Krāpšana

 
Reitings 5
Reģ: 24.03.2016
Sveikas.
Man ir jautājums. Vai kāda no jums ir bijusi piekrāpta un esat nolēmušas piedot un palikt kopā? Un ja jā, cik ilgs laiks pagāja, lai samierinatos? Vai attiecības ir vēljoprojām izdevušās? Diemžēl, tas ir noticis ar mani un esmu nolēmusi palikt kopā. Pirms 2,5 nedēļām draugs visu pateica, bet pagaidām ir neiespējami par to nedomāt, bet tad kad viņš mani apker vai stāsta cik ļoti mīl un nožēlo, tas viss liekas pareizi un kā ar laiku būs labāk, bet tagad jūtos šausmīgi un gribu tam ātrāk tikt pāri.
20.12.2016 01:48 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
marcy, liekas jocīgi, ka tu joprojām, pieaudzis cilvēks, turpini raudzīties tikai uz sekām, nevis cēloņiem. Vai tad briedušam cilvēkam nevajadzētu būt spējīgam aizdomāties par to, ka visām uzvedībām un situācijām ir savi iemesli? Tev tiešām liekas, ka tas nabaga čalis ir vienīgais vainīgais tajā, ka viņš dzērumā paslīdzēja un "piekrāpa" meiteni, kura viņu kārtējo reizi ir pasūtījusi un jau nez cik ilgi nerunā un ignorē to, ka attiecības brūk? :-D Man nopietni liekas, ka tevi ir kāds nokrāpis un tu tagad jebkuru vīrieti gribi par velnu uztaisīt, nemaz neņemot vērā lietas apstākļus. Tu pati noturētos, ja būtu kopā ar kādu, kurš atsakās ar tevi runāt, bļauj uz tevi un sūta dirst, saka visādas preteklības? Ja tu būtu jau emocionāli un visādi citādi tik izdrāzta, ka kāds mīļš, jauks un atbalstošs vārds tev liktos 10kārt īpašāks kā parasti, jo vienkārši esi aizmirsis kā tas ir - normāli parunāt ar sievieti, uzturēt sarunu, patiesībā runāt, nevis vienkārši teikt vārdus. Vai tiešām tu esi tik sekla, ka par tādām lietām nespēj aizdomāties? :-D
20.12.2016 16:05 |
 
Reitings 367
Reģ: 28.06.2013
Piekrītu dr567309. Piemērs tam, cik ļoti sieviešu loģika atšķiras no vīriešu. :D Neatbalstu krāpšanu, strīdos it īpaši, bet nu ja man tā pateiktu (kā autore), tad es un skaidrā vēl padomātu, vai nenolaist ar kādu, kuru pat jāmeklē nav, kur nu vēl dzērumā. Varu derēt, vīrietis to izdarīja aiz aizvainojuma lielākā mērā. Un tā otra reize nākamajā rītā manā skatījumā ir tāda pat kā pirmā (it kā cilvēks pēc tādas dzeršanas, kur pat seksu neatceras, no rīta ir skaidrā :D :D :D ). Tas pats aizvainojums, blakus meitene, kura dod, vēlme nospļauties par iepriekšējām attiecībām.. Un gribētu redzēt, kurš džentlmenis pārtrauktu iesāktu procesu, jo 1) nevienam puisim negribētos krist ar seju dubļos; 2) tas jau neko nemainītu (diez vai kādu piekrāptu meiteni tāds cēlums aizkustinātu). Domāju, ka 90% vīriešu man piekritīs. Tomēr to, vai piedod, var zināt tikai autore.
P.S. Nav fakts ka es piedotu, bet saprast to varētu.
20.12.2016 16:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
dr567309 Man arvien vairāk šķiet, ka vai nu tu šeit runā pēc savas pieredzes avi esi bijusi šādā situācijā ievilkta. Tu tik ļoti par to cepies.
20.12.2016 16:08 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
marcy
Par brieduma pakāpi liecina tas, ka cilvēks pārstāj redzēt visu tikai baltu vai melnu. :)
20.12.2016 16:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
gribētu redzēt, kurš džentlmenis pārtrauktu iesāktu procesu, jo 1) nevienam puisim negribētos krist ar seju dubļos;
sasmīdināji :D
20.12.2016 16:10 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Vai tiešām neviens nepamana to, ka puisis gan centās glābt attiecības pirms šī visa notikuma, gan arī tika principā tajā situācijā iegrūzts?

Ok centās glābt, nesanāca. Pieliec punktu un ej tālāk atpakaļ neskatoties.
Ar iespraušanu citā uzlaboja tās attiecības? Tak nē :-D
20.12.2016 16:12 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Es jau pirmīt rakstīju, bet atkārtošu. Uzskatu, ka nobriedis cilvēks šajā situācijā rīkotos tā- Vīrietis varēja izšķirties jau iepriekš. Vīrietis varēja izšķirties jau uzreiz pēc krāpšanas nākamajā dienā. Ja tā būtu bijusi kļūda, krāpšana būtu vienreiz, nevis divreiz. Ja tā būtu kļūda, vīrietis to pateiktu savai sievietei uzreiz. Tas notika septembrī. Tagad ir decembris. Es uzskatu, ka var piedot krāpšanu, bet tas ir tajos gadījumos, kad tiešām tas tā sakrita, vienreiz, dzērumā vai tamlīdzīgi, turklāt, ja ir kopīgs īpašums, bērni utt. Šajā gadījumā nekas nesakrita, mērķtiecīga krāpšana un melošana, un kopīgas saites ar vīrieti nav tik stipras, lai sevi tā mocītu. Man šķiet, ka attaisnot krāpšanu šajā gadījumā nav briedums, bet krāpēju solidaritāte vai izskalotas smadzenes.
.
Es gan nezinu, kurai no mums ir lielākas problēmas šai jomā, jo es nespriežu par tavu privāto dzīvi, un šī diskusija nav par mani, lai es stāstītu par savu dzīvi.
20.12.2016 16:19 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Kā jau iepriekš minēju, vīrietis vēl autori pataisīja par idioti visu ballītes klātesošo cilvēku priekšā, jo visticamāk visi visu zināja, izņemot autori.
Autores vietā šīs ilgās klusēšanas dēļ domātu, ka tās nebija tikai divas reizes divās dienās, bet kaut kas vairāk, ko viņa gan visticamāk nekad skaidri neuzzinās.
20.12.2016 16:23 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
Nu ko var muldeet. Pasak veel taa meitene cali izvaroja. Taa bija vina apzinata velme. Ja vins tik loti butu ludzies uz sarunu,tad ari ka nobriedis virietis pieprasitu so sarunu un skirtos,ne lektu pie pirmajiem brunciem. Tapat ari kapec tikai tagad tas uzpeld? Butu tik loti nozelojis butu pateicis sen. Drosi vien nesanaca nosedet uz diviem kresliem.
20.12.2016 16:38 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Ok, autore izturējās slikti, ok, varētu saprast, kāpēc vīrietim varēja šajā situācijā rasties vēlme iet pa kreisi. Bet strīds nav iemesls, lai krāptu. Un attaisnojums ne tik. Sākumā noskaidro savas attiecības, izšķiries un tad ej guli ar citām.
20.12.2016 16:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
ka krāpšana tādā vai savādākā ziņā ar laiku ir jebkurās attiecībās. Varbūt daudzi netiek no domām līdz darbiem. Varbūt viss apstājas pie maziem nedarbiem. Varbūt izbeidzas ar 1 reizi. Bet kaut kas ar laiku tāpat ir.
Nevajadzētu no savas pieredzes vai sev zināmo cilvēku pieredzes spriest par visiem. Ja vīrietim mājās ir viss ko vajag, viņam šādu domu nebūs.
tiešām pievilcīga sieviete, attiecīgos apstākļos, var pavest jebkuru vīrieti, pat tādu kurš aktīvi nemeklē šādu iespēju, bet vnk nespēs pateikt nē.
Tātad pavest var tikai pievilcīgas sievietes? Vai arī tiem kurus paved ir vājš raksturs?! Ar varu un piespiešanos ir grūti kādu pavedināt, attiecīgi no tā izriet, ka ja līdz šādam solim nonāk, tad jau pašos pamatos attiecībās viss nav labi, atbildot uz kāda trešā pavedināšanu.
Ļoti pat iespējams, ka tieši pēc tā viņš atjēgsies un sapratīs, cik svarīgs patiesībā viņam ir viss tas kas ir esošajās attiecībās
Kāpēc ir jāveic otra sev mīļa cilvēka apkaunošana šādā veidā, lai pēc tam saprastu cik patiesībā viss ir labi šajās attiecībās?! Lai to saprastu, varbūt nevajag krāpt ar citu, varbūt tomēr pirms tam labāk izrunāties? Ja tas nav iespējams, tad attiecībām nebūs turpinājuma! Punkts, šķiršanās un turpina dzīvi ejot katrs savu ceļu.
-
Ja dzīvi dzīvo ar moto: "Ai paslīdēja kāja, kam negadās!!!", tad šķiet nav pat vērts strīdēties!
-
ja man tā pateiktu (kā autore), tad es un skaidrā vēl padomātu, vai nenolaist ar kādu, kuru pat jāmeklē nav, kur nu vēl dzērumā.
Un šis liecina par briedumu?! (Smilšu kastes princips, es iešu izjaukšu arī tavu smilšu pili, jo tu izjauci manējo un vēl uzbēršu smiltis uz galvas).
20.12.2016 16:44 |
 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Nu pārgulēja, nu un?
20.12.2016 16:47 |
 
Reitings 334
Reģ: 02.07.2016
Te jau krāpšana 2x. Vienreiz pilns kā mārks un vēl tiiiik loti nožēloja un ngribēja,ka tomēr uzrāpās vēlreiz otrai virsū.
Normāli.
20.12.2016 17:16 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu tieši tā, otrā reize jau ir izvēle!!
20.12.2016 17:18 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Mana pieredze rāda, ka tādi cilvēki nemainās. Es nespētu būvēt nopietnu nākotni ar cilvēku, kurš ir mani krāpis un nav spējis cienīt mūsu attiecības.
Es nesaprotu, kā var būt tik zems pašvērtējums, uzskatot: "Jā, es to biju pelnījusi. Tā bija mana vaina. Es zinu." Paklau, neviens nav pelnījis, lai viņu krāpj. Vainīga esi nevis tu, bet gan tas cilvēks.
Cik sievietes nav tādas, kuras ir zemākas par zemi un lien no ādas laukā, lai saviem vīriešiem izdabātu, bet cik ilgi? Būs gājējs, tāpat aizies.
20.12.2016 17:25 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Diskusiju izlasīju pa diagonāli. Principā,lai cik muļķīgi neskanētu vārdi par to,ka otrā reize ir bijusi pretīga,tā tomēr dzīvē mēdz gadīties. Arī es esmu gulējusi ar vīrieti,kurš man nepatika,darīju to emociju uzplūdā,pietam sekss mums arī bija vairākas reizes. Toreiz biju ļoti sāpināta,svaigi izšķīrusies un viņš nāca kā tāds komforts. Pēc tam jutos drausmīgi, nožēloju un procesa laikā katru reizi gaidīju,kad tas beigsies. Tā kā,es zinu,ka tā tiešām var būt.
Autore pati atzīst,ka nevēlējās izrunāties,ko tad puisis varēja padomāt? Visticamāk,ka viņš autorei nav svarīgs un te nu uzradās jaunkundze,kura viņu novērtēja. Lai arī krāpšanu neatbalstu,var saprast nedaudz arī puiša rīcību. Es to neatbalstu,saku,ka var saprast.
vīrietis vēl autori pataisīja par idioti visu ballītes klātesošo cilvēku priekšā, jo visticamāk visi visu zināja, izņemot autori.
Kā tu to zini? Biji šajā ballītē?
Par situāciju kopumā. Zinu to,ka varētu palikt kopā ar kādu,kurš mani ir nokrāpis. Cits jautājums,cik spējīga es būtu sadzīvot ar to faktu un cik produktīvas turpmāk būtu attiecības.
20.12.2016 17:48 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
wallee, nu sākās... tikpat labi tu cepies, vienkārši tev viedoklis ir pretējs manējam, tādēļ tev liekas, ka es cepos, bet tu nē ;-) Kādēļ vienmēr ir jābūt kādai, kura DISKUTĒŠANU pataisa par cepšanos? :-D Labi, tas nav svarīgi :-D
Tur taču džeks jums godīgi pateica, ka viņam meitene paņemtu locekli mutē vai rokās, vai uzsēstos virsū, tad grūti būtu atteikties. Tie tak ir vīrieši! Ahhh, sieviešu vēlme visu sarežģīt... viss ir ļoti vienkārši. Meitene uzprasījās - dabūja!
20.12.2016 17:55 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
vīrietis vēl autori pataisīja par idioti visu ballītes klātesošo cilvēku priekšā, jo visticamāk visi visu zināja, izņemot autori.
Kā tu to zini? Biji šajā ballītē?

Nebiju, tas ir minējums no savas pieredzes, ex drauga kompānijā ir kāds pāris, kur no pāra meitene ļoti labi pazīst visus draugus, bet visi draugi noklusē to, ka viņas draugs mēdz viņu nokrāpt visādos pasākumos, kur piedalās bez viņas.
.
Šajā situācijā grūti iedomāties, ka visapkārt visi ir akli, ja pēkšņi pazūd viena sieviete, viens vīrietis līdz nākamās dienas vidum, ja pēc izgulēšanās vēl abiem bija sekss. Kā arī, ka tā sieviete turēja muti ciet, jo pēc dabas izskatās pēc maitas - neviena normāla sieviete tā nerīkotos, ka ietu glābt nesen iepazīto puisi, skaidri zinot, ka viņš ir aizņemts.
20.12.2016 18:03 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Nu, ja, tas taču ir normāli, vīrieši taču ir kā dzīvnieki, kas nevar sevi kontrolēt, kā pie apvāršņa parādās kāda mātīte, tā uzreiz jālec krāģī un jāliekas slīpi:-) Un, ja vēl viņu mierina...awww, kā vispār var atteikt.(l)
20.12.2016 18:05 |
 
Reitings 226
Reģ: 20.11.2016
Tur taču džeks jums godīgi pateica, ka viņam meitene paņemtu locekli mutē vai rokās, vai uzsēstos virsū, tad grūti būtu atteikties.

Un tad, kad citās diskusijās, visi vīrieši tiek pataisīti par bezsmadzeņu radījumiem, kas nedomā ar galvu, bet galviņu, tad vairums lietotāju, tostarp vīrieši, to noliedz.
.
Nezinu gan, ko šis augstākminētais citāts maina šajā situācijā uz labāko pusi. Tādus vīriešus ir jāpasūta, jo viena viņu attaisnos un piedos, tad izšķirsies šis pāris un šis jāklis domās, ka ir normāli tā izturēties pret sievietēm.
20.12.2016 18:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits