face book un pārejais....

 
Reitings 13
Reģ: 13.07.2016
Sveiki.
Kā jums ir ?Vai jūs dalaties ar ierakstiem un info par sevi?
Mēdzu lasit ko citi ieliek, arī ko darba biedri ieliek par sevi.
Tad nu problēma. Saslimu.Ieliku face bookā ka esmu slima, lai darba biedri zin, un sanāca mājās kašķis....redz viram zvana mamma,māsa un kas man kaiš , un vel piebvilda lai neeko nelieku tur iekšā...
Dusma man ir , un mazsvarigs aizrādijums ,bet nu nepatikami kad kāds pasaka ko man darīt....
21.11.2016 17:21 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Ir cilvēki, kuri iečekojas kādā vietā vai ievieto kādu tekstu, bet tad, kad citi komentāros vaicā kas noticis, atbild, ka tas nav jāzina visiem, atbildēs privāti vēstulē. Tad, kāda velna pēc, vispār jāraksta kaut kas, ja tas nav domāts visiem?

Oo jāāāaa.... par šito arī es esmu smējusies iepriekš.
21.11.2016 18:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ko tādā gadījumā iesākt? Vienkārši atseko un miers.
+++ Piekrītu.
21.11.2016 18:42 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Miss Joker, cilvēkiem ir arī tiesības likt 100 selfijus dienā, šērot visādus slimus video, visādas tizlības rakstīt, bet vai tas nozīmē, ka to ir arī jādara?
21.11.2016 18:45 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
dr567309, likums to neaizliedz, lai jau dara, viņi paši tik sev ar to skādē nevis man.
Es pati iečekojusies esmu varpūt 5 reizes savā mūžā un tad tiešām bija tik feinas izjūtas, ka gribēju lai vēlāk par to atcerētos. Par mirušajiem nerunāju savā fb, fotogrāfijas ļoti reti lieku, twitteri, instagram, utt. neizmantoju principā, vienīgā telefona aplikācija kura man ir ir - whatsapp un kāda garlaicīga spēlīte. Galu galā, lai cik ļoti es būtu atpalikusi no šīm nodarbēm kuras citi izmanto ļoti daudz, man tajā pašā laikā ir pilnīgi nospļauties par to ko viņi liek, ja man tas nepatīk, es atsekoju un mierīgi dzīvoju tālāk.
21.11.2016 18:52 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Ir cilvēki, kuri iečekojas kādā vietā vai ievieto kādu tekstu, bet tad, kad citi komentāros vaicā kas noticis, atbild, ka tas nav jāzina visiem, atbildēs privāti vēstulē. Tad, kāda velna pēc, vispār jāraksta kaut kas, ja tas nav domāts visiem?

++
Tāpat arī nesaprotu un neatbalstu, kādēļ jāliek mirušu cilvēku bildes ar tekstiem - 5 gadi pagājuši, kopš Tevis nav utt. Stipri šaubos, ka tā vecāmāte būtu gribējusi, ka viņu izvazā pa soc tīkliem, un diez vai viņa to izlasīs. Saprotu, ka sēro, bet nu, ir kaut kādas saprāta robežas.
Man viena paziņa, kad aizbrauc ceļojumā, liek savas suņa bildes ar tekstiem - miss you so much, love you utt. Viņa tiešām domā, ka tas suns izlasīs to? :-D
Mani netraucē, un ir jau iespēja nesekot, vienkārši pabrīnos par to, cik tālu var aiziet ar soc tīkliem, un cik ļoti dažiem trūkst uzmanības.

Kur vecais labais - piezvanīt? Manam bosam prātā neienāktu meklēt fb kas ar mani noticis

Šim liels pluss :-D
21.11.2016 18:53 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Miss Joker, daudzas lietas un darbības nav aizliegtas ar likumu, bet tas nenozīmē, ka tās lietas ir jādara. Un ja arī dara, tad nav ko brīnīties, ka citiem tas liekas tizli! ;)
21.11.2016 18:55 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es pat vairs neredzu jēgu brīnīties par to. :-D
21.11.2016 19:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Nu bet mums taču ir kaut kā jāizglīto sabiedrība un cilvēki mums apkārt. Tādēļ vajag citus pamācīt, ka nav ko publicēt visu internetā tikai tādēļ, ka ir tāda iespēja utml. :) Tieši tādēl, ka tik daudziem ir attieksme "Bet tas taču nav aizliegts, ja nepatīk neskaties utt!", tik daudz idiotu ir šajā pasaulē.
21.11.2016 19:07 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Nu un ko mums tagad darīt?
21.11.2016 19:17 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nu bet mums taču ir kaut kā jāizglīto sabiedrība un cilvēki mums apkārt.

Kāpēc? Viņi drīzāk nevis izglītosies dēļ tā, bet gan iespļaus tev atpakaļ sejā par to, ka centies viņus mācīt. :-D
21.11.2016 19:26 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Pati internetā publicēju tikai sevis fotografētus dabasskatus un pa retai reizei kādu sevis sacerētu tekstu

Nebūšu viena no tiem, kas teiks, ko likt internetā un ko nelikt, bet man personīgi interesantāk liekas skatīties bildes no pasākumiem vai kāda cita notikuma, kur redzams pats cilvēks. Dabasskatu likšana liekas vairāk kā bezjēdzīga. :-)
Līdz ar to gribu pateikt, ka katrs var likt, ko vien grib, jo vienmēr būs cilvēki, kam to visu uzzināt un apskatīt būs interesanti, kā arī tajā pašā laikā būs tādi ar dzīvi neapmierinātie, kam nekas nepatīk un liekas muļķīgi. Pievienošos tiem, kas saka, ka var vienkārši nobloķēt to cilvēku vai vispār izdzēsties no soc. tīkliem (jā, un vispār vēl ir funkcija pārstāt sekot, nepārtraucot draudzību). Tas ir tas pats, kas ja kādam nepatiktu šausmenes un viņš ietu un teiktu: "Tās taču ir tik stulbas, priekš kam viņas filmē? Tie režisori ir idioti, jo man taču nepatīk šausmenes!".
Nu bet mums taču ir kaut kā jāizglīto sabiedrība un cilvēki mums apkārt. Tādēļ vajag citus pamācīt, ka nav ko publicēt visu internetā tikai tādēļ, ka ir tāda iespēja utml.

Izglītotāja atradusies! :-D:-D:-D:-D
Tāpat arī par to piebildi, ka "agrāk nebija soc. tīklu, un cilvēki kaut kā mācēja tikt galā ar savām emocijām". Agrāk elektrības nebija, uz priekšu, pārstāj lietot elektrību!
;-)
Par sevi varu teikt - lieku bildes no pasākumiem, citreiz izveidoju postu par kādu notikumu vai izmantoju to funkciju "Mistel is travelling/watching/feeling". Selfijus, kam nav nekāda "zemteksta" (vienkārši ņēmu un mājās nofotografējos) pēdējā laikā lieku aizvien mazāk, lai gan pietiekami daudz jau tādu ir.
Kam tad citam šie portāli ir domāti, ja ne savas dzīves notikumu "atrādīšanai", vai iečekošanai, kas citiem jauns noticis?
21.11.2016 19:57 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Kāpēc? Viņi drīzāk nevis izglītosies dēļ tā, bet gan iespļaus tev atpakaļ sejā par to, ka centies viņus mācīt.

Un pareizi darīs! ;-)
21.11.2016 19:58 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Un pēdējais (kas maniem "draugiem" varētu varbūt jau kaitināt) - regulāri šēroju Spirits & Wine postus. Nu, gribas to vīna kasti laimēt! :-D:-D:-D
21.11.2016 20:01 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Mistel, absolūti neinteresē tavs general COMMON public "viedoklis". Jā, es esmu izglītotāja. Ja visi liksim mīksto uz to, ko citi mums apkārt dara, tad kas mums apkārt darīsies? Es saprotu, ka citiem (kā, piemēram, tev) patīk akcentēt par to, ka visi mēs drīkstam, un mums ir TIESĪBAS darīt to un šito, bet vai to vajag? Veselais saprāts nepieklibo? ;) Paldies par uzmanību, retorisks jautājums.
21.11.2016 20:05 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Labāk, lai izglīto un tauta kļūst gudrāka nevis kā meitene šēro kaut kādu alko lapu un cer uz vīna kasti.:-D
Psc.
21.11.2016 20:05 |
 
Reitings 150
Reģ: 19.11.2016
Labāk, lai izglīto un tauta kļūst gudrāka nevis kā meitene šēro kaut kādu alko lapu un cer uz vīna kasti.

+:-D
21.11.2016 20:09 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Man vispār FB nav :) un arī nevienā soc tīklā neesmu reģistrēts.
21.11.2016 20:15 |
 
Reitings 267
Reģ: 13.09.2016
Manuprāt, no mušas izpūsts zilonis. Man arī daudzi pazīstamie šēro un raksta lietas, ka mani neinteresē. Nu nekas, nelasu, nepievēršu uzmanību un aizmirstu. Un pati kaut ko ievietojot apzinos, ka būs cilvēki, kam tas neinteresēs. Tiesa, visu dzīvi gan neizlieku, piem. paziņot to, ka esi slims man šķiet muļķīgi, jo - kāpēc?
21.11.2016 20:19 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
dr567309, bet pasaki - tad kam ir domāti tie portāli? Nezinu gan, cik gudri ir domāt, ka tavos spēkos ir "izglītot" cilvēkus, kam tavs viedoklis interesē tik pat ļoti, cik tevi interesē, ko viņi liek savā fb profilā (runāju konkrēti par saturu. Fakts, ka kāds kaut ko parāda, kā redzam, tevi nespēj atstāt vienaldzīgu). ;-)
Ja visi liksim mīksto uz to, ko citi mums apkārt dara, tad kas mums apkārt darīsies?

Tu saproti, ka runa ir par bilžu/ierakstu likšanu? Nē, man nav par visu vienalga. Bet šis - ne tas kādu aizskar, ne sāpina. (Ja kādam skauž vai ir sāpīgi, ka citam iet labi, tā ir tikai viņa paša vaina).
Veselais saprāts? Par ko tu vispār runā? Ja man ir interesanti paskatīties, kas jauns cilvēkiem dzīvē noticis, turpretī tajā pašā laikā es nepievēršu uzmanību man nesvarīgām tajā pašā fb izliktajām lietām, tas nozīmē, ka man par visu dzīvē vienalga un pasaulei gals būs? TU NEPĀRSPĪLĒ gadījumā? Man tieši liekas, ka man dzīvot vieglāk, jo neiznteresē lietas, kas tiešām NAV tik nozīmīgas un ievērības cienīgas.
21.11.2016 20:29 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Varbūt pareizāk būtu teikt:
Man tieši liekas, ka man dzīvot vieglāk, jo NEUZTRAUC lietas, kas tiešām NAV tik nozīmīgas un ievērības cienīgas.
21.11.2016 20:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!