Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kur svinēt?

 
Reitings 64
Reģ: 31.10.2010
Sveikas meitenes! Straujiem soļiem tuvojas mana dzimšanas diena, bet galīgi nezinu, kur svinēt. Lieta tāda - šajā dienā beidzot iepazīstināšu savu tēti ar puiša mammu un man ir aizdomas, ka manējais grib mani bildināt. :-D:-D Radi saka, lai svinam mājās, bet esam nesen ievākušies jaunā dzīvoklī, kuram nepieciešams remonts, un man, godīgi sakot tādā dzīvoklī laist negribās. :D un vēl...mums nemaz nav tik daudz trauku. :D pāris šķīvji ir, bet tas nav pietiekami :D
Tātad, vai kāda no jums varētu ieteikt, kādu kafejnīcu/restorānu Rīgā, kur var garšīgi paēst un mīlīgi pasēdēt, un kur brīvdienās notiek kkāda dzīvā mūzika vai kkas cits interesans, gadījumā, ja uznāks mulsinoši klusuma brīži. Plānojam, ka būsim 6-7 cilvēki, budžets ap 300 EUR.
Būtu ļoti laimīga, ja kāda no jums ieteiks ko foršu!(l)(l)
25.11.2016 15:31 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Es svinētu mājās. Mājas viesību variantā budžetā 300 eiro labi iekļaujas arī trauku iegāde 6-7 cilvēkiem.
27.11.2016 10:34 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Mulsinošiem brīžiem mājās ir tas pluss, ka var aiziet parosīties uz virtuvi, kaut vai, vai aiziet apskatīt uz blakus istabu, kas nepieciešams remontam.
27.11.2016 10:36 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Lieta tāda - šajā dienā beidzot iepazīstināšu savu tēti ar puiša mammu un man ir aizdomas, ka manējais grib mani bildināt.
Lūdzu uz šo nepaļaujies pārāk daudz.. (t) Aiztaupīsi iespējamu vilšanos.
27.11.2016 10:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits