Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izvēle starp diviem

 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Sveikas piektdienas vakarā!
Rudenīgie laikapstākļi un ieilgušais darbs pie datora radīja vieglas pārdomas un šo diskusiju...
Esmu kādu laiku stabilās attiecībās, taču pirms tām sociālos tīklos iepazinos ar kādu puisi. Ilgstoši sarakstījāmies un grasījāmies jau vienoties par tikšanās datumu, bet... puisis negaidīti pazuda un komunikācija pārtrūka. Izdarīju secinājumus, ka tik pievilcīgam vīrietim noteikti ir uzradusies cita aizraušanās un aizmirsu. Pēc neilga laika nejaušības pēc iepazinos ar savu draugu un uzsākām veidot attiecības. Tajā laikā pēkšņi uzradās iepriekš minētais vīrietis, kas dedzīgi vēlējās tikties, par ko nepaguvām vienoties, jo viņš it kā pazudis pēkšņā komandējuma vai izbraukuma dēļ. Cenšoties izvairīties no liekām galvassāpēm, kas rastos tikšanās gadījumā, ja puisis iepatiktos, atteicu, turklāt neatbalstu “randiņošanu” jau esot attiecībās, lai kā arī puisis centās mani pierunāt kaut tikai uz 1 tikšanos. Savu izvēli nenožēloju ne tikai ētisku apsvērumu dēļ, bet arī cieņas un mīlestības dēļ pret savu otru pusi. Neticu, ka kaut kas izdotos ar pirmo vīrieti, jo tik nepieradinātu skaistuli šaubos, vai pieradīnātu un noturētu, un ticu, ka viņa mīlestība beigtos pie pirmajām pieraduma, rutīnas pazīmēm, kad pie apvāršņa parādītos kas jauns un interesants.
Es nevēlos neko mainīt vai krāpt savu otro pusi. Un tomēr reizēm iedomājos, kā būtu, ja būtu, ja mēs reiz nejauši saskrietos?
Vai kādai ir bijusi līdzīga pieredze? Ko jūs izvēlējāties?
16.12.2016 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 2260
Reģ: 27.02.2011
:-O tu saprotu ko raksti? Neesi sava drauga cienīga!!!!
16.12.2016 19:31 |
 
Reitings 262
Reģ: 29.01.2009
Man situācija gan nebija gluži tāda, bet izvēle starp diviem bija.
4 gadus reti, bet regulāri centos atjaunot izjukušās attiecības, aicinot ex pie sevis, uz pasākimiem utt. Bija vasaras sākums un mums izdevās vienoties vienā skaistā un romantiskā randiņā. Pie sevis jau svinēju uzvaru - viss liecina, ka atkal būsim kopā. Tajā laikā studēju un tieši pēc šī randiņa man bija jādodas uz dzimto pusi. Sarunājām septembrī atkal tikties. Vasarā satiku nu jau savu vīru. Randiņojām diezgan nopietni. Pienāca septembris un līdz ar manu atgriešanos Rīgā, saņēmu zvanu no sava ex... ka tiekamies tūlīt, ka viņš ir noilgojies. Gadiem gaidīto zvanu, vienmēr gribēto tikšanos... es dzīvoju kojās un raudādama skrēju pie draudzenes, jo tik ļoti gribēju pie sava ex, bet ar prātu sapratu, ka nevajag kāpt uz veciem grābekļiem, ka varbūt tur nemaz nekas nesanāks, esmu vien sacerējusies. Tik smagi bija atteikt šo tikšanos par labu pusotra mēneša randiņpuisim. Bet negribēju spēlēt dubultspēli, kaut mierīgi varēju to darīt. Tagad man ir ģimene ar randiņpuisi, esam kopā jau teju 7 gadus. Mīlu viņu, ne mirkli nenožēloju izvēli, bet tomēr šī izvēles izdarīšana man šad tad ataust atmiņā...
16.12.2016 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc? Vai Tu nekad neesi domājusi, kur atrastos, ko darītu, ja pārceltos uz.../uzsāktu darbu nevis X, bet Y uzņēmumā/ studētu juristprudenci, nevis medicīnu? Piemēram, es 3 gadus apmeklēju kursus, lai veiksmīgāk spētu uzsākt PR studijas, taču pēdējās 2 nedēļās pārdomāju un iestājos pedagoģijā. Jāatzīst, esmu iedomājusies "diez kāda būtu mana dzīve, ja es būtu studējusi žurnālistiku? par kuru jomu/tematiku es rakstītu?" Es nenožēloju savu izvēli un otrreiz darītu tāpat. Bet es par to mēdzu iedomāties. Vai tāpēc es esmu slikts cilvēks?
16.12.2016 19:43 |
 
Reitings 56
Reģ: 04.12.2016
Publisks fuj par domu vien ka varétu saskrieties ar kādu citu. Ja jau spéj par to domāt un meklét palīdzību un ieteikumus šajā gadījumā krāpt vai nekrāpt tad vienkārši labāk ir dzívot vienai un nesāpināt citus. Es krāpšanu nekad neesmu atbalstījusi, neatbalstu un neatbalstīšu
16.12.2016 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Es negrasos nevienu krāpt. Arī satikties es neesmu plānojusi un negrasos to darīt. To minēju jau tēmas pieteikumā.
16.12.2016 19:47 |
 
Reitings 56
Reģ: 04.12.2016
Tad kāpéc tāda diskusija ir jāveido? Més nezinām kā būtu ja būtu..to zini tikai tu.
16.12.2016 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
To nezinu arī es un negrasos noskaidrot krāpjot vai kā citādi vazājot otru cilvēku aiz deguna. Savu izvēli es jau sen esmu izdarījusi.
Viedokļu un pieredzes apmaiņai. Tikai un vienīgi.
16.12.2016 19:53 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Te tām fujinātājām vai nu problēmas ar uztveri vai arī cītīgi sev cenšas iestāstīt, ka pareizi ir dzīvot ar klapēm uz acīm un uz citiem nekad neskatīties un pat nedomāt skatīties :-P
Jā, man ir citreiz tā, bet visbiežāk gan tā ka ieraugu kādu veco brūtgānu ar sieviņu un bērniņiem un domāju - labi, ka mēs nepalikām kopā un redz kā mēs esam katrs savā dzīvē laimīgi.
16.12.2016 19:54 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
tu raksti tā kā man gadījās...es satikos! Tikai vins izlema partraukt sazinashanos, jo isti nezinaja vai ar toreizejo meiteni paliks kopaa, izlema palikt un taa arii nozuda. Tajā brīdī sāku jau satikties ar citu, nopietni nekas vēl nebija...Līdz kamēr sarakstes objekts pēc 2 mēnešu pauzes atrakstīja un izstāstīja situāciju. Es nolēmu riskēt un satikties, jo patika vairāk viņš nekā tas puisis ar kuru jau tikos. Es nenožēloju, ka tikos, jo satiku lielisku cilvēku ar kuru vēljoprojām esmu kopā. Bet tam puisim gan pateicu, ka nekas nesanāks, jo esmu atradusi citu. Sāpīgi viņam, jo es tik ļoti nebiju pieķērusies, viss bija nenopietni!
Ko iesaku tev?Ja tavas tagadējās attiecības ir lieliskas, kamdēļ vēl ar kādu citu satikties, bet ja ne, domāju ir vērts satikties ar sociālā tīkla puisi, jo kas to zin!
16.12.2016 19:58 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ai kādas te kristāla oliņas nolasījušās. Autore, ar tevi viss normāli, kā jau pie parastajiem cilvēkiem. Tādas domas ir normālas.
16.12.2016 20:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 04.12.2016
Beibe, laikam esmu tā kristāla oliņa, kurai neinteresé citi vīrieši un nebāžu savu degunu citu bijušo dzīvēs. Man ir labi tā kā ir, neuzskatu ka man vajadzētu cielēt uz citiem vīriešiem, jo kamdéļ man to darīt ja man blakus ir vīrietis?
16.12.2016 20:55 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
man bija jāizvēlas starp diviem vīriešiem - viens bija drošais variants, attiecības, kurās mani nēsā uz rokām, lutina. otrā variantā es biju iemīlējusies līdz ausīm sliktajā puisī.
izvēlējos pirmo variantu, nezinu...brīžiem nožēloju, citreiz esmu laimīga un domāju kā būtu, ja būtu. kaut kā cenšos sev iestāstīt, ka otrajā variantā būtu sirdssāpes
16.12.2016 20:59 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Autore taču skaidri uzrakstīja, ka nedomā krāpt un neapsver krāpšanas iespēju. Viņa galvā pārcilā varbūtības kā būtu, ja būtu. Vienkārša fantazēšana, galvā izspēlējot scenārijus.
Mēdzu reizēm galvā pārcilāt aizgājušos notikumus, prātojot kā būtu, ja būtu tajā brīdī rīkojusies savādāk?! Kas būtu noticis, kur mans ceļš aizvestu, utt. Tādas globālākas pārdomas par dzīvi. Pēc tam nolieku atmiņu plauktā un viss.
16.12.2016 21:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits