viena problēma ar vīriešiem

 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Šī problēma mani moka vairāk nekā gadu. Lielākoties puiši/vīrieši mani uzskata kā tikai par seksa objektu. Es neuzvedos un neģērbjos izaicinoši. Vienīgais ko vīrieši pamana ir mans dibens,augums un seja, bieži eju uz zāli un sevi kopju, bet es tik stulbi jūtos, liekās , ka es nekam citam nederu. Man gribētos nopietnas attiecības, bet lielākoties man raksta vai iepazīstas vīrieši , kuri grib seksu un viss. Esmu diezgan nogurusi no šīs uzmanības , jo nejūtos pilnvērtīga.
Kā, lai tieku ar šo problēmu galā? Es pat vairs negribu iepazīties vai arī, kad uzrodas jauns vīrietis pie apvāršņiem es domāju,ka nav jēgas turpināt sarunu, jo tikai viens prātā. Uz pēdējiem diviem vīriešiem liku lielas cerības. Viens bija diezgan pieaudzis, nobriedis attiecībām un viņam ļoti patīk mans raksturs, bet bieži pieminēja cik ļoti man ir labs dibens un augums, teica , ka nevēlas tikai seksu , bet protams mani tas nepārliecināja. Ar otru pavadījām labi laiku līdz viņš pateica, ka attiecības nevēlas varam pavadīt laiku kopā kā draugi un ja gribēsim tad sekss. Sapīgi katru reizi to dzirdēt. :-(
22.11.2016 19:57 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Bet ir arī foršie! Viņu ir maz un viņiem nav laika meklēties :) Bet IR! Un gan pienāks diena,kad satiksi arī kādu no tiem. (l)
22.11.2016 21:35 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
es domāju ir tā, ka tās nopietnās attiecības pašas par sevi nerodas, pie tā ir jāstrādā, un ļoti daudz ja ne visvairāk ir atkarīgs no sievietes, un sekss ir viens no svarīgākajiem elementiem attiecībās, un ja tev pievērš pastiprinātu uzmanību tas nozīmē ka tev ir tas spēks un enerģija regulēt un vadīt tos procesus, tātad vajag izlemt ko īsti gribi un ņemt un veidot tās attiecības .... IMHO
22.11.2016 21:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cilvēka smadzenēs ir nostūrīši, kas atbild par to, ka var ''filtrēt'' savu sakāmo.
Gluži kā.. ne visos cilvēkos ir laba doma analizēt savu vēdera izejas konsistenci.. tāpat arī pikantākās detaļas var paturēt pie sevis :)
22.11.2016 21:38 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, nav jau jāturpina runāt ar tādiem, kuri par neko citu kā seksu nerunā... Man šķiet, ka tas ir nepārprotams signāls, ka neko nopietnāku negrib. Kaut kādi mazu puiku izgājieni :)
22.11.2016 21:51 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Ko es tur varu veidot, ja es iedošu un viņš mani pametīs? :-D
22.11.2016 21:57 |
 
Reitings 53
Reģ: 03.11.2016
Parasti jau meitenes bieži vien pašas vainīgas.Kārtīgi jāizvērtē cilvēks ar kuru vēlies kko veidot.Tādi ir primitīvi tipiņi,kuri nav vël nobrieduši.Un tādu ir daudz,tāpēc vajag kārtīgi iepazīt,nevis likties gulta.Meitenes pašai nemanot uzsāk flirtiņu ar acīm,ķermeņa valodu,nav jau brīnums,ka tādi līp klāt.Kurš liek ar tādiem sapīties?Kā vīrietis spēs cienīt sievieti,kas gatava uzreiz ielaisties?Protams,tādas būs vienai naktij.Cik gan mūsdienās daudz tādu,skaistu,seksuāli pievilcīgu meiteņu,kas izrāda pa labi un kreisi savus dotumus.Bet ilglaicīgām attiecībām vajag kko dziļāku.
22.11.2016 22:04 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Personīgi man, ātrākais sex, kas ir bijis ir bijis 5 randiņā, tas ir tikai viens tāds.. parasti mēnesis vai vairāk man šķiet ir tikai ok...
katram savas prioritātes... ja sievieti neiepazīst iekšēji-ar smadzenēm, tad tas ir tikai dzīvnieciskais faktors, nokārtojot dabiskās vajadzības... tas nav nekas īpašs...
22.11.2016 22:05 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Sekss un attiecības viens otru neizslēdz (loģiski :-D). Bet, tā kā autore daudz piemin sarakstes, rodas jautājums, kur notiek iepazīšanās ar šiem vīriešiem? Ja internetā, tad nav nekāds brīnums, jo tur daudzi vīrieši meklē tieši seksu bez saistībām. Ja ārpus interneta... nu, tur droši vien jāvērtē katrs gadījums atsevišķi. Ir gana daudz attiecību, kurās sekss ir bijis pirmajā randiņā, pats par sevi tas neko nekaitē.
22.11.2016 22:10 |
 
Reitings 135
Reģ: 12.03.2016
Man ar vīriešiem sanāk iepazīties internetā, bet viņi ir kaut cik zināmi , jo esmu redzējusi un runājusi savā pilsētā. Arī protams kaut kur aizejot iepazīstos, bet pilnīgi visiem vieni un tie paši gājieni un kā jau teicu nekādus mājienus nedodu
22.11.2016 22:14 |
 
Reitings 53
Reģ: 03.11.2016
Manuprāt,problēma ir pašā.Ja jau autore apgalvo,ka sarakstās arī netā,tad jāpiedomā par ko čato.Vajg atrast dziļas,noturīgas tēmas.Un tad jau var atkost kas par fruktu.
22.11.2016 22:19 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Saprotu tevi, man arī tā senāk bija. :D viss ko dzirdēju - cik esmu seksīga, skaista, labs augums, visi tie jautājumi - kas tev mugurā, kādā krāsā apakšveļa utt. Reiz satikos ar vienu čali, kurš tiešām visu seksu un seksualitāti neslēpa, otrajā randiņā jau stāstīja kā zaudēja nevainību un jautāja, kuras ir trakākās vietas, kurās man ir bijis sekss. :D
visi vīrieši par to daudz domā bet, ir daļa vīriešu vienkārši tāda suga, kas par to daudz runā un neslēpj , nekautrējas un bez maz tā kā uzspiež, un galvenais ir iespraust. Ir arī normāli vīrieši. :D Mans tagadējais draugs bija ļoti uzmanīgs ar mani, negribēja sabaidīt (tāpat izteica komplimentus par izskatu, bet pieklājīgus) un tikai pēc kāda laika mēs tur sākām runāt par nevainības zaudēšanu, visādām vietām utt pēc tam, kad jau bijām pārgulējuši.
22.11.2016 22:20 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Lyric, bet kas īsti notiek? Tev ir sekss ar viņiem, un tad viņi tevi pamet? Vai arī līdz seksam nemaz nenonāk? Vīrieši jau pirmajā randiņā runā tikai par seksu? Tu minēji tēmas pieteikumā, ka tam vienam patīkot tavs raksturs. Es domāju, kā izpaužas tas, ka tevi redz TIKAI kā seksa objektu?
22.11.2016 22:22 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
saprotu tevi, man arī vairs nav vēlmes nearvienu mēģināt tikties, itkāsarunā jau satikties, bet beigās kaut kas samisējas. Neredzu jēgu vairs tikties :D tagad tāpat ir ko darīt, vislaik kko daru. Padaru to un to nedadaru līdz galam, bet galvenais ka darīts. :D Uz kafejnīcu vairs nav jēgas iet. iešanas pēc :D
22.11.2016 22:25 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nevajag atļaut ar sevi tā runāt, pirms laika. kā man patīk tā sajūta, kad attiecību sākumposmā redzu - puisis ļoti cenšās, uzmanās pateikt ko ne tā (l) kad nonākam līdz zināmai tuvības pakāpei, ir savi iekšējie nerātnie jociņi, tad ir ok arī tāda uzvedība un sarunas.
bet līdz tam ir jānonāk.
un, ja viņš nevēlas līdz tam nonākt, bet uzreiz virza visas sarunas ap šo tēmu, tad visticamāk, ka tevi neciena un nedomā par tevi nopietni.
22.11.2016 23:16 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es te tagad neteikšu, ka tā ir tava vaina, vai, ka vīriešus tiešām interesē "tikai viens", jo tā nav taisnība. BET - tu esi atbildīga par 50% komunikācijas, kas notiek jūsus starpā. Ja tev ir nepatīkami, ka pret tevi tā izturas, tad tas tev ir jāsaka. Jo tiem mazajiem donžuāniem varbūt šķiet, ka viņi tev izskaka komplimentus un pavedina tevi, bet ja tu plikšķini acis un smaidi, kaut gan iekšēji tev ir sāpīgi, viņi tak nesaprot, ka paši runā galīgi garām.
22.11.2016 23:27 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Nedaudz par traku aizgājis. :-D Nemaz nav tā, ka tikai vīriešiem prātā tikai viens - sekss. Kā tad ar mums pašām? Visas tik nevainīgas? :-D:-D
22.11.2016 23:48 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
varbūt tu ne tos izvēlies, ņem tos kuriem nav konkurences.
22.11.2016 23:53 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Ne visi tādi :)
Atkarīgs, par ko runājāt sarakstes laikā. Ja jau tur tika aizskartas intīmas tēmas, tad noteikti arī pie tikšanās viss turpinās. Ja nav bijušas šādas sarunas, tad apģērbs randiņā izaicinošs, daudz koķetē. Iespējams, ka pašai domas ir tieši par tuvību, bet otrs telepātiski nolasa sajūtas.
24.11.2016 13:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits