Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Auto gadžeti - vēl viena dāvanu diskusija

 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Čau!
Negribēju līst citās dāvantēmās, cepu jaunu augšā.
Man ir doma pēc visām smaržām, pulksteņiem, džemperiem šogad Ziemīšos vīrietim dāvināt kaut kādu auto lietiņu, jo tajā viņš pavada daudz laika. Bet es pati no tā neko nesaprotu vispār necik nemaz. Viņam jau gan tādas basic lietas ir, bet varbūt ir kaut kādi jauni gadžetiņi, ierastas lietas ar jaunām fīčām, vai ļoti labas kvalitātes lietas, kuras jūs zinat/kas jums ir, varat ieteikt? Es te domāju vairāk lādētājus/brīvroku ierīces/utt., bet, ja ir kādas citas idejas, droši metat iekšā. Budžets nav baigi noteikts, bet nu līdz 100eur.
Neongaismas, eņģeļacis gan šoreiz nepiedāvāt.
19.11.2016 11:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Uzraksti mašīnas marku un modeli, jo dažādiem modeļiem ir dažādas vajadzības. Piemēram, es zinu, kas manas mašīnas modelim standarta aprīkojumā neietilpst, kas varētu noderēt. Tāpat par drauga mašīnu.
Es neko nesaprotu no autoķīmijas un pat negribu tajā iedziļināties, tāpēc priecātos par visādiem lukturu tīrāmajiem, logu atkausējamajiem (ha hā, man ir dīzelis!), utt.
Un jā, es, sieviete būdama, tiešām priecātos par autolietām. Tas ir noderīgāk par kārtējo sniegavīra figūriņu.
Mums ar draugu ir cieņā dāvināt dāvanu kartes, var uzdāvināt uz auto vaskošanu vai uz ķīmisko tīrīšanu.
Ja viņš izmanto navigāciju telefonā, tad ērts ir magnēts, ar kuru telefonu piestiprināt pie paneļa.
Man ir šāds:
19.11.2016 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Ir bezvadu uzlādēs ierīce telefoniem, ko var lietot mašīnā. Ja mašīnai nav sēdekļu apsildes, tad var uzdāvināt tādus kā spilvenus/pārklājus, kurus pieslēdz piepīpētājā un volā. Video reģiatrātors ir laba lieta.
19.11.2016 12:04 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es nerakstīšu mašīnas modeli, jo tie viņam mainās dažreiz pa mēnešiem un darba auto arī ir cits, tāpēc gribētos kaut ko universālu. Turklāt tās nav jaunas mašīnas, līdz ar to komplektācijā nekas no jaunajām fīčām nenāk.
To magnētu es jau skatījos. Viņš reāli arī tur un negļuko? Nelido telefons pa gaisu regulāri?
19.11.2016 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Ja ir ādas salons, vīrs vairākkārt ir izteicies vajadzību pec siltas aitādiņas, viņš nemedz slēgt olu sildītājus ;)
19.11.2016 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Mmm, to sēdekļu apsildes pārvalciņu es varētu sev uzdāvināt :D Tagadējai mašīnai gan ir apsilde, bet nākotnē varbūt noderētu.
19.11.2016 12:10 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Manējam nepatīk paklājiņi, viņš vispār ir baigi izvēlīgs uz tādām beņķu lietām gan vizuāli, gan ērtuma ziņā. :( Tāpēc arī sākumā vairāk skatos uz gadžetiem.
19.11.2016 12:12 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
To magnētu es jau skatījos. Viņš reāli arī tur un negļuko? Nelido telefons pa gaisu regulāri?

Nē, nē, sūtīju ebay pa pāris dolāriem, viss ir perfekti un mans palielais Iphone 6S labi turas. Draudzene savu magnētu pirka Bites salonā pa ~15 euro, tas ir tieši tas pats turētājs, viņai arī viss ir lieliski.
Ja auto bieži mainās, var dāvināt autoķīmiju, gaisa atsvaidzinātājus utt. lietas. Senču ielā ir tāda automazgātuve Auto Rings, tur var iegādāties visādas interesantas lietas, kā arī pakonsultēties ar darbiniekiem par to, ko labāk pirkt.
Kaut kāds WD40 un logu atkausējamais komplektā ar pāris atsvaidzinātājiem, pieskaņotu logu skrāpējamo un birsti, telefona turētāju un, piemēram, telefona lādētāju ar piepīpētāju ir pat ļoti OK dāvana, ja ir lielāks budžets un vēl klāt piepērk jau ieteikto videoreģistratoru (man tāds ir, visu laiku lietoju), nu tad vispār super. Ja vīrietis ir praktisks, viņam noteikti patiks. Manam vīrietim, visticamāk, ļoti patiktu. Īstenībā tāda dāvana patiktu arī man, es dažādas autolietas pērku biežāk nekā mans vīrietis. :-D
Tikai tosolu un motoreļļu nepērc, tas katrai mašīnai ir cits un specifisks. :-D
19.11.2016 12:18 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par videoreģistratoriem, ņem vērā, ka, lai no tā būtu kaut kāda jēga, jāpērk ir ar diezgan augstu izšķirtspēju. Atmiņas karte komplektā nenāk, tā jāpērk atsevišķi. Es savu reģistratoru pasūtīju ebay pa kaut kādiem 80 eiro, precīzi neatceros, nu tad pie mums veikalos līdzvērtīgs maksās 150+. Un man nav ne tuvu krutākais un labākais. Kamera apmēram tāda pati kā telefonā kvalitātes ziņā.
Tad vēl viens dāvanas ieteikums, ja vīrietis ir romantiķis. Ja Tu saki, ka tās mašīnas ir vecas, respektīvi, 10+ gadi, visticamāk, nevienai no tām panelī nav USB ports. Ir tāda lieta, saucamais transmiteris, noregulē radio uz noteiktu frekvenci, transmiteri arī. Ieraksti zibatmiņā mīļākās dziesmas, iespraud transmiterī, transmiteri - piepīpētājā, radio uzslēdz attiecīgo frekvenci, un klausies mīļākās dziesmas no zibatmiņas. Mums ir divi tādi, katrai mašīnai savs, ļoti ērta lieta, ja ņem vērā, ko kompaktdiski ir sena aizvakardiena, aizņem daudz vietas un ultraplānā laptopā nemaz nevar ierakstīt CD. Tālāk, nopērc zibatmiņu, ieraksti mīļākās dziesmas un uzdāvini tādu komplektu. Ņem vērā, ka zibatmiņu vēlams izvēlēties 2GB, 4GB vai 8GB, es nezinu, kāpēc tā ir, bet tie transmiteri nelasa "smagākas" zibatmiņas. Man vecākais transmiteris lasa līdz 4GB, jaunākais līdz 8GB.
Te ieskatam, par ko es runāju: http://www.ebay.com/gds/Top-10-Car-FM-Transmitters-/10000000204926964/g.html
Man ir šāds: http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1RRxlJFXXXXcQXXXXq6xXFXXXo/Brand-New-1-4-LCD-Wireless-font-b-Car-b-font-FM-font-b-Transmitter-b.jpg
Esmu redzējusi Statoilos šos te, maksā ap 15 eiro.
19.11.2016 12:26 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Nē, nē, eļļas neiegādāšos, tas drusku parāk hardcore praktiski. :D Varbūt pat manējais priecātos, ja nopirktu precīzu, tikai nezinu, vai saprastu mani. :D
Bet milzonīgs paldies par idejām! :) To magnēta turētāju skatījos 1a internetveicī, tur viņi vairāki, dažādās cenās. Tad vismaz daļa no dāvanas būs. Piepīpētāja lādētājs viņam ir, bet jau pavecs, varbūt uzdāvināt arī to bišķi vairāk fancy.. Vēl par videoreģistratoru jāpadomā, tikai man bail, ka nemācēšu nopirkt labu.
19.11.2016 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Daenerys1 - yess, paldies! Man tāds prieks, ka tu šorīt ienāci cosmo! :D
Es patiešām jau biju plānojusi klāt dāvanā ierakstīt disku, bet šī būs miljons procentu labāka ideja. :)
19.11.2016 12:30 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
so.so, ja taisies pirkt transmiteri, apbruņojies ar pacietību. Kad es meklēju savējo, atradu tikai kaut kādā... 7. Statoilā pēc kārtas. Mazajos Statoilos nebūs, jāmeklē lielajos, šķiet, Valdemāra/Senču ielas Statoilā bija, un tajā, kas ir uz Tallinas šosejas laikam manīju. Protams, piedāvājums mainās. Nāksies pameklēt. Ebay arī esmu sūtījusi, vienreiz neveiksmīgi - vizuāli bija smuks, bet nekvalitatīvs, bija čerkstoša skaņa.
P.S. esmu jau atkodusi, ka optimālā frekvence ir 87.5. :-D Bet to dāvanas saņēmējs pats nokonfigurēs viens divi.
19.11.2016 12:35 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Starp citu, Apple iPodu man arī transmiteris nolasa.
19.11.2016 12:37 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es domāju sūtīt netā. Paldies par padomu!
19.11.2016 12:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits