Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ilgās attiecības

 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
Sveiki, vēlos nedaudz padomu no malas.
Man ir jau kādus 6,5 gadus attiecības, ir bērns u.t.t., taču visu laiku viņās ir strīdi par naudas lietām, visu laiku sola, ka viss būs, ka viss notiks, tagad jau ir tik tālu, ka vairs nezinu kod arīt, pašai iet, domāt , pamest šīs attiecības un viss. taču ģimeni gribās saglabāt, taču ja jau neiet tik spīdoši.. stradā arzemes, jo LV nevar uzturēties, ir visādas nepatikšanas sastrādātas, tiesas, parādpiedziņas u.t.t.
Līdz ar to sežu viena Lv, ar mazu bernu, jau tris gadus, gribas tomēr dzīvē arī baltākas krāsas redzēt, saprotu, ka gaidīt ilgi nevar, fiziski vienai arī nāksies ''vilkt'', ģimeni gribās,bet vai tad ir jēga..
problēma tāda- ka baidos palikt viena, tajā pašā laikā, smadzenēs saprotu, ka kaut kas ir jādara..
pietrūkst romantikas, atbalsta u.t.t., šķiet, ka ar bērnu neviens mani negribēs..un vispār kur tad lai satiek jaunus cilvēkus, ja seršzu majas, vai to vien darīšu kā sedēšu darbā, skriešu uz darziņu pēdc berna, risināšu ikdeinas problēmas..šajā dzīve s momentā šķiet, ka jaunas tikšanas, attiecibas bus nereālas vel pāris gadus..nevēlos but ļoti skeptiska.. bet arī kompleksi man ir..
Viss kopā, sakrājies tā teiksim!
Varbut tiešam neticēt..ja gadiem kaut ko sola, tagad arī saka, ka bus darbs, izveidos biznesu..viss aizies..nu kā lai tic?
Laikam jau no malas smieklīgi tas viss izklausās..
l ūdzu nekritizējiet mani!8-)
18.12.2016 14:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
kur tad lai satiek jaunus cilvēkus, ja seršzu majas, vai to vien darīšu kā sedēšu darbā, skriešu uz darziņu pēdc berna, risināšu ikdeinas problēmas..

Kā kur? Darbā! Tikai neej strādāt uz sieviešu kolektīvu :)
.
Ir vēl cerības uz kādu vientuļo tēti bērnudārzā, tur jāizveido labas attiecības ar audzinātājām, viņām ir dati, kurš tētis ir brīvs, kurš nē.
.
Nevajag baidīties palikt vienai!
18.12.2016 14:20 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
Tas ir gruti..jaunai un baidities palikt vienai :D kad visus gadus esi dzivojis a r domu- bus gimene..viss buuus..tapec tgd ir tā, ka gribas ''norauties no ķedes'', viss sakrājies.. pat prieks ar kādu pačato, kgan gadiem to vsp nenodarbojos!
Šaubos, ka musu mazajā miesta, bus brivi tēvi.parasti foršie aizņemti..un vispar man iepatikas tie ''bad boy'' un tapēc arī acimredzot neveicas!
Jo es pati pec dabss esmu speciga sieviete..visu daru viena, par visu atbildu..pa lielam. un acimredzot man tādi kkadi neder..prasības arī tomer ir. bet saprotu,ka ar tam prasībām pats vari sev vnk ari to likteni tadu uztaisit- ka nav neviena laba..lidz ar to sudzies pati, dzivo visu dzivi viena..heh. :)
18.12.2016 14:24 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
baidities palikt vienai

Mīļā, bet tu reāli JAU esi viena, no kā tur vairs baidīties?
18.12.2016 14:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
... un vispār, man laikam nepielec, kuri ir tie slavenie "bad boy"? Dzerstiņu karaļi ar kriminālu sodāmību? A kas viņos TĀDS?
18.12.2016 14:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
To jau es sev ari saku..ka no vienas puses= ko tur nemties..esmu jau viena tapat..ar kkadu atbalstu via nee..ta ir cita runa..bet jā, viena esmu..viena eju gulet, viena celos, viena risinu visu, nu kapēc tie cilvekim kas grib tas gimenes..ne vienmer viniem izveidojas ar to ''isto'' cilveku, vismaz taja bridi,kad vins pats saka viss bus, viss notiks,e sari gribu gimeni blablabla..pec paris menešiem vnk viss sak brukt un jukt no visām pusēm..
manas paaudzes..jau vn ta šķiršanas ir notikusi tik hroniski..ka šķiet, ka tas nebeigsies..palielam no pirmajam laulibam, pirmajiem berniem,.pašķirās tie pāri..jauniba vai kā, vnk deļ problēmām, dēļ kkada spiediena..
Es jau taka sakuma biju cilveks ar domu- dzivošu ar vienu virieti,visu dzivi,viena ģimene u.t.t. :D
Laikam esmu naiva dikti!
18.12.2016 14:39 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Bail palikt vienai, bet būt kopā ar tādu, kuram jābēg no valsts, jo iepinies nepatikšanās, nav bail? Nekādas loģikas...
Turklāt, Tu tāpat esi viena, jo viņš nav LV.
18.12.2016 14:40 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
nē ne gluži..man tadi neintewrese-- tie kas tusejas dzer..kas dczivo pie matem un sazin ko vel.
Patik jau tadi ar merķiem uttt.. (manejais ari tads bija...)
Bad boy- tada zina, ka vini ir aiznemti, vai viniem patik vnk pieverst uzmanibu,kkada veida to izmantot..utt. par to pasu kas man raxta..simpatijas ir , parik,forsas sarunas, taja pasa laika zinu, ka vins varbut citam ari raxta..un vel pasam gimene ir, visos pasakumos tpt gan jau dabu to meitenu uzmanibu..
man vnm patikusi vai iepatikusies tadi, kuri ''uz kadu laiku'' ka saka ae tevi paspelejas..pec tam pazud..bet visticamak ilgu laiku saprastu, ka nav mans cilveks, dotaja bridi man tas cilveks patik nedaudz rakstura un vizuāli. nu tas ir tas lietas,kas tevi paķer.
bet kad atradu savejo..viss bija forši..stabili..ja., nopietni..tik tas problemas kas sakas, saka ari saka jutas nobeidzināt..
lidz ar to, ja stirdu bijuši tik daudz, piekerts sarkastoties ar citām, pec tam saka, ka nejau ar viņam guļ, bet tikai čato, ari tad,kad biju stāvoklī! nu taja bridi raudaju..to vien dariju..tagad paskatoties atpkaļ saprotu..ka tas arī ir bijis kretiniski..
un tgd esmu viena, nedod dievs ar kādu čatoju..baigais grēks..
18.12.2016 14:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tev nav attiecibu, tu esi viena! Jo butu sen kopa arzemes dzivotu visi. No si izriet mekle palidzibu socos, mekle darbu pilseta un tad darzinu bernam. Nu tas ja laukos dzivo. Un nepalaujies uz kadu kas tev spļauj visur jau 6 gadus!!!!!!!!!!!!! Sac domat pati par savu dzivo, faktiski tikai tupar to esi atbildiga. ;-)
18.12.2016 14:47 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
stradā arzemes, jo LV nevar uzturēties, ir visādas nepatikšanas sastrādātas, tiesas, parādpiedziņas u.t.t.
.
gadiem kaut ko sola, tagad arī saka, ka bus darbs, izveidos biznesu..viss aizies..
.
pats saka viss bus, viss notiks,e sari gribu gimeni blablabla..pec paris menešiem vnk viss sak brukt un jukt no visām pusēm..

Ko konkrēti viņš šobrī tajās ārzemēs dara?
.
Un kāpēc jūš nebraucat pie viņa, ja jau esat ģimene?
.
Un cik ilgi viņš jau tajās ārzemēs dara to, ko dara?
18.12.2016 14:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet kad atradu savejo..viss bija forši..stabili..ja., nopietni..tik ta
Pag jus esat precejusies un tu esi ar vinu kopa arzemes dzivojusi? Ja ne , kas tur 6 gadu laika nopietns? It nekas...
.kas dczivo pie matem
Labka lai laba maja, darbs stabils, nav paradu un dzivo kopa un rupe4jas par vecu un slimu mati neka tads memļaks lupata ka tavejais!!!!!!!!!!!!!!!!
18.12.2016 14:50 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
vins uz citu valsti aizbruaca tgd, mekle darbu, darba nav, tagad taka busot, vins teica,ka tiklidz viss bus, tad ari brauksim..visticamak uz pavasari /vasaru velakais, jo pats teica,ka nevar bez gimenes ilgi fdzivot..es gribu gimeni,bet tas problemas,ka smums aug un ir apkart..mani nedaudz noved pie tāda kā ''vienaldzibas''sajutas. :(
18.12.2016 14:51 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tev tikai DRAUGS melo jau 6 gadus, un tu sedi neko nedarot un gaidi debesmannā? Njaaa
18.12.2016 14:53 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
Ridziniece- ne nu pareizi tu saki! protams!
es to domaju taid kas neko nedara un dzivo pie matem, kjuras par viniem rupejas vel :)
18.12.2016 14:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vispat TEV ir TAVA DZIVE un berns, par to doma nevis par kaut kadu luzeri. Skarto savu dzivi. Naudu tak ar laika nesuta jums, vai atmet kadu mazu kapeiku ka apsmieklu?
18.12.2016 14:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
P.S. Tu esi jauna , vesela, jums virs galvas ir...parejais ar laiku bus ja PATI pacentisies. Un vel vinam par saviem planiem neko nestasti, vispar nevienam neko...izdarisi tad lai redz\
18.12.2016 14:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
nu arzmees vins ir 2..gadus!
berns piedzima pirms 3 gadiem!
tad vins kulas ar to savu biznesu lv, sagaja viss griste, tgd vibs ir arzemes, bija pavasari ciemos, tad aizbrauca atpakal..tgd tur neesot darba, mocas, bet teica,ka gaidis, kad bus darbs..fakitksiki ari finansiali ne visu laiku var atbalstit.
Es vnk gaidu, vai vinam kkad izdosies..klust stabils..pieradīs kko..
bet ilgi gaidit ari NEVAR!
18.12.2016 14:57 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2016
Ridziniece- 8-) jā, tieši tā, ir jau jādomā, laiks ir darīt pašai, saņemties VIENREIZ. pati tagad deļ viņa esmud ziļās prob.lēmās..redzes,ka visu sakartošu laika gaitā. galvenais, lai veseliba, ediens, jumts virs galvas, parejais noteikti dzive atnaks..savos 23 gados noteikti vel daudz kas priekšā..
bet uz doto bridi nemaz negribetu neko nopietnu, pec tik garam attieicbam, taja pasa laikā čikstu , ka gribas stipro plecu. eh!
18.12.2016 14:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Negaidi ko tas melis tur ar savu dzivi dara, bet SAVU DZIVI PATI KARTO!
18.12.2016 14:59 |
 
Reitings 202
Reģ: 22.03.2015
Ja pareizi sapratu viņš jau divi gadi ir ārzemēs? Kas tā ir par valsti?
Ja godīgi īpaši nopietni neizskatās- esmu redzējusi divu veidu pārus (ar dažiem izņēmumiem). Vieni aizbrauc uz ārzemēm un jau pāris mēnešu laikā atved savu ģimeni uz turieni (kaut vai mazā dzīvoklī vai istabā, bet vismaz kopā un ar laiku iekārtojas), otri tikai gadiem meklē iemeslus, kādēļ nevar visi kopā dzīvot ārzemēs līdz izšķiras. Tie gan tikai mani novērojumi.
Ja tev 23 gadi, jūs ļoti jauni esat sākuši tikties. Arī tagad tu vēl esi ļoti jauna. Jebkuras attiecības beidzot kādu brīdi ir šķiet, ka nevienu citu neizdosies satikt, bet ar laiku tomēr izrādās, ka tā gluži nav.
18.12.2016 16:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits