Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meiteņu lietas

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau,
Es esmu tādā nelielā neizprašanā par kontracepcijas tabletēm. Ginekologs nr.1 pateica,ka tabletes jālieto, citādi, būs grūti palikt stāvoklī. Sāku lietot tabletes, radās problēmas.Aizgāju pie ginekologa nr.2,pateica,ka tabletes nekādā gadījumā, spirāli, implantu vai rinķi,bet ar rinķi, nav garantija,ka nebūs tāds pats efekts,kā no tabletēm. (libido zem nulles, milzīgas vēnas)
Kāda ir pārgājusi no tabletēm uz rinķi?
Kādai ir taisītas analīzes un pēc analīžu rezultātiem, analizē,kas piemērotāks? (man pateica,ka redz tāpat, nav vajadzīgas). Ja tiešām kādai ir, lūdzu, kontaktus.
No spirālēm man ir bail.
Paldies.:-)
19.11.2016 12:48 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Man ar spiraali pavisam nepatiikama pieredze, taapat arii divaam draudzeneem, tapeec loti neuzticos. Ja veel man vienai taa buutu, tad nu var gadiities,katram organisms savaadaaks, bet, ja tuvu draudzenu lokaa mums trijaam shaadi, tad nu...
Ja man buutu taa no tabletee, es izveeleetos vispar neko nelietot.
Es gan nezinu kaada tev probleema, bet es ietu pakonsulteeties ar citiem aarstiem, nevar tak buut,ka hormoni ir vieniigais veids kaa aarsteet.
JA jau veselam organismam tas ir risks...
19.11.2016 13:07 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Nu man lietojot tabletes, parādījās uz abiem augšstilbiem (visā garumā) milzīgas vēnas,kas iepriekš tur nerēgojās. Ginekoloģe teica,ja kas tāds bijis+vecākiem problēmas ar vēnām,nekādā gadījumā nevajag lietot tabletes+ man libido bija ļoti nokrities.
Nu viņa teica,ka it kā esot atvērta visam,bet lielāko akcentu lika uz spirāli.
Kopumā es jau esmu bijusi pie trim ginekologiem, gan Vc4,gan ARSā,gan Šarlotes poliklīnikā, nav ne jausmas,pie kā vēl iet.(t)
19.11.2016 13:12 |
 
Reitings 24
Reģ: 11.11.2016
Atsakies no visiem hormonālām izsargāšanās metodēm. Prezervatīvi nebojā veselību un libido.
19.11.2016 13:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Grūti komentēt, jo īsti nav zināms Tavs veselības stāvoklis.. ņemot vērā, ka tika pielietota šāda frāze:
tabletes jālieto, citādi, būs grūti palikt stāvoklī.

Es iesaku tomēr jautājumu risināt ar ginekologu. Pieļauju, ka pati būtu atgriezusies pie 1. pēc terapijas neveiksmes..
19.11.2016 13:19 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es esmu lietojusi tabletes, riņķi un patlaban hormonālo spirāli. Man gan ne no viena no tiem nav bijušas nekādas nepatīkamas blakusparādības, bet salīdzinot ciparus, riņķī ir daudz mazāk aktīvo vielu kā tabletēs, tapēc arī blakusparādību risks krietni mazāks.
No spirālēm nevajag baidīties, nekā baisa tur tiešām nav. Nehormonālās bieži pastiprina mēnešreižu asiņošanu, tapēc neder tievām, smalkām meitenēm, kas viegli tiek pie anēmijas. Citādi tā ir ļoti laba metode. Hormonālās savukārt piedāvā maksimālu drošību ar pašu niecīgāko hormonu daudzumu.
19.11.2016 13:26 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Ja prezeratīvi būtu variants, tad nebūtu mēģinājusi tabletes.:-D
Varbūt varat ieteikt labas ginekoloģes?
19.11.2016 14:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits