Kā sadzīvot ar vientulību

 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Šodien darbā, aiz gara laika sāku domāt.. Attiecības man nesanāk izveidot (nejautājiet kāpēc), skatos visur apkārt laimīgi pāri, ar bērniem utt. Un riktīgi iesitās vientulības sajūta.. Sevišķi vēl visi svētku periodi priekšā.. Kā lai sadzīvo ar to, ka esi viens ? Man patīk sarunāties ar cilvēkiem, iepazīties, bet pēdējā laikā kaut kā nevedas sarunas. Kā būt pašpietiekamam pašam ar sevi un uz katra stūra negaidīt attiecības..
Varētu atrast kādus hobijus vai ko, bet reāli tam laika nav, atliek vienīgi dziļās interneta foruma dzīles, kur gremdēties citu cilvēku dzīvēs.
Bet, kā Jūs sadzīvojiet ar to, ka nav Jums attiecības, un vai nepietrūkst tieši otrās pusītes, nevis vienkārši kompānija?
21.11.2016 16:43 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Un vispar kas ta par plivinasanos apkart? :D
Est es ari taisu sev nevis tikai viņam :D uztaisu ēst, jo es pati gribu.
Atskaitisanas? Nevienam nekad nav bijis jaatskaitas. Protams, ja es neraditos pa vakariem majas man pajautatu , kur es vazajos, bet neviens saitite nav raustijis.
22.11.2016 18:46 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
wooooow te jau sākās cepšanās :D Nomierinās tauta. Tas bija tik tāds vispārināts attēlojums, kuru var novērot no dažām diskusijām "ko lai uztaisu savējam, ja viņam nekas negaršo, manējais mani izprāšņā utt" :D Ne uz vienu konkrēti tas nebija tēmēts.
Un arī iz dzīves - ai, nē es neiešu, jo manējais pukstēs, ai nē šito es nevilkšu, manējam nepatīk, ai manējais atkal ar mani nerunā :D
šādos gadījumos es priecājos, ka esmu viena, neiet runa par visām tām pozitīvajām pusēm utt.
Atliek tik kko neitrālu pieminēt, ka te jau tiek izsecināta man šausmīgi nelaimīgi briesmīgā pieredze :D :D
22.11.2016 19:03 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Žēl sieviešu, kuras ir attiecībās tikai, lai nebūtu vienas..šādi vien pazaudē ne tikai savus skaistos jaunības gadus, bet arī iespēju būt laimīgai un sastapt kādu DAUDZ labāku variantu...
BlackIce, es arī laiku atpakaļ biju līdzīgā situācijā kā Tu, kad man nu ļoti, ļoti gribējās to otru cilvēku blakus, bet kaut kā nesanāca.
Bet tad satiku vīrieti ar kuru sākumā nemaz nebiju pārliecināta vai vēlos iet uz randiņu, bet tomēr devu iespēju..un šodien, mēs esam ļoti, nu ĻOTI laimīgi kopā, un man pirmo reizi mūžā ir tā sajūta, ka NĒ - man nemaz negribētos būt bez šī lieliskā cilvēka.
Tev ieteiktu, ja iespējams, izbrīvē laiku, nodarbojies ar hobijiem, lutini sevi, ej uz randiņiem (kā gan citādi satiksi savu foršo vīrieti?), bet neej ar domu "vai viņš būs mans draugs, utml".
Un vēljovairāk, neieprogrammē sevī "nebūs laiks sev esot attiecībās; būs visu laiku jātaisa ēst un jātīra māja", ja saprogrammēsi sevi, tad tas tevi arī sagaidīs. Manās attiecībās mans vīrietis VIENMĒR taisa ēst, iepērk produktus, mazgā veļu un bieži arī tīra māju :-P:-D
22.11.2016 19:09 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Neesmu attiecību cilvēks un man pagrūti saprast kā var būt, ka vienatne/vientulība var būt kā apgrūtinājums. Man tā ir brīvība. Ir bijis tā, ka man pietrūkst kāda konkrēta cilvēka, ka ilgojos pēc viņa, bet nekad tā, ka ilgotos pēc attiecībām kā tādām un tās apzināti meklētu.
Diemžēl nevienā no apkārtējo ģimenēm nekādu laimi neredzu, var jau būt, ka viņi ir laimīgi, bet, ja man piedāvātu būt viņu vietā, es laimīga nebūtu. Lielākā daļa attiecību saistās ar ierobežojumiem, pienākumiem, izdabāšanu otram. Varu būt kopā tikai ar ļoti neatkarīgu cilvēku un tādu nav daudz.
Vienmēr saku, ka no vientulības nav jābaidās, ir jābaidās no cilvēkiem.
22.11.2016 19:18 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Dīvaini... Es kaut kā jūtos gana brīva arī būdama attiecībās. Man patīk, ka man ir blakus cilvēks, kuram nekad nebūs vienalga, kur es esmu, ko daru, kā jūtos un kas darās manā dvēselē. Un tāpat es nebūšu vienaldzīga attiecībā uz viņu. Man attiecības ir svarīgas un nepieciešamas. Bet... Ja nu tomēr nāktos palikt vienai - es labi zinu, ka tiktu galā bez problēmām. Man ir rokas un kājas un pietiekoši labi attīstītas smadzenes, lai pati ar visu varētu tikt galā. Taču attiecībās man ir sava loma, man nav jādara viss un nav jābūt stiprai un supersievietei! Es varu būt vnk cilvēks. Tieši attiecībās es varu atļauties būt dažreiz vāja, dažreiz paslinkot, jo zinu, ka man ir drošs plecs blakus. Un protams, ka arī viņš var atļauties dažreiz būt vājš un paslinkot, es viņu atbalstīšu tikmēr.
Ar to gribu teikt, ka manā uztverē, ka ne vien vientulība piešķir brīvību, bet arī harmoniskas pareizas un veselīgas attiecības. ;-)
22.11.2016 19:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
SimpleMan, kas tad tev par tik drūmu periodu, ka pat zāles jālieto? Tiešām ir tik traki???
22.11.2016 19:33 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Piekrītu Neonam.
22.11.2016 19:34 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Neons
Man patīk, ka man ir blakus cilvēks, kuram nekad nebūs vienalga, kur es esmu, ko daru, kā jūtos un kas darās manā dvēselē. Un tāpat es nebūšu vienaldzīga attiecībā uz viņu

Vot tieši šis ir tas ko es vēlos. Lai ir tā sajūta,ka tevi kāds gaida un ilgojas pēc tavas klāt esamības un ka tieši tā pat jūties tu pats,ka ilgojies un vēlies būt kādam blakus.. tās vienkāršās lietas
22.11.2016 19:36 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
SimpleMan, kas tad tev par tik drūmu periodu, ka pat zāles jālieto? Tiešām ir tik traki???

sieviete izdarīja pāri, arī vīrieši raud un pārdzīvo.
Iešu paskriet, varbūt būs labāk.
vakardien knapi 2h gulēju, pārējo laiku skumu... Ne visi vīrieši ir bezjūtīgi un izrīko sievietes, vai krāpoj viņas, tādas arī ir sievietes diemžēl.
22.11.2016 19:40 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
SimpleMan, es ļoti labi zinu, ka vīrieši arī mēdz raudāt un nav nekādi roboti, bet vnk cilvēki, kuriem arī sāp... Turies!!! Un pricājies, ka sliktie cilvēki pamet tavu sabiedrību un dod tev iespēju satikt krietni labākus. ;-)
Ja ir vēlme izrunāties, vari rakstīt privāti. Māku uzklausīt!
22.11.2016 19:44 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Simpleman
pricājies, ka sliktie cilvēki pamet tavu sabiedrību un dod tev iespēju satikt krietni labākus

Un to es tev saku un vēl patiesāk pateikt nevar.. Atver acis jaunām, skaistām lietām..
22.11.2016 19:48 |
 
Reitings 1143
Reģ: 06.07.2013
Tik traki, ka pat Nervostrong jādzer! sasmīdinājāt :D :D
23.11.2016 10:17 |
 
Reitings 614
Reģ: 25.09.2015
Kā sadzīvot? Risinājums ko esmu atradusi priekš sevis - aizpildi savu brīvo laiku ar kaut ko (jo mazāk brīvā laika, jo mazāk būs par to jādomā). Man tā ir sporta zāle (un tur apkārt ir daudz pozitīvu cilvēku, kas uzlādē ar labām emocijām). Var vairāk laika veltīt sev, sevis attīstīšanai utt. Bet tas arī ļoti atkarīgs no cilvēka. Man nekad nav bijis daudz draugu, vienmēr arī attiecībās esot gribējies būt kaut kādā veidā bišku neatkarīgai, lai nebūtu atkarīga no otra cilvēka, pašai būtu arī brīvais laiks ko pavadīt priekš sevis, nevis visu laiku tikai ar otru cilvēku. Iespējams tāpēc es tik ļoti neizjūtu vientulību, kaut gan dažreiz arī uznāk brīzi kad paliek skumīgi.
23.11.2016 11:29 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Vislabaakaa opcioja pret vientuliibu adoptee maajdzivnieku vai pat vairaakus..Vislabaakaa sajuta ir kad tevi maajas sagaida kads jauks murraataajs vai cits kompanjons. Dzivnieki vispar ir duadz labaaki draugi kaa vairums cilveeku.
23.11.2016 11:35 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Dzīvnieks jau ir. Cik jau nu laiks ļauj(kad mājās esmu) tik arī apčubinu viņu kā princesi.. :)
23.11.2016 11:53 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Neviens mājlops nevar aizstāt cilvēku blakus. :D
Ģimene, draugi un kopīga nodarbošanās ar muļķībām ir svarīga dzīves sastāvdaļa. :)
23.11.2016 11:55 |
 
Reitings 403
Reģ: 30.06.2016
Tik traki, ka pat Nervostrong jādzer! sasmīdinājāt

man prieks, ka Tev smaids. smaidi, es Tev neko tādu dzīvē nenovēlu... jo tad kad Tev būs mana situācija tad smaids diezin vai raisīsies...
BlackIce
turies.
23.11.2016 12:06 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Vislabaakaa opcioja pret vientuliibu adoptee maajdzivnieku vai pat vairaakus..


Es nezinu vai tas ir labākias variants. Jā, varbūt nebūs tā vientulības sajūta, bet tomēr... :-D
23.11.2016 12:18 |
 
Reitings 5629
Reģ: 20.06.2010
Ģimene, draugi un kopīga nodarbošanās ar muļķībām ir svarīga dzīves sastāvdaļa.

man vispaar tada sieviesu draudziba liekas nevajadziiga un pilniigi lieka nodarbe.
vispaar ir forsi,ja ir briiviiba. man patiik,ka varu dariit ko gribu un mani liek mieraa.
es vispaar gribetu ar draugu dziivot atseviskos dziivoklos, lai nemaisaas pa kaajaam
23.11.2016 12:18 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
stiprais_dzimums
Tu taču saproti, ka neietilpsti vidēji/normālo cilvēku kategorijā? :)
23.11.2016 13:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!