prokrastinācija

 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Tātad tā - ļoti lielā nopietnībā nepieciešama palīdzība no tām, kurām šī parādība viņu ikdienas dzīvē pazīstama. Spēju tādus darbus, kas nesagādā baudu darīt tikai tad, kad esmu iedzīta stūrī. Reizēm tāpēc rezultāts tiešām izcils - ieslēdzas Maskas sindroms un temps ir apbrīnas un cieņas vērts, bet reizēm neizdaru neko. Ja mega svarīgas lietas, tad piekopju Maskas stratēģiju, bet ne tik svarīgās(kuras tomēr būtu foršāk, ja izdarītu) bieži vienkārši netiek izdarītas mēnešiem, dažas pat gadiem ilgi. Saprotu, ka man tas ir aiz vēlēšanās nodarboties ar to, kas man patīk labāk, un tad, kad dzīve iespiež stūrī, tad vnk supersaņemos. Man sāk krist uz nerviem šis savs stils, kuram turklāt tendence progresēt. Būšu tiešām pateicīga par kādiem reāliem, vērtīgiem, strādājošiem ieteikumiem, kā to mainīt, jo šī nu ir tiešām lieta manā dzīvē, ar kuru ne īsti tieku galā. Tādi ieteikumi kā - sastādi sarakstu un neatkāpies pirms nav izpildīts nestrādā. It kā ar gribasspēku arī lielu problēmu nav - ja kārtīgi izprotu, kāpēc jādara vai tieši otrādi - nav jādara - nav problēmu. Problēma motivācijas trūkumā.
14.11.2016 18:51 |
 
Reitings 302
Reģ: 12.02.2016
Catana - labais:-D Izklausies pēc pro8-)
14.11.2016 20:27 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
catana, nav tik nopietns, tāpēc gaidu nakti, ar cerību, ka tad atpeldēs mana iedvesma un spēšu koncentrēties :D
14.11.2016 20:29 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Bembijs55
Nelepjos, bet diezgan tuvu tam. Ar visu savu mūža ieguldījumu prokrastinācijā, vienmēr visu veiksmīgi izdaru. Nav bijis jāatkārto neviens kurss/darbs/eksāmens vai sazin vēl kas, vēl pie tam ar labām atzīmēm/sekmēm. Respektīvi, tas pat nepalīdz, jo zinu, ka izdarīšu un pat labi tik un tā. (t)
Bet ir āķis - jāmāk reāli izvērtēt cik daudz laika tam vajag, lai saprastu, kad tad ir tas pēdējais brīdis, kad jau svilst.
MissMia
Nu tad jau vēl čill, es vēl māju paspētu iztīrīt un kādus cepumus uzcept :D
14.11.2016 21:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits