KREDĪTS AUTOMAŠĪNAI.

 
Reitings 133
Reģ: 04.10.2015
sveiki visiem!
gribētu uzzināt vai man ir kāda cerība,drīz būs tiesības,tapēc,kājāmgājējs noteikti negribu būt,gribu savu mašīnu,bet,ir diez gan liels bet. Man ir 19,un iespējas dabūt kredītu laikam ir neiespējamas ? jo uzreiz jau skatās,kur strādā un kāda alga. Takā es vēl mācos,man ir ikmēneša stipendija +alimenti. Bet tas jau laikam nevienam neinteresē un kredītu nedos vai ne?
Un lūdzu bez pārmetumiem,kapēc man tik ātri vajag kredītu,jo es jau jauna un blah blah,a ko,ja savādāk nevar.
Gaidīšu ieteikumus un patiešām,iztiksim bez pārmetumiem un uzbraucieniem :)
16.11.2016 22:28 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
meitene54, pirms lec iekšā tajā bedrē, ko šobrīd sev roc, noskaties šo:
https://www.youtube.com/watch?v=4U2eDJnwz_s
17.11.2016 13:49 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Tev šeit dod normalus padomus. Nu "neliec to gavu cilpā"... kaut manu auto uztur mans draugs, es labi saprotu, ka es šobrīd (ar ienākumiem ap 650€) nespetu pilnvertīgi uzturet savu auto... kaut vaibtagad uz ziemu tās pašas riepas 280€. Jo es uzskatu, ja nepieredzejis vai vaditājs ar mazu stāžu(tieši braukšanas, nevis to ciparu, cik ilgi tiesibas guļ plauktā) tad riepām ziemā jābūt kārtīgām. Pati 4 gadus braucu dien dienā. Citu nedēļu pāri pa 1000km, bet neuzskatu, ka spetu savaldīt auto ar sūdī*ām riepām pa šādu ceļu kā tāgad....
Ja nevari atļauties, tad tev nevajag!
17.11.2016 15:54 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.08.2016
nekad neesmu sapratis tos cilvēkus kas ņem kredītus patēriņam, vienīgais loģiski attaisnojamais varētu būt hipotekārais kredīts uz zemiem procentiem kā arī kredīti biznesam, bet patēriņa kredīti ir matemātiku neprotošiem alkatīgiem nabagiem ar izglītojošu elementu augstu procentu un neatmaksas seku veidā :-/
19.11.2016 14:09 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Es zinu,ka cilvēkam,kurš sāk likt tiesības,viss liekas forši un ir ļoti labi,ja var iegādāties auto,BET ne visi to var uzreiz atļauties.Man ir viena paziņa,kura uzreiz pēc nolikšanas nopirka auto kredītā,tagad strādā trīs darbos,lai galus savilktu.Mašīna ir komforts,jā,bet kamēr to nevar atļauties,tad nevajag!Tas nekur nepazudīs!
19.11.2016 14:52 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Ņemot vērā Tavu vecumu un ģimenes stāvokli, var secināt, ka Tu jau esi pieņēmusi pietiekoši daudz nepareizu lēmumu savā dzīve, nepievieno tam visam klāt arī kredītu par kādu metāllūzni, kurā arī nāksies ieguldīt naudu to remontējot.

:-D:-D:-D:-D WISE WORDS! :-D
19.11.2016 15:07 |
 
Reitings 133
Reģ: 04.10.2015
ai,cik jūs te visi gudri.
pat detaļas nezinat un visu pārējo.
bet paldies par padomiem,lieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelisko kritiku utt.
20.11.2016 23:50 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu ko jus nemas, skataties skolotajs ar algu 390 , benzinu neperk bet ir auto un kredita maksajums 140 euro menesi i normali :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
20.11.2016 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
alkatīgiem nabagiem

Jā, nabagiem nav ko gribēt ērtības, ko Jūs te vispār sadomājaties alkatīgie.. Mani vienmēr fascinējuši tie pārākie Darvinisma teorijas pārstāvji, kas klaigā, ka izdzīvo stiprākais un ka ja neesi piedzimis situētā ģimenē, tad vispār labāk uzreiz jau meklēt ērtāko vietiņu Dienvidniekā, no kura nolekt. Jums (šajā gadījumā komentāra autoram, aizmirsu niku) tiešām nekad, nekad neataust apziņa, ka piedzimt situētā ģimenē ir veiksme, ne jebkādi, pat ne pastarpināti, jūsu pašu nopelns?!
Autorei - kredītu dabūt tev diez vai ir pārāk reāli un nepērc mašīnu, kamēr tev nav darba. UN man gribētos piemetināt - kamēr tev nav kāds, kurš to auto remontēs, ja vien pati nemācies automehāniķos, ko es apšaubu. Bet, kad būs darbs, tad ir diezgan reāli dabūt kredītu lētai mašīnītei, pat Swedbanka dod (šķiet, pāris simtus, ja nemaldos), arī ja strādāts tikai pāris mēnešus. Kur nu vēl kreisās bankas.
21.11.2016 00:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.12.2015
ai,cik jūs te visi gudri.
pat detaļas nezinat un visu pārējo.
bet paldies par padomiem,lieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelisko kritiku utt.

Kādas detaļas, šīs te?
Takā es vēl mācos,man ir ikmēneša stipendija +alimenti.

pēc tava rakstītā var noprast, ka šie ir tavi vienīgie ienākumi? Un ar to lai uzturētu auto ir par maz.
Tev cilvēki dod labus padomus, neko sliktu tev nevēl. Un Jā, tie kam ir auto un reāli zin cik tas viss prieks izmaksā šinī ziņa ir gudrāki, tāpēc iesaku ieklausīties. Pērkot auto, neatkarīgi no tā stāvokļa, uzreiz vari rēķināt ka jānoliek 500 Eur lai savestu kārtībā un nomainītu visu, kas jāmaina. Un ar to jau viss nebeigsies. Jautājums - tu vari atļauties tā vienkārši auto aizvest uz remontu un tur atstāt 100-150 Eur? Jo remonti nav lēti.
Saprotu, ka gribās auto, bet ja nav darbs un labi ienākumi, tā būs problēma un galvassāpes nevis ērtība.
21.11.2016 21:28 |
 
Reitings 42
Reģ: 11.12.2015
Un lūdzu bez pārmetumiem,kapēc man tik ātri vajag kredītu,jo es jau jauna un blah blah,a ko,ja savādāk nevar.

Ja savādāk nevar, tad varbūt vajag apsvērt domu, vai vajag? Tev nepatīk dzirdēt, ko tev saka cilvēki, kas zin ko runā, tad ej ņem kredītu (ko šaubos vai dod) un pievienojies cilvēku grupai, kas ņem kredītus lai nomaksātu citus kredītus un tā visu laiku un netiek no tā apburtā loka ārā. Kas tad mums.
21.11.2016 21:34 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
esot kas dod pat bez ienakumiem ka izradas.
24.11.2016 22:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits