Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nepatstāvīga interese par vīriešiem

 
Reitings 12
Reģ: 09.10.2016
Šis mani nomāc pārāk ilgi, tāpēc vēlējos uzrakstīt, varbūt kādai no jums būs kāds padoms... uzklausīšu jebkādu kritiku 8-)
Man ir grūti attiecībās - grūti tās nodibināt, uzturēt, es salīdzinoši ātrā laikā zaudēju interesi par vīrieti... Kā tas izpaužas? Man ir bijušas attiecības gan 2, gan 3 gadus, un aptuveni ap šo laiku interese zūd - skatos uz citiem, iekāroju viņus (pat ja man konkrētais vīrietis neinteresē, fantazēju par viņu), esmu attiecībās arī krāpusi... Pārsvarā gan aprobežojos ar kādu pusgadu, maksimums gadu. Bieži gultā ar vīrieti, domāju par kādu citu. Man ir diezgan spēcīgas fantāzijas, bet nekad nespēju tās realizēt dzīvē - kautrējos, jūtu neērtības sajūtu, nevaru atraisīties. Bet tajā pašā laikā, ejot pa ielu un ieraugot simpātisku vīrieti, uzreiz iedomājos, kā būtu kopā ar viņu. Nevienam to nevaru teikt, jo man ir kauns, dažreiz man šķiet, ka esmu atkarīga no vīriešiem, un nesanāk izveidot ilglaicīgas, stabilas un pilnvērtīgas attiecības. Kāpēc - es pat nezinu... Priekš manis ideālas attiecības būtu tādas, kurās satieku vīrieti 1-2 reizes nedēļā, varbūt pat vairākus vīriešus. Varu iedomāties būt kopā ar 1 vīrieti uz visu dzīvi, bet tad viņam jābūt kaut kādam nereālam, tādu nepastāv... Vēl jo vairāk - pati neesmu nekāda super-sieviete. Bet realitātē, cilvēks ar kuru sāku tikties, mani uztver diezgan nopietni, vienmēr vīrieši ir izrādījuši vēlmi dzīvot ar mani kopā, rūpēties, utt. Es zinu, ka tas viss izklausās ļoti lēti un sevis necienoši... Bet kad tas notiek manā galvā, tas vienkārši notiek un nevaru ar to tikt galā :-/(s) viena ilgi es arī nevaru būt - (ne) apzināti vienmēr meklēju kādu...
19.11.2016 17:17 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Tikai Dievs zin, kas tev par kaiti...
19.11.2016 17:20 |
 
Reitings 1540
Reģ: 16.09.2014
Kur problēma atrast līdzīgi domājošu cilvēku un būt brīvās attiecībās?
19.11.2016 17:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Izskatās,ka Tev vīrieši ir bijuši "satiktie pretimnācēji", nevis cilvēks, kas Tevi spēj saistīt. Proti, nav atrasts "īstais" + varētu būt, ka pārāk mīli brīvību un dzīvi dzīvo "pa savam".
Satiksi vēl pāris "sūdiņus" un pie 30 (varbūt) jau nāks saprašana, ar kādu vīrieti vispār ir vērts sasaistīties.
19.11.2016 17:29 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Nepastāvīga, nevis nepatstāvīga :) Ko lai saka, man tā bija jaunībā. Pēc tam pārgāja.
19.11.2016 17:34 |
 
Reitings 12
Reģ: 09.10.2016
Štank, redz kur viena ar līdzīgiem uzskatiem (no privātājām vēstulēm tikko):
"Zini čabulīt, interese par vīriešiem, ka nevari nodobināt attiecības pat, nozīmē ka esi atkarīga no seksa un vīriešiem. Vienkārši sakot - vieglas uzvedības skuķene. Žēl būs tā vīrieša, ar kuru nākamreiz salaidīsi. Pievaldi savu kājstarpi, labākais padoms." ; "Ja reiz tava peža ir tik niezoša, aizej zini kur? Pie kāda BMW šoferīša vai nu x5 vai x6 un pasūkā, lai tevi vēl paņem priekšā turpat mašīnā. I neviens neko neuzzinās. Droši. Mauku profesija vienmēr atvērta, šķiet." :-)
RainyDay, it kā nebūtu problēmu, bet tādus esmu satikusi reti, ja godīgi. Un tad tie paši ir šķituši neinteresanti.
19.11.2016 17:37 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
NewFace,wtf, kas tev kaut ko tik izcilu uzrakstīja vēstulē? :D
19.11.2016 18:06 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Tu neesi bijusi blakus cilvēkam, kas Tev tiešām būtu īstais, vienkārši esi ķērusi, kas gadās pa rokai. Es zinu vēl tādus cilvēkus un tas viss ar laiku pāriet. Ļoti iespējams, ka ir arī tādi, kuriem nepāriet, bet tad gluži vienkārši, nav ko pārdzīvot par šādu ''problēmu'' un piekop brīvas attiecības ar līdzīgi domājošiem. Pilna pasaule visādu brīnumu.
19.11.2016 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ehh....Kā daudzi laikam nevar pievaldīt mēli. Autore, tevi te nories, jo visas pēkšņi ir dievgosniņas un protams, vīrieši te ir svētās nevainības. Var būt tev nemaz nevajag veidot attiecības, vrb vēl nav laiks.:-/
19.11.2016 18:07 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
vīrieši te ir svētās nevainības

19.11.2016 19:56 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ļauj minēt, "atbalsta vēstules" autore Moka6? :-D:-D:-D
Ko darīt, nezinu, bet neko labāku par būšanu godīgai pret sevi vēl neviens nav izdomājis. ;-)
19.11.2016 20:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka šī problēma ir aktuāla daudz sievietēm.. ne visi cilvēki prot ilgstoši veidot skaistas attiecības. Protams, pastāv arī iespēja, ka neesi sastapusi savu īsto 2. pusīti :)
19.11.2016 20:06 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es ļoti labi tevi saprotu, ļoti. Es mēģinu tam pārkāpt pāri sevī, saprotot, ka ar tiem citiem jau es tāpat droši vien nemaz negribētu veidot attiecības, ja būtu tāda iespēja. Bet ir grūti, jo visu laiku ir tie divi poli - no vienas puses es jūtos kā mājās, ar savu mīļoto vīrieti un labāko draugu vienlaikus, no otras puses - kā slazdā. Man ir bail precēties, bail no saistībām, jo es nespēju iedomāties, ka tagad tas un tā man būs visu dzīvi. Līdzīgi man ir bail no īpašuma iegādes, no karjeras izvēles, no jebkā, kas uzspiež to pastāvības un rutīnas zīmogu. Ceru, ka kādreiz pāries, un mēģinu asās izjūtas atrast dažādās interesantās nodarbēs, braucienos utt.
19.11.2016 20:11 |
 
Reitings 127
Reģ: 18.11.2016
Pirms 2,5 gadiem iepazinos ar vīrieti - sapni. Bet nekas daudz nesanāca un nekontaktējās ies vairāk kā gadu. To laiku es vispār biju pieņēmusi ka dzīvošu viena un veidošu karjeru un par attiecībām neuztraukšos, jo skatiijos uz daudziem bet zināju ka nekādas attiecibas negribēšu un nesanāks. Tagad esmu ar savu Lielisko vīrieti attiecibas gandrīz gadu un pat neko citu negribas (l)(l) satiksi to vienu un viss. Noliks pie vietas, smadzeni iestādīs. Jo es sevi uzskatu par poligāmu cilvēku, bet esmu ar visām četrām par monogāmiju. Un tā arī paliks.
19.11.2016 23:12 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
man tāda nojauta, autore, ka to vēstuli Tev rakstīja kāds vārdā Ģirts no viena no saviem kontiem.
ar Tevi viss ir kārtībā, vīrieši, piemēram, ļoti daudzi tādi ir.
domājams, neesi satikusi savu īsto un vienīgo, tāpēc arī tas tā ir.
atkarība no seksa...nezinu, varbūt drīzāk ārišķīga attieksme pret vīriešiem Tev ir, tāpēc Tu domā par citiem nodarbojoties ar seksu ar citu.
Ja Tev šī ir problēma un tas Tevi nomāc, autore, tad iesaku sākt ar attieksmes maiņu, pamēģināt skatīties uz vīriešiem citādāk, skatīties uz sevi citādāk un arī attiecības ar pretējo dzimumu sāks veidoties citādākas. Mēģini vīriešos ar kuriem guli saskatīt netikai tā brīža gultas biedru, bet gan arī draugu.
20.11.2016 01:44 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
ar Tevi viss ir kārtībā, vīrieši, piemēram, ļoti daudzi tādi ir.

+
Tiešām vīrieši pārsvarā tā dzīvo un viņus neviens par vieglas uzvedības maukām nesauc, vienkārši tev gribās seksu,bet cilvēku ar kuru vēlies būt kopā neesi atradusi. Tas nāks ar laiku. Es gan neatbalstu to nemitīgo apriti un ņemšanos ar jebkuru, vienalga vīrietis vai sieviete to dara, bet tie kas savādāk nevar . .. Nu lai jau.
20.11.2016 09:28 |
 
Reitings 120
Reģ: 26.09.2016
Man liekas, ka lielākajai daļai cilvēku mēdz gadīties tādas domas, kā tev, vienīgi liela daļa spēj arī ar tām tikt galā un nerīkoties muļķīgi. Vienkārši jāpamaina attieksme no "Es tāda esmu un viss" uz "Es tāda esmu, bet savā dzīvē turpmāk vēlos kaut ko vairāk par trulu ņemšanos visur apkārt un tāpēc strādāju ar sevi un mācos sevi kontrolēt". Taču pieaudzis cilvēks esi nevis dzīvnieks. Un tur pat nav obligāti lielā mīla jāmeklē, ja izlem veidot attiecības, tad mācies cienīt tās, cienīt savu izvēli un cienīt otru cilvēku.
20.11.2016 09:54 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
he he, neesmu sieviete, bet man viss tāpat, tā ka nekā dīvaina ;)
20.11.2016 10:28 |
 
Reitings 954
Reģ: 08.11.2012
Nav bijis ISTAIS.
20.11.2016 11:07 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Diezgan iespējams, ka vienkārši esi tāds cilvēks!
Manuprāt, tie ir kaut kādi mazvērtības kompleksi, kuri visu laiku spiež pašapliecināties. Respektīvi, tev nepieciešama tā sajūta, kad tevī kāds iemīlas.. neder vienkārši, ja ir viens cilvēks blakus. Visu laiku vajag, lai vēl kādam tu patiktu, lai atkal būtu tauriņi vēderā.
Mans ex tāds bija. Cik, nu, dzirdu, tad pēc manis nekas nav mainījies. Lai kas šim pie sāniem būtu - tik un tā vajag vēl ar citām pakoķetēt, pačatot, aizskriet uz kādu fikso randiņu pa kluso, kamēr draudzene Latvijā, bet viņš ārzemēs. Man ļoti žēl, ka bezjēgā pakāsu tik daudz gadu un nervu. Biju jauna un stulba!
Tā kā es tev arī ieteiktu neveidot nekādas attiecības. Jau sākumā pasaki, ka tev interesē tikai paseksot, kamēr atradīsi jaunu iekāres objektu.
Iespējams jau kādreiz vienkārši atēdīsies un spēsi izveidot pilnvērtīgas attiecības!
20.11.2016 11:28 |
 
Reitings 200
Reģ: 11.11.2016
Manuprāt, tie ir kaut kādi mazvērtības kompleksi, kuri visu laiku spiež pašapliecināties. Respektīvi, tev nepieciešama tā sajūta, kad tevī kāds iemīlas.. neder vienkārši, ja ir viens cilvēks blakus. Visu laiku vajag, lai vēl kādam tu patiktu, lai atkal būtu tauriņi vēderā.

+++++
Piekrītu katram vārdam!
20.11.2016 15:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits