Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Make-up ekspertes HELP

 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Vai kāda lūdzu varētu ieteikt, kādu lūpu zīmuli izvēlēties, lai lūpas izskatītos lielākas?
Es domāju, ka noteikti nevaru lietot 'nude' krāsas, jo tas padara lūpas mazākas.
Lūdzu ielieciet bildes, ja kādai ir kāds labs padoms.
Noteikti nevēlos arī spilgtas lūpas. :-D
01.12.2016 21:05 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man jau šķiet, ka nude toņi tieši liek lūpām izskatīties lielākām. Jo mazāks kontrasts ar ādu un "sulīgāks" skats, jo lūpas izskatās lielākas. Vizuāli plānākas tās padara tumšie un/vai matētie toņi.
Viens no trikiem kā augšlūpu padarīt nedaudz pufīgāku, ir uzklāt izgaismotāju tur, kur ir iedobīte. Šitā:

Visvienkāršākais ir ar zīmuli nedaudz pārzīmēt dabīgajai lūpu līnijai, protams, nepārspīlējot un neejot galējībās.
01.12.2016 21:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Man savukārt šķiet visvienkāršāk piemeklēt lūpu produktu, kas ir maksimāli tuvu tavam dabiskajam lūpu tonim un krāsot gar lūpu ārējo līniju. Man šim nolūkam ļoti patīk "lūpu flomasteri".
01.12.2016 21:18 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Paņem smalku otiņu + konturētāju (ja nekonturē vaigu kaulus un mājās nav, tad der arī gaiši brūns zīmulis) un pavelc nelielu līniju zem apakšlūpas.
Virslūpas bedrītei izmanto izgaismotāju. :)
01.12.2016 21:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits