Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spondiloze

 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Vai kāda šeit ir apmeklējusi fizioterapeitu sakarā ar spondilozi?
Līdz šim domāju, ka muguras sāpes piemeklē katru, bet tā neesot norma. Tas ir izskaidrojums kāpēc neparakstos uz sēdošu darbu, jo vienkārši nespēju nosēdēt 8h.
26.11.2016 21:00 |
 
Reitings 176
Reģ: 03.03.2016
Par maz informācijas, nevar neko pakomentēt, diemžēl.
30.11.2016 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Es esmu. Man bija sāpes plecos tā, ka naktī nevarēju pagriezties, dienā nevarēju datorpeli noturēt. Tas viss bija no darba, jo nebiju pieradusi sēdēt pie datora visu dienu. Gāju pie fizioterapeites un apmēram mēneša laikā sāpes pazuda. Viņa arī ierādīja vingrinājumus, kurus pildīju ja sāpes atgriezās. Tagad vairs nav nekas tāds bijis jau vairākus gadus.
30.11.2016 13:29 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.11.2015
Anne Shirley Paldies.
Es tikai gribēju noskaidrot vai kādai ir bijusi nepieciešamība pēc fizioterapeita. Cik reizes apmeklēts un vai sāpes mazinājušās/pārgājušas?
Sāku saprast, ka mans ķermenis ir daudz ko izturējis līdz šim un ka ir laiks atlīdzināt un pievērsties sāpju signāliem. Parasti lielākā daļa cilvēku uzskata, ka jauniem cilvēkiem nevajadzētu čīkstēt, bet nu ja viss būtu kārtībā, tad taču rehabilitologs nebūtu nozīmējis fizioterapiju, ārstniecisko vingrošanu baseinā u.c. procedūras.
08.12.2016 15:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits