Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko vilkt uz restorānu

 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Nu tad tā, man ir viens konkrēts jautājums: ko meitenei Jaungada vakarā vilkt uz smalku restorānu?
Kādi sīkumi jāņem vērā, lai ar neko nenošautu greizi? :-)
09.12.2016 23:47 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010


Vilktu kleitu, protams, gaumes jautājums kādu un kādā krāsā, tagad veikalos var atrast gan gaumīgas, gan tāds, kuras izskatās pēc naktskrekliem. Zābakus gan pārvilktu, ja vien tie nav tādi smalki zābaki, meitenes ieliktie izskatās vairāk pēc ikdienas varianta.
12.12.2016 20:01 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Klasiskais vienmēr nostrādā.
Man gan patīk modes aktulitātes, gan ''spīdīgās'',košās kleitas, gan klasika-melnā kleitiņa. Piemeklētu klāt skaistas rotas un būtu gaumīgi un klasiski.
Vēl domāju ko lai velk arī z-svētkos un Jaunajā gadā, bet pucēties gribas nu ļoti! :D
12.12.2016 22:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Jāvadās tev pēc savas gaumes. Es vilktu ko šāda piegriezuma augšpuse noteikti būtu ar mazām piedurknēm vai pleciņiem + aksesuāri.
13.12.2016 08:15 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Protams, vajag kaut kā svinīgāk sağērbties, bet es uz to tik ļoti neiespringtu. Noteikti neskrietu pirkt kādu kleitu, jo redz manējās ir neatbilstošas. Es vispār uz jauno gadu varu uzvilkt kleitu, kura man bij dzimšanas dienā un citos pasākumos. Nepērku katru jauno gadu jaunas kleitas.
Tāpat var smuki ar svārkiem, blūzi vai biksēm aiziet ( ne džinsu). Galvenais lai smuki un zolīdi. Nu un galvenais jau kompānija un lai pašai ērti.
13.12.2016 13:17 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
14.12.2016 11:52 |
 
Reitings 257
Reģ: 14.09.2012
14.12.2016 11:55 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Autores situācijā nav godīgi viņu noēst dēļ apaviem. Jā tie ir kārtīgi brienamie pilsētas apavi bet ne jau uz balli viņa iet. Šajā situācijā es vilktu bikses, vienkāršas, melnas, platas. Tas noslēps nepiemērotos apavus. Un augšpusē greznu jo greznu blūzi vai smalku mirdzošu džemperi vai blūzi ar greznu jo greznu bleizeri. Ir jāmāk dzīvē iziet no situācijas.
15.12.2016 12:04 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
15.12.2016 12:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Autores situācijā nav godīgi viņu noēst dēļ apaviem. Jā tie ir kārtīgi brienamie pilsētas apavi bet ne jau uz balli viņa iet.

Viņa iet uz Vincentu. Un viņu tur var palūgt pārvilkt apavus, ja tie tiešām ir tādi, kā bildē. Ejot uz tāda līmeņa restorānu, ir jāievēro ziņāma etiķete. Būtu nepatīkami ierasties uz pasākumu un pie durvīm uzzināt, ka neielaidīs, jo zināms dresscode ir jāievēro. Arī McDonalds skaitās restorāns, ar tādiem apaviem tikai uz tādu restorānu var iet. Un nevis tāpēc, ka man būtu antipātjas pret konkrēta stila zābakiem, bet tāpēc, ka pēc etiķetes Vincentā tie neiederas. Ja pašai nav pieklājīgu laiviņkurpju, ar kurām iet (Saprotu, ka nav zināms, kā notiks nokļūšana restorānā, normāli cilvēki šādos gadījumos izmanto taxi no durvīm līdz durvīm, tādēļ jāizvēlas slēgta tipa apavi) un nav par ko tos nopirkt, jāmeklē draudzene, kolēģe, vai kāda cita sieviete, kas būs uz mieru aizdot.
Ja man būtu jāizvēlas, vai iet zābakos (Jebkādos, jo zābaki principā nav restorānu apavi un pat smalku zābaku vilkšana skaitās slikts tonis) vai neiet vispār, es izvēlētos otro, nevis blamētos Baltijas labākajā restorānā. Kur nu vēl riskētu ar milzu apkaunojumu, kad pie durvīm palīdz pārvilkt apavus vai doties prom.
15.12.2016 13:14 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Laikam palaidu garām "noēšanu" par kurpēm, meitenes vienkārši dalās ar viedokłiem.
15.12.2016 14:15 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Man patīk daudzu ieliktās kleitas ar īsām piedurknēm , bet piedodiet , ziemā ar īsām piedurknēm pat iekštelpās nav diez cik karsti , turklāt etiķete ziemā paredz nosegtas rokas , vai vismaz kaut kas uzmests .
Tad nu ielieciet kaut ko klāt , ko var vilkt klāt jūsu ieliktām īso piedurkņu kleitām ???
Visas tās kleitas izsatās šiki bez nekā augšā , bet reti kurai kaut kas piestāvēs pa virsu :-)
piedāvājumi ?
15.12.2016 15:13 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015

es vilktu kleitu tumšā tonī (zilu, bordo, melnu utt.), ar garajām rokām, bet kuplu lejasdaļu :-)
15.12.2016 15:21 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
elzaelza, kur tu izlasīju šādus noteikumus? :-D Visās ziemas gala balls sievietes velk kleitas bez piedurknēm. Aizej uz kādu Mayfair restorānu, bezpiedurkņu kleita aukstā laikā būs pilnīga norma.
15.12.2016 16:08 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Pie Vincenta durvīm stāv profesionāls modes žandarms, kāds Karls Lāgerfelds, vai un izkrata katru klientu līdz pēdējai vīlei? Slapjas, nosalušas kājas butu mazakais. Kurpēm pazoles nav piemērotas Rīgas ziemas ielām, autore sapucēties kā cindarella un kā izkāps no takša, vel nogāzīsies uz sejas. Kurpes ir ārkārtīgi slidenas. Es esmu par visiem 100% lai ievērotu etiķeti un cienītu cilvēkus kurus satiks pasākumā, bet sevi arī ir jāciena. Tāpēc es piedāvāju bikšu variantu, pie biksēm zabaki tiks daļēji noslēpti.
Ja man būtu jāpērk sev, pirktu šim gadījumam nevis kurpes bet "izejamos" zābakus. Zinu ka nav pareizi pēc etiķetes, tomēr ir jālieto galva un jāņem vērā arī ziemas laikapstākļi.
15.12.2016 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Vaatsons +
15.12.2016 16:55 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Sveikas 2017. gadā, meitenes! :-)
Nu tad tā, pirms tam te bija pāris jautājumi, lai pēc restorāna apmeklējuma padalos ar to, ko es vilku mugurā un kā citas dāmas bija apģērbušās. Teikšu uzreiz- citu cilvēku pētīšana noteikti nebija tas, ar ko es aizrāvos, bet mazliet, kad bija iespēja neuzkrītoši uz kādas tērpu paskatīties, tad es izmantoju izdevību. :-D Frizūras gan neievēroju, bet pāris lokas matos noteikti der jebkuros svētkos, ja nav vēlme veidot kaut ko sarežģītāku.
Pārsvarā dominēja melnā krāsa, kā jau parasti, taču bija arī sarkani balta kleita, kleitas ar spīdumiem, kleitas ar garām rokām, ar pusgarām rokām, ar īsām rokām (lai gan arī es esmu viena no tām, kas uzskata, ka kleitas bez rokām nav piemērotas ziemai, bet nu labbi, par to tagad nav runa :-D). Nekādu problēmu nebija arī dāmām, kas tur ieradās zābaciņos vai piemērotās biksēs. Pati es tomēr atļāvos neiet kurpēs, bet gan botiljonos, pieskaņotas krāsas kleitā un melnās zeķubiksēs, kuras ne man vienīgajai bija melnas. Bildi gan nelikšu, bet domu jau var saprast. Ja sākumā ļoti uztraucos par to, vai būšu saģērbusies piemēroti, tad pēc tam, kad saņēmu komplimentu, ka izskatos ļoti labi, uztraukums mazinājās, kā arī palīdzēja tas, ka biju jaukā kompānijā. :-)
01.01.2017 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Štrunts par zeķubikšu krāsu un lokām :D, kāda kleita tev bija?
Prieks, ka viss beidzās veiksmīgi!
01.01.2017 19:28 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Cukurvāvere
Pati es ilgi meklēju kleitu un domas par to, kādu kleitu es vēlos, man mainījās ne vienu reizi vien, bet to īsto atradu tikai vienu dienu pirms restorāna apmeklējuma. :-D Man bija tāda piegriezuma kleita kā bildē (arī tik pat gara un ar tik pat garām piedurknēm) melnā krāsā, bet ar tumši sarkaniem spīdumiem, kas veidoja platu vertikālu līniju ar ziedu rakstu kleitas priekšpusē (ikdienā uz restorānu es gan neko spīdīgu nevilktu, vilktu kaut ko neuzkrītošāku un klasiskāku, bet, kad meitenes te diskutēja par to, ka tas ir Jaunais gads un tad kaut kas tāds prasās, tas mani iedrošināja tādu kleitu uzvilkt :-D)

Tikai manai kleitai nebija mežģīnes atšķirībā no šīs, kas attēlā. Klāt vēl maza melna somiņa, no kuras gan beigās man it nemaz nebija jēgas, jo neko no tā, kas tajā atradās, es vakara laikā neizmantoju. Par laimi arī kosmētika visu vakaru noturējās vietā. :-D
Lieki satraucos tik daudz par šo restorāna apmeklējumu, bet varbūt vēl kādai kādreiz šī diskusija un meiteņu viedokļi noderēs. :-)
01.01.2017 20:19 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Hawk, izklausās, ka pasākums izdevies (vispārīgi, ne tikai stila ziñā) :-) Ko interesantu nobaudīji, ja nav noslēpums?
01.01.2017 20:30 |
 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Pasadena Jā, pasākuma bija jauks. :-) Un gandrīz visi ēdieni bija interesanti, kā arī to pasiegšanas un ēšanas veids. Pārsvarā ēdienkarte sastāvēja no jūras veltēm, no kurām gandrīz neko nebiju savā mūžā baudījusi, jo tie nav tie ēdieni, kuri mani saistītu. Nogaršoju gan austeri, gan jūras gliemezi, gan ikrus, kuri man pārsteidzošā kārtā gāja pie sirds, jo līdz tam es no ikriem vienmēr centos izvairīties un, ja tomēr ēdu, tad negaršoja. Bija izdevība npgaršot arī jūrasvelnu, langustīnu, baloža gaļu.. No tādiem parastākiem ēdieniem vēl tika pasniegts lasis un krabis, aknu ravioli. Pašās beigās bija interesanti, kad katram tika atnests tāds kā baloniņš ar hēliju iekšā, un tad nu to vajadzēja izsūkt un novēlēt laimīgu Jauno gadu (nezinu gan no kā tas balons bija taisīts, bet tas nebija parasts gumijas balons. :-D Tas bija tāds plāns, kandrīz kā no košlenes uzpūsts burbulis, kas viegli pārplīsa, nezinu kā citādi paskaidrot). Interesanta pieredze. :-)
01.01.2017 20:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits