Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

baltijas starptautiskā akadēmija, kāpēc nē?

 
Reitings 18
Reģ: 11.07.2016
Esmu nobriedusi iegūt augstāko izglītību, un apsvērusi visus plusus un mīnusus, man ir izveidojusies neliela mācību iestāžu liste. Viena no tām ir BAS. Cik dzirdēts un internetā lasīts, tad tur daroties šausmu lietas, bet nu akadēmija joprojām pastāv un cilvēki dodas uz turieni mācīties..
Tāpēc gribēju jums uzjautāt, ko jūs par šo iestādi un mācību kvalitāti domājat, labāk jau no personīgās pieredzes.
Vairāk interesē Jēkabpils filiāle.
Un kas tas par mītu, ka diploms nekam neder? (t)
30.11.2016 20:22 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Pieredzas ar šo mācību iestādi man nav, bet es pat neapsvērtu iespēju tur mācīties, jo, ierakstot tās nosaukumu google, vispirms ir sūdzības, tad cosmo.lv diskusija un tikai tad pašas iestādes mājaslapa, nemaz nernājot par neglaimojošajām atsauksmēm..
01.12.2016 02:05 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Man divas draudzenes tur maacaas, Nu neko... skola kaa skola, neko sliktu neesmu no vinjaam dzirdejusi. Vinjaam visadi interesanti projektinji jaataisa
01.12.2016 04:57 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Es nekad neesmu pat apsvērusi iespēju studēt privātā augstskolā, tikai valsts. Pat nezinu, vai tie ir kādi aizpriedumi, stereotipi vai kas... Pati attiecīgi BSA neesmu studējusi, bet mana draudzene gan un viņa neko labu nekad par to skolu nav teikusi, piemēram, Rīgā visas bilingvālās lekcijas notiek tikai krievu valodā, reizēm arī tās, kas nemaz nav paredzētas kā bilingvālas. Nu, visādi iebildumi viņai bija, bet šo atceros visspilgtāk. Man pašai šķiet, ka lielākais mīnuss privātai augstskolai ir tas, ka nav budžeta vietu vai, ja ir, tad ļoti maz. Bet nu labojiet mani, ja kļūdos!
01.12.2016 07:32 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man tur mācās pazīstama meitene. Viss pārsvarā notiekot krieviski, bet viņai laikam patīk pati skola.
01.12.2016 07:40 |
 
Reitings 1
Reģ: 14.07.2021
Pabeidzu šajā augstskolā gan 2.profesionālo līmeni, gan maģistru civiltiesībās - gan dažus gadus atpakaļ. Gribu teikt, ka pārsvarā tomēr viss atkarīgs no paša. Nu, ir tur tāda krieviska gaisotne mazliet, bet par mācībspēkiem varu teikt tikai to labāko. Īpaši, maģistra programmā studējot - ļoti zinoši un pieredzes bagāti pasniedzēji. Latviešu plūsmā visas lekcijas bija latviski. Mācījos neklātienē. Lekcijas vienmēr bija saplānotas bez pārtraukumiem. Laba biblioteka, gaišas un labi iekārtotas auditorijas (īpaši jaunajā korpusā). Patiesībā, neko sliktu nevaru teikt.
14.07.2021 13:40 |
 
Reitings 1936
Reģ: 28.04.2019
Visām Rīgas/Latvijas skolām un universitātēm ir daļa sliktu, šausminošu atsauksmju un sūdzību. Tur neko nevar izdarīt.
14.07.2021 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits