Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemssvētku kārumi

 
Reitings 300
Reģ: 18.01.2011
Sveikas meitenes!
Svētki vairs nav aiz kalniem- dāvanu pirkšanas drudzis ir iestājies :D
Bet šoreiz vairāk gribētu dzirdēt jūsu pieredzi- ar kādiem saldumiem mēdzat papildināt dāvanas? Gatavojat pašas vai tomēr izvēlaties veikalos vai tirdziņos nopērkamos?
Tā kā dāvanas jāsagatavo desmit, tad arī papildinājumi būtu nepieciešami tik pat. Pašlaik esmu izlēmusi par labu tika šādiem gardumiem- riekstiņi ar iebiezināto pienu, pašcepti mājas smilšu cepumi, karamelizētas mandeles. Apsveru vēl idejas par saldo ruleti, kuru sataisītu tādu tievu, tieviņu, sagrieztu un saliktu tajos papīrīšos un kastītē iekšā, bet satraucos par to, ka dāvanas zem eglītes stāvēt kā minimums vismaz 4 stundas līdz brīdim kad sasniegs savu mērķi. Vai saldā rulete siltumā nepaliktu ļoti mīksta un nelaba?
Meitenes- dalāmies ar idejām un receptēm ;)
Lai jauka visām 5diena :)
16.12.2016 13:43 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Kādu ruleti Tu domā? To šokolādes, kurā visādi labumi? Domāju, ka nevajadzētu palikt mīkstai, bet atkarīgs jau no tā, kas un kādās proporcijās šokolādes masā iejaukts.
No savas puses varu ieteikt šos cepumiņus:
Kokosriekstu - aprikožu cepumi
Šokolādes cepumi
Mandeļu cepumi ar aveņu ievārījumu
Auzu pārslu cepumi - šie būs ideāli tad, ja attapsies, ka nevari paspēt visus gardumus sataisīt, jo ļoti vienkārši un ātri gatavojami
Mandeļu sirsniņas
Sviesta cepumi
Oreo cepumi
Cepumi ar šokolādi un lazdu riekstiem
.
Es domāju, ka šogad pielikšu klāt pa kādai šokolādīgai trifelei, bet brīvdienās tikai tam pievērsīšos. :-)
16.12.2016 13:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man kaut kā tā ideja ar iepakotu ruleti šķiet tikpat dīvaina, kā zem eglītes iepakoti štovētie kāposti :D
.
Tad jau jaukāka šķiet ideja pagatavot cepumiņus vai konfektes :)
Šie ir gardi:
http://m.cetrassezonas.lv/receptes/recipe.php?id=17159
20.12.2016 01:27 |
 
Reitings 1368
Reģ: 04.02.2016
cormeum :D. Man ar tā rulete liekas dīvaini :D. Es pat sasmējos iedomājoties pie egles saņemot ruletes gabalu čaukstošā papīriņā :D
Man garšo Skrīveru saldumi(nav tikai gotiņas), viņiem ir interesanta tā produkcija. Bet nav daudz vietas kur tirgo.
20.12.2016 06:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits