Un jā jā, tāds kretīns, kas savu pipeli nevar biksēs noturēt tad, kad meitene jau viņu pasūtījusi :D
21.12.2016 15:02 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un kurš būs tas brīdis, kad krāpšana būtu sievietes vaina? Kādam vājākam vīrišķim varbūt tas, ka sieviete neuztaisa ēst vai vienreiz neiedod seksu, vai aizbrauc pie draudzenēm uz šampi, ir iemesls krāpt, jo jūtas tikpat slikti, cik tas vīrietis, kura sieva viņu neatbalsta, nerūpējās, izturas vēsi un vienaldzīgi un neciena. Un nevar teikt, ka tas pirmais vīrietis pārspīlē un viņam nevajadzētu justies slikti, bet nu mēs jūtamies, kā jūtamies, neatkarīgi, ka kādam citam iet sliktāk... Mana pieredze ir tāda, ka jābūt kopā ar cilvēku, kas tev neliek justies tā, it kā tevi būtu grūti mīlēt vai esi vainīga pie attiecību problēmām!!!
21.12.2016 15:31 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Atbildes uz daļu no jautājumiem ir daļa no pieredzes, to nevar izdomāt.
Piekrītu un pieaugušā vecumā piedzīvot vecāku (un cita tuva cilvēka) šķiršanos krāpšanas rezultātā ir brīnišķīga pieredze, tajā skaitā zinot visu attiecību virtuvi, abu pušu viedokļus.
-
Un lietas jālabo laicīgi, pirms vēl sāk iet kkas šķērsām. bet tā kā attiecībās vnm ir divi, tad kautko galvot var tikai par sevi un savu ieguldījumu, bet tam otram var būt cits skats uz lietām...

Nē, drīzāt Tu nevēlies atzīt, ka tu NEKAD nezināsi, kas otram galvā darās.
Bet es jau arī nezinu un neapgalvoju, ka zinu, kas otram galvā darās, bet varu censties saprast un iejusties otra ādā... Attiecības taču veido divi cilvēki, savā starpā runā, apmainās viedokļiem un dzīves uztveri! Vai staigā aizsietām acīm, mutēm un ausīm?! Katrā ziņā es cilvēkiem neuzlieku birkas, kā potenciālajiem krāpējiem un nedzīvoju ar domu, ka visi visus krāpj.
Pietam, tas, ka viņš pašlaik nedomā par krāpšanu, nenozīmē, ka nekas jūsu attiecībās nenoies greizi pēc 10 gadiem
Izklausās pēc paranojas.
Ja arī tā notiks, nāksies izdarīt secinājumus un saprast iemeslus. Vispār jau Caloo uzrakstīja atbildi " Un lietas jālabo laicīgi, pirms vēl sāk iet kkas šķērsām".
Katrai darbībai ir pretdarbība, dzīvojam, lai pretdarbība nebūtu sāpīga.
21.12.2016 16:15 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Most..es nezinu kā lai vēl skaidrāk uzraksta :D Meitene viņu pasūtīja (pietam, pēc jau kaut kāda "fuck up" perioda, kas drošvien neliecināja, ka tas ir joks) un tad pati perās, ka šis viņu "nokrāpis" un nezina kā nu viņa tagad piedos to, ka šis viņu "nokrāpis". Nav ko sūtīt dirst čali katru reizi kad hormoni plosās... spēlējās spēlējās un aizspēlējās! :-D
Ledussirds, tā nav paranoja, bet gan realitāte. Ne es, ne tu, ne pats cilvēks nezina kas šim galvā darīsies pēc 10 gadiem. Sakars ar paranoju? :-D
21.12.2016 16:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits