Hipotētiska situācija

 
Reitings 50
Reģ: 20.11.2016
Jautājums dāmām. Iedomājaties, jūs neesat attiecībās un jums ir draudzene Alise. Alise nesen iepazinās ar vienu pēc viņas vārdiem superīgu džeku Armandu un viņš piedāvā pavadīt brīvdienas vakaru četratā, kopā ar savu draugu Rolandu un Alises draudzeni (ar tevi). Alise piedāvā tev iesaistīties, uz ko tu piekrīti. Alise norāda, ka Armands ir baigi labs džeks un viņiem bija labākais sekss viņas dzīvē. Puiši jūs savāc, aizved uz komfortablu vietu, visa atmosfēra ir super, daudz alko, kokaīna un jautrības. Lai gan vakars ir ļoti jautrs un pozitīvs, pēc puišu uzvedības ir skaidrs, ka nopietnas attiecības viņus neinteresē. Jau tuvāk nakts otrai pusei Armands ar Alisi aiziet uz savu istabu un jūs aizejat ar Rolandu uz citu istabā, ļaujaties brīdim un saplūstat vienā veselā. Lai gan Rolands ir foršs džeks, Armands tomēr jums iepatikās vairāk. Pēc seksa Rolands aiziet prom un pēc brīža atnāk, apguļās jums blakus, sāk jūs uzbudināt un sekss turpinās. Pēc īsa brīža jūs saprotat, ka tas vairs nav Rolands, bet gan Armands (pirms tam jūs nepamanījāt tumsā, ka atnāca cits cilvēks uz istabu), bet jums ļoti patīk seksa sākums ar Armandu un Armands saka, ka viss ir okej!.
Jautājums - vai jūs ļautos seksam ar Armandu, kas jums patika vairāk vai tomēr asi pārtrauktu procesu? Ja jūs tomēr pārtrauktu, kāds būtu iemesls? Paldies
01.12.2016 22:17 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Ideāla atmosfēra...es laikam esmu veca.
02.12.2016 19:21 |
 
Reitings 269
Reģ: 21.11.2016
Žurnāla Sīrups lapā autorei vairs nav interesanti, ka šāda tēma uz šejieni pārcēlusies?
02.12.2016 19:30 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
bet vakara gaitā tu redzēji 2 nedēļas svarigas analīzes no Gulbja laboratorijas ar Armanda datiem, kuras liecina, ka viņam nav nekādu slimību.

A ja nu Alisei ir kādas slimības? (t):-O
02.12.2016 20:47 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Hannas komentari tik labi:-D
Bet autorei gan fantazija labi straadaa
02.12.2016 20:58 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
ARME, uzskatu sevi par izpalīdzīgu un draudzīgu cilvēku, kas saprot citu problēmas un cenšas sniegt palīdzīgu roku to risināšanā. Atsauksmes tīri labas, ja kas.
Tātad, lai palīdzētu Tev izprast kādas sekas var iestāties konkrētajā situācijā un kā tās varētu ievirzīt vispozitīvākajā gultnē, uzdošu sekojošus papildu jautājumus:
1. Kas vispār liek apšaubīt, ka "man" varētu rasties vēlme procesu, turklāt vēl asi pārtraukt? Kādi, Tavuprāt, varētu būt "mani" iemesli?
2. Kāpēc ir radies secinājums, ka "man" Armands patīk vairāk un kāda tam vispār nozīme?
Tu esi Armands un Tev ir draugs Rolands, bet ne tik seksīgs kā Tu un tāpēc Tu automātiski pieņem, ka situācijai līdz attiecīgajam brīdim būtu tieši šāds scenārijs? Vienīgā problēma, cik es saprotu, ir viegls satraukums un neziņa, vai "es" Tevi atraidīšu un ja jā, tad kāpēc? Tipa, ne tik foršajam Rolandam atdošos, bet pastāv kaut vai neliels, bet tomēr risks, ka Tev nē?
02.12.2016 21:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)