Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nomokoša problēma..

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Sveikas, man ir diezgan priekš manis nomokoša situācija.Pat nezinu ar ko lai sāk...:-/ Ir tāda lieta, ka es nemāku draudzēties ar saviem vienaudžiem, un iespējams arī neesmu pašpārliecināta meitene. Man var teikt tā, ir gandrīz vai nemaz draugu, es jūtos vientuļa. (reizēm liekās, ka vienaudži negrib ar mani draudzēties, un es pat nepatīku viņiem).. Ir skolā cilvēki (konkrēti, ar kuriem es vēlos draudzēties), taču es nekādīgi nezinu kā lai iesāk draudzēties, un kā teikt iepatīkās viņiem, un uzsāk vispār kaut ko.:-/:-( Man ir tā kā kauns, tā kā doma - (ko par mani padomās utt., kompleksi iespējams ļoti lieli.
Un vēl visapkārt man tās meitenes piemēram ir var teikt SKAISTULES, viņas skaisti ģērbjās,pucējās utt, un citas pēc dabas jau ir skaistules, un viņas patīk puišiem utt. Es vienkārši nevaru vairs izturēt emocionāli, liekas, ka tiešām pat nevienam zēnam nepatīku, un draudzenes nē.. (no paralēlajām klasēm) Reizēm pat liekas, kāpēc es šeit vispār esmu, ja man tā ir jācieš, jo iespējams kādai tas liksies pa galam dīvaini, bet es par to pārdzīvoju ļoti....:'-(:'-(:'-(
Varbūt varat ieteikt, gan kā mēģināt sadraudzēties, ko darīt lietas labā , kā izveidot to pašpārliecinātību ( es nezinu kā lai viņu sevī vispār lai izveido) , iespējams lai es patiktu gan zēniem, gan meitenēm man vajadzētu kopt sevi- ikdienā koptus skaistus matus, apģērbus tā kā viņām stilīgus ??? Iesakiet lūdzu, es reāli tiešām vairāk to emocionāli nespēju panest, man tas ļoti sāp... reizēm tiešām gribās uztaisīt pašnāvību.....
10.12.2016 13:55 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
P.S. Cik es skolā redzu (uz tiem puišiem kuri patīk man) viņiem patīk tās stilīgās, skaistās utt..:-(
Es jau protams tāda neesmu....:'-(:'-(
10.12.2016 13:59 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
CIk Tev gadu? 13 ir?
10.12.2016 14:11 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Tā, meitene mīļā, cik tev ir gadu?
Neesi ne pirmā ne pēdējā, kas tā ir jutusies. Sevi, protams, ir jākopj, bet ne tādēļ, lai kādam iepatiktos. Dari to, jo tev pašai gribas justies un izskatīties skaisti.:-)
10.12.2016 14:12 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Man ir 14 gadi.:-/
10.12.2016 14:14 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Varat arī PM, ja šeit negribat rakstīt...
10.12.2016 14:18 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Paies skolas gadi un tev liksies smieklīgi, ka tad tu par kaut ko tādu uztraucies. :D
Es tajā laikā arī nebiju nekāda modele un super skaistā, bet laikam tik ļoti par to neuztraucos arī. Vienkārši gāju uz skolu, mācījos un viss.
Kad pabeidzu skolu, tad laikam jau biju izaugusi un tiešām varu pateikt, ka biju palikusi ļoti simpātiska (puberty hits strong :D ) vairāk apzinājos, kas man piestāv, kosmētika, apģērbs utt. :D un zini ko? tad visi skolas "krutie" puiši to vien gribēja, kā ar mani iepazīties un tā, bet tad tu saproti, ka viņiem interesē tikai ārējais izskats, jo kad biju jaunāka un sevi neapzinājos un nebija tā pašvērtējuma un piestrādāts pie izskata, es viņiem biju tukša vieta. labs laiks jau pagājis, esmu kopā ar fantastisku puisi, kurš mani novērtē ne tikai labā izskata dēļ, un mana personība arī ir augusi. Tā kā neuztraucies, tavs laiks arī pienāks un viss būs super. Principā gandrīz visas meitenes iziet tam cauri, ja vien jau nav tās populārās skolā. :D Ja tagad par to tik ļoti pārdzīvo, varbūt paskaties youtube tutoriālus kā skaisti uzkrāsoties, ieveidot matus.
10.12.2016 14:21 |
 
Reitings 340
Reģ: 08.03.2015
Tāds vecums, gribas teikt, ka ar laiku domas mainīsies un uz šo visu atskatoties sapratīsi par cik muļķīgām lietām kādreiz uztraucies. Tā ir visiem, katrs domā savā galvā, kā tikai kaut ko ne tā neizdara, ir svarīgi iederēties, ko par mani padomās utt. :-D
Esi tāda kāda esi vienkārši, bet pilnveidoties neaizmirsti, par savu labāko versiju:-)
10.12.2016 14:24 |
 
Reitings 313
Reģ: 26.03.2015
Pieļauju, ka problēma daudz vairāk ir pašpārliecības trūkumā, nevis izskatā. Pazīstu daudzas meitenes, kas nav skastules (piemēram, ir liekas svars, nav klasiski skaistas sejas un tamlīdzīgi), bet no viņām staro pašpārliecība, līdz ar to netrūkst ne draugu, ne pielūdzēju. Varbūt Tu esi pārāk koncentrējusies gan uz savu, gan citu cilvēku izskatu? Ne jau izskats Tevi padara par foršu cilvēku, ar kuru gribās draudzēties. Varbūt vairāk pievērsies saviem hobijiem, atrodi jaunus, un tā padarīsi gan savu dzīvi interesantāku, gan atradīsi jaunus draugus :-)
-
Un es īsti nesapratu par to izskatu - Tu domā, ka esi neglīta, nestilīga? Kāpēc? Kaut kā neticās, ka visas meitenes Tev apkārt ir skaistules.... Pieļauju, ka tās ir tikai Tavas iedomas. Protams, izskats ļoti palīdz celt pašpārliecību, bet tad jāsaprot, kur tieši ir problēma, un varbūt to var vienkārši uzlabot, piemēram, ar jaunu frizūru, vai apģērbu.
10.12.2016 14:31 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
man bija 13 gadīga draudzene, viņa no vienaudzēm atšķīrās ar to, ka viņai bija izcilas manieres (priekš sava vecuma) un viņa labi mācēja krāsoties.
Tas tā, lai būtu, pie kā strādāt. Lai veicas!
10.12.2016 14:39 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Paies skolas gadi un tev liksies smieklīgi, ka tad tu par kaut ko tādu uztraucies.

Šim daudz plusiņu.
Nu, ko lai vēl saka...vairāk pievērsies mācībām un sevis pilnveidošanai un saproti to, ka tās meitenes no tavas skolas ar neko nav īpašākas par tevi..
10.12.2016 16:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Paies skolas gadi un tev liksies smieklīgi, ka tad tu par kaut ko tādu uztraucies.

Padoms ģēniāls - paies nieka 4 gadi, un noteikti jutīsies labāk! Līdz tam - komplekso vien tālāk ;)
.
Nu neticu, ka tev pilna klase ar skaistulēm, un tu vienīgā neglītais pīlēns. Tie ir kompleksi, nekas vairāk.
.
Kā apkarot kompleksus, nemācēšu pateikt. Atrodi kaut ko, kas tev padodas labi - es nebiju (un joprojām neesmu) ne modele, ne skaistule, bet man pret mazvērtības sajūtu palīdzēja tas, ka zīmēju labāk, nekā visi citi klasē.
10.12.2016 16:36 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Ja tagad par to tik ļoti pārdzīvo, varbūt paskaties youtube tutoriālus kā skaisti uzkrāsoties, ieveidot matus.

14 gadi meitenei! Make up tutoriāli ar sejas konturēšanu un acu ēnu uzklāšanu noteikti nav priekš šī gadījuma.
10.12.2016 16:48 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Bet , vai kāda var izskaidrot kāda ir pašpārliecinātība meitenē, kā tas izpaužas, kādas iezīmes ir tādam cilvēkam????
Kas man ir jādara, lai to sevī īstenotu? (kaut vai arī priekš sevis)
Un kā lai es iegūstu draugus, šajā vecumā meitenes jau arī vērtē pēc izskata citas meitenes, un draudzējās ar tām stilīgajām utt... Bet kā lai uzsāk draudzību, sarunu ar vienaudžiem?? (to es galīgi nemāku, nemāku iedraudzēties, iepazīties, un iepatikties) Man jau ļoti gribās būt skaistai, stilīgai un draudzēties arī ar viņām...
10.12.2016 17:33 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
pirmkārt aizmirsti tos savus aizspriedumus, ka ar tevi draudzēsies dēļ izskata vai nedraudzējas dēļ izskata. vai tu pati gribi draudzēties ar skaistiem cilvēkiem, vai arī tiem, kas tev šķiet patīkami un interesanti? nevajag par zemu novērtēt savus vienaudžus un nevajag viņus visus bāzt vienā maisā. pievērsies tikai tam, kas tevi pašu interesē, neinteresē kosmētika, bet interesē gleznošana? neinteresē gleznošana, interesē datorspēles? sports? dari tikai tikai to, kas tev patīk un komunicē ar domubiedriem. esi atsaucīga un, galvenais, lapina pret visiem.
10.12.2016 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
draudzēties ar kādu, jo viņš ir stilīgs - ļoti muļķīga rīcība, kuras gala rezultātā tāpat paliksi bešā!
sāc ar sevi. izdomā, ko reāli vēlies, pieraksti un domā kā pie tā nokļūt. un es absolūti nedomāju jaunāko iphonu un materiālistiskas lietas. sāc ar garderobes izšķirošanu, piemēram.
un 14 gadi nebūt nav vecums, kurā nezināt par kontūrēšanu un meikapu. tieši labs laiks, lai to iepazītu, saprastu, kas patīk utt, lai ap saviem 20 jau būtu izkopts stils, veselīga un tīra āda..
es nespēju pieturēties pie viena temata, man viss iet putrā, pat malciņu savas glāzes satura neesmu pagaršojusi, haha. :D
ar to gribēju teikt, ka ir jāsāk ar sevi, nevis jāskrien pakaļ citiem. ir ļoti daudz visādu stila kursu meitenēm, jaunietēm - iesaku painteresēties un pāris apmeklēt. 14 vai 25 - nav nozīmes vecumam, jo stilu, pašpārliecinātību, meikapu un visu ārišķo tāpat kopjam un apgūstam utt.
10.12.2016 17:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
No kompleksiem tik ātri vaļā netiksi, bet nu, koncentrējies uz to, kas tev sevī patīk, ar ko tu pozitīvi izcelies uz citu fona. Skaista balss? Slaidi pirksti? Talants uz svešvalodām? Krustvārdu mīklas risini ka profiņš? Padodas basketbols?
.
Kaut kam noteikti ir jābūt!
10.12.2016 18:10 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Tavā vecumā man bija tieši tāda pati situācija. Tagad paskatoties tīņu vecuma bildes, joprojām liekas, ka izkatijos tizli. :D Man tas viss mainijās ar laiku. Palika gadi 16, 17, atradu draudzenes, kuras bija par mani gadus 7-8 vecākas. Ļoti no viņām kaut kā ietekmējos. Mainijās uzvedība, ģērbšanās un runas stils. Līdz ar to iepazinos arī ar par mani vecākiem puišiem, kuriem galvā nav tikai vizuālais. Lai gan, pēdējos gados skatos, ka pat lielākajai daļai 20-22 gadus veciem prātā ir tikai vizuālais. Skumji.
10.12.2016 18:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kā sadraudzēties? Esi vnk atvērta. Nav jāiet un jāiepazīstas, vai jāuzsāk saruna. Vnk esi draudzīga - uzsmaidi; ja ko jautā, labprāt atbildi pēc iespējas plašāk; palīdzi, ja redzi, ka nepieciešama palīdzība (teiksim, kāds slikti zina kādu no priekšmetiem - vari piedāvāt izskaidrot vielu, ja pati labi to saproti). Lai cilvēki no tevis nebaidās un nedomā, ka esi drūma un nerunīga, bet lai jūt, ka esi gatava palīdzēt, esi runātīga un atvērta. Ne vienmēr pašai kaut kas baigi jādara, citreiz atliek vnk atslābināties, būt jaukam un cilvēki paši pievilksies. Un neuztver visu tik pārspīlēti traģiski! Īsti draugi ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi - citreiz vispār tāds var būt tikai viens vienīgais. Nav jācenšas izpatikt visiem.
10.12.2016 18:19 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
14 gadi ir normāls laiks lai sāktu iepazīt kosmētiku.
10.12.2016 18:21 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Nekad neesmu speciāli mēģinājusi ar kādu draudzēties.. Ir tā, vai nu notiek klikšķis vai ne, speciāli neuzbāžos.
10.12.2016 23:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits