Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sieviets krāsojas lai patiktu vīriešiem.

 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Nu kāda velna pēc jūs mani norejiet kā kaut kādas ku*es?
Sievietes krāsojas jo grib vīriešus. Uzpucējas, ar veselu kuzavu kosmētikas un kuzavu šampūniem. Taisnība kož acīs? Tā ir sievietes daba, uzpucēties, lai pievilinātu vīriešus vai kādai tieši atņemtu vīrieti. Tas ir instinkts. Tas ir bijis visos laikos, neatkarīgi no kultūras, rases, piederības valstij vai tautības. Tā tas ir un ir bijis. Kaudzēm pierādījumu, vajag vairāk skatīties un lasīt grāmatas un interesēties par psiholoģiju, daiļās dāmas. Viss ko jūs dariet ir instinktīvi, pieglaužiet matus kad kāds muskuļots brauc ar BMW, patiriniet kājiņas, pasmaidiet, iekožiet lūpiņā - tas viss ir vīriešu pivilināšanai.
Kā diskusijā lasīju ''mums ir citi ieroči kā iekarot vīriešus'' tieši tā - jūsu pucēšanās. Dabā visam pamatā ir sekss.
Nu neesiet nearko labākas par dzīvniekiem, lai kā censtos līmēt savus plastmasas nadziņus un krāsot savas lūpiņas. Tas ir instiktīvi un variet mani noriet cik vien gribiet.
24.11.2016 00:47 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Tev ir taisnība. Krāsojamies, lai patiktu aizņemtiem vīriešiem. Tagad tikai gaidi, kad kāda no mums novels tavējo.:-)
24.11.2016 00:52 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
*c
24.11.2016 00:52 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
A es par to nebrīnītos nemaz.
24.11.2016 00:54 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Nu neesiet nearko labākas par dzīvniekiem

Cilvēks (homo sapiens) ir viena no dzīvnieku sugām. Nu, un?
Kas attiecas uz spriešanu par "sieviešu dabu" un instinktiem ģeneralizēti, ārpus jebkāda kultūrvēsturiska konteksta, tad, protams, ka tāda pastāv, tikai tai ir mazs sakars ar to, ko tu gribi tai piešūt. Varu ieteikt lasāmvielu, ja tevi interesē izteikt pamatotus spriedumus. Ja tikai gānīties, jo tev skauž, ka vīrieši tiecas pavadīt laiku ar tām, kuras labāk smaržo un ir ar maigāku ādu, tad gan nevarēšu palīdzēt.
24.11.2016 01:13 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.01.2015
Man gan liekas, tas vairāk attiecināms uz vīriešiem, bet jā, ir arī tādas sievietes. Nu redz, cilvēces evolūcija jau vēsta, ka esam cēlušies no pērtiķiem, tātad dzīvniekiem, kas arī pierāda to, ka cilvēka pamatinstinkti daudz ko neatškiras no dzīvnieku instinktiem.
Bet nē, es domāju, ka nav jau tik traki, sievietes krāsojas, jo grib izskatīties labi, patikt sev, jā, nu vismaz, manā gadījumā tā būtu. Varbūt vairāk tieši būt pārākai sieviešu vidē. Protams, arī patikt otrajam dzimumam, bet nu tikai kā iespaida radīšanai, manuprāt.
24.11.2016 01:19 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man bieži vien patīk arī krāsoties vienatnē, jo.. tā ir sava veida māksla :D
24.11.2016 01:22 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
NB, es studēju psiholoģiju. Es zinu. Pirmkārt, vīrieši tiecas jā, pavadīt laiku ar sievieti kas krāsojas, ir ar maigāku ādu, JĀĀ, tieši tā tas ir un tā tas arī paliks, jo sieviete par to ir apmierināta un turpinās to darīt, lai nezaudētu interesi par viņu. Ja viņa paliks noplukusi, vīrietis aizbēgs, viņas galvenais ierocis ir krūtis, dibens un seksīgs izskats.
Sakars ir vistiešākais. Paskaties kā uzvedas dzīvnieki (instinktīvi) un salīdzini ar cilvēku. Atšķirība ir tikai izskatā.
24.11.2016 01:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja tu studē psiholoģiju, tad tās neizskatās pēc īpaši produktīvām studijām. :-D
Paskaties kā uzvedas dzīvnieki (instinktīvi) un salīdzini ar cilvēku. Atšķirība ir tikai izskatā.

Es tev atvieglošu dzīvi un neapskatīšu tādus dzīvniekus kā pāvus vai pīles, jo tad tava teorija izgāžas jau pirmajā momentā. :-D Skatoties uz zīdītāju uzvedību, tie ir tēviņi, kas konkurē par mātīšu uzmanību un seksuālu piekļuvi. Tas skaidrojams ar Parenthal Investment Theory. Savukārt jautājums par to, kapēc sievietēm šķiet jauki sevi kopt, un vīriešiem patīk koptas sievietes, ir tāds, ka vīrietis smaržīgu sievieti ar mirdzošiem matiem, maigu ādu un veselīgiem zobiem instinktīvi novērtē kā jaunāku un auglīgāku, tātad arī simpātiskāku. Tajā pat laikā šī nelielā detaļa ir tikai viena no ārkārtīgi daudzajām komplicētajām evolucionārajām strātēģijām, kuras ir radušas dažādu izpausmi dažādos kultūrvēsturiskos kontekstos. Teikt, ka sievietes vienīgais ierocis ir pakaļa nozīmē, nozīmē runāt muļķības gan no bioloģiskās, gan evolucionārās psiholoģijas, gan kognitīvās zinātnes viedokļa.
24.11.2016 01:40 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Mīļā meitene, cik tev gadu? 14? 16? Kāpēc tu uz riņķi savas muļķības raksti? :D
24.11.2016 02:19 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Es krāsojos, lai patiktu SEV, SEV, SEV.
24.11.2016 02:35 |
 
Reitings 53
Reģ: 03.11.2016
Daļa patiesības tur ir.Ir tādas kazas,kas tādā veidā cenśas atņemt vīrieti.Un piekrītu arī par pucëšanos.Tīri instinktīvi,pašām nemanot,aizbildinās,bet patiesība tāda,ka cenšamies izpatikt vīriešiem.Kādi atribūti tik mums nav..Un sievietes kā viena tērē tik daudz,iegulda daudz pūļu,lai būtu skaistas,iekārojamas.Bet tad brīnās kapēc redz vīrieti interesē tikai seksuālas dziņas(no foruma tēmām)Nebūtu kārdinātājas,nebūtu tādu vīriešu.
24.11.2016 03:25 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Tu runā par 2 dažādām lietām - ķermeņa valodu (!) un pucēšanos. Jā - instinktīvi, kad acīm tīkams pretējā dzimuma pārstāvis ir pretī sievietei, viņa noglaudīs matus utt. Par kosmētiku - pilnīgas muļķības ! Man ņibjot kuram es patīku un kuram ne :) man ir savs. Un manam vīrietim NEPATĪK ka es krāsojos. Es to daru, jo man patīk process, patīk iemācīties ko jaunu. Un ej Tu ellē ar saviem seklajiem uzskatiem :D pasaule negriežas ap vīriešiem
24.11.2016 03:26 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
magicmelody, ĻOTI liels + tev, vismaz vienīgā saprātīgā būtne šajā forumā. :-)
24.11.2016 14:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Virietis nav manta ko var atnemt! Un neviens nevienam nepieder, virietim ir tiesibas izveleties citu ja ta gribas vinam! Ta ir vina vieniga dzive! Un uz sis pasaules nekas nav muzigs, ari mes mirsim.
24.11.2016 15:02 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ah nabaga vīrieši - bezsmadzeņu radījumi, kas seko tikai smukām sejām, dibeniem un krūtīm...
Liela sāpe te dažām :-D
24.11.2016 15:06 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Pirmkārt, pāvi ir poligāmi putni. Otrkārt, pāvi dižojas ar savu asti, jo kuplāka un skaistāka aste jo lielākas cerības dabūt sev kādu. Ar cilvēku nesaskati?
Interesanti kāpēc runči plēšas ar runčiem un kaķenes ar kaķenēm? Varbūt tāpēc ka konkurence?
Atšķirības praktiski nav, nemuldi par to ko nezini. Atver bioloģijas grāmatu.
Fejumeitene, teikt var daudz ko, bet zemapziņa? Varbūt vienkārši nevēlies atzīt? Ha.
24.11.2016 15:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sieviets krasojas ari ejot tikties ar draudzeni, vai majs ballitei gatavojoties, fotosesijai vai darbam! Ja jo ir gan daudz darbu kur jabut ar manikiru, frizuru, un neitralu labu meikapu! Autores tipa viriesiem iesaku izveleties sadu sievieti
24.11.2016 15:10 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Es lietoju krēmus, lai man nenokristu āda un nebūtu fiziska diskomforta, es sportoju, lai būtu vesela, nevis, lai kādam liktos seksīga. Es krāsojos, lai būtu patīkama komunikācijā ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm, jo arī man, kā sievietei, nav patīkami skatīties uz nekoptu un netīru sievieti, un tam nav nekāda sakara ar manu iekāri pret viņu.
Tas ir instiktīvi un variet mani noriet cik vien gribiet.

Piedod, bet vienīgā, kura te kādi norej, esi Tu pati. Nekad neesmu redzējusi, ka kāda no meitenēm tieši un bez pamata vēršās pret Tevi ar agresiju. Turpretī Tu tā uzvedies regulāri.
es studēju psiholoģiju

Ja tā ir taisnība, tad tas ir tiešām skumji. Jo tik kompleksainam personāžam vajadzētu saņemt, nevis sniegt kādam palīdzību.
Bet godīgi sakot, lai Tev dzīvē veicas atrast saprātu. Un intelekts ar pieklibo smagi.
24.11.2016 15:14 |
 
Reitings 265
Reģ: 07.12.2009
Un man īsti nav saprotams, ko ar šīm visām diskusijām mēģini panākt? Nu vīrieši ir lohi, sievietes - mau+++. Dzīvnieki ir primitīvi un domā arī tikai par seksu. Nu un kas? KO TU VĒLIES MUMS VISIEM PATEIKT?
24.11.2016 15:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
skatīties uz nekoptu un netīru sievieti,
te es tev oponesu, sieviete var sevi kopt but loti tiriga bet tai pat laika nelietot dekorativo kosmetiku!;-)
24.11.2016 15:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits