Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nesaprotu sevi

 
Reitings 6
Reģ: 29.11.2015
Hey!
Manu problēmu var saprast pēc virsraksta. Es nespēju izprast sevi, savas jūtas un domas. Pēdējais notikums, kas mani dienu dienā nomāc ir tāds, ka skolā iepazinos ar puisi, ar kuru man izveidojās labs kontakts, bieži runājām un viss bija kārtībā, taču es pamanījos kļūt vēsa pret viņu un es to labi apzinos. Es nezinu, kāds tam ir iemesls. Viņš ir ļoti pozitīvs cilvēks, taču es gluži pretēji - depresīva, un es gribu būt viņam tuvu, taču šķiet, ka tajā pašā laikā nevēlos, jo es tā kā jūtos slikti, ka viņa klātbūtnē esmu vienmēr skumja un ka viņam tas jāpacieš. Es brīžiem esmu arī nejauka pret viņu, bet viņš pret mani vienmēr ir labs, tomēr apzināti es esmu ļoti vēsa un atturīga, kaut gan par sevi uz to dusmojos un nevēlos tāda būt. Iespējams, ka tas ir tāpēc, jo esmu ar ļoti zemu pašvērtējumu un vienmēr esmu sevi uzskatījusi par garlaicīgu un nesaistošu personu. Varbūt mana attieksme mainījās, jo jutu kaut kādas simpātijas no puiša puses, bet es tomēr jūtos krietni sliktāka par viņu, tāpēc varbūt tāda ir mana aizsargreakcija. Es tiešām nezinu, kāpēc man tā sanāk izturēties pret puisi. Nesaprotu, ko darīt un vienkārši nesaprotu savu rīcību, jo tas notika diezgan pēkšņi. :-/
Varbūt tomēr ir kādai ir bijusi līdzīga situācija un zina, ko ieteikt un kā sevi nedaudz vairāk saprast. šķiet, ka šī iemesla dēļ varētu pazaudēt kontaktu ar puisi, taču to man ļoti negribētos.
10.12.2016 20:00 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Mani tiešām nebeidz pārsteigt šādas un līdzīgas tēmas... Tev kàds pie deniņiem pistoli tur? Tā esi tu pati, kura visu bojā - nu tad arī tu pati maini savu attieksmi, ja redzi, ka brauc grāvī ar savu bitch uzvedību...
10.12.2016 20:12 |
 
Reitings 438
Reģ: 04.05.2013
ja tu esi psihopāte, tad tāda ari paliksi, ir ļoooooti grūti sevi izmainīt. ieteiktu iet pie speciālista un tikt galā ar savām problēmām, savādāk paliksi par rūgtuma pilnu, kašķīgu veceni :)
10.12.2016 20:21 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Parasti tas nozīmē, ka Tu baidies būt sāpināta, tāpēc jau laicīgi viņu atstum, lai vēlāk nesanāk tā, ka pieķeries viņam un viņš ir tas, kurš Tevi atšūs. Problēma ar pašvērtējumu visam pamatā.
10.12.2016 20:45 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Strādāt ar sevi un tad ķerties klāt citiem. Nedomāju, ka viņam tas ir patīkami vai arī ilgstoši spēs ar visu samierināties, vēlāk piekusīs nemitīgi stutēt tevi, nesaņemot neko pretī. Mēģini pati saprast, kuros brīžos tev sākas tāda reakcija, tad domāt, kā cīnīties ar to. Attiecībām visticamāk vēl neesi gatava.
14.12.2016 19:39 |
 
Reitings 775
Reģ: 21.01.2016
Līdzīga situācija ir bijusi, bet ne ar puisi. :-) Es ļoti daudz strādāju ar sevi. Ja vēlies, uzpeidžerē PM :)
14.12.2016 19:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits