Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lādētājs

 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
Pirms gada iegādājos jaunu telefonu. Viss forši, bet jau no pirmās dienas pamanīju, ka lādētājs ļooooooti ātri sakarst līdz lielai temperatūrai, kā arī tam bija jābūt ātrās uzlādes lādētājam, bet tas uzvedas kā grib, citreiz pielieku rāda,ka lādēju ar kabeli , vai, ka ir lēnā uzlāde. Tātad skaidrs,ka lādētājs brāķis. Nu gadu esmu gama cietusies, izlēmu, ka iešu uz veikalu ar pirkuma čeku, garantiju un prasīšu,lai dot vietā jaunu, jo kā nekā es samaksāju naudu, bet dabūju brāķi. Kā jūs domājat, vispār ir jēga iet uz veikalu un prasīt, lai dod jaunu ? Man jau kaut kā šķiet,ka pasūtīs mani piecas mājas tālāk ar visu telefonu un lādētāju.
22.11.2016 22:04 |
 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
*gama- gana
*dot-dod
Kā arī piemirsu piebilst, ka ar citiem ātrās uzlādes lādētājiem viss ir kārtībā,nepārkast un uzreiz rāda,ka ir ātrā uzlāde.
22.11.2016 22:06 |
 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
aizej un pārbaudi, ja vēl strādā garantija, ko mēs tev varam pateikt?
22.11.2016 22:07 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
par to, ka aiziesi un iedosi lādētāju remontā neviens pa galvu nesitīs un sliktos vārdos nesauks...
tehnika ir tehnika... katram lādētājam ir noteiktā paredzētā norma cik drīkst uzkarst un tas tiek mērīts... neviens lādētājs nepārkarsīs un neuzsprāgs, viss kas var notikt, pārdegt drošinātāji un lādētājs nelādēs..
Ja nemaldos samsung lādētājiem ar fast charge bija max 65 vai 70 grādu, ko viņi var sasniegt...
22.11.2016 22:10 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Ja karas telefons vabrbut nav vaina ladetaaja bet pasai baterijai nemot veraa ka uzkarst?
22.11.2016 22:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits