Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sejas kopšana

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Izveidoju tēmu, jo sejas kopšanas produktu, firmu klāsts ir tik plašs, ka nav saprotams uz kuru pusi lai skatās. No drogām ir viss kaut kas, tā pat arī stokmanī ir liela izvēle, ir vēl arī no aptiekas dažādi produkti piedāvājumā, nemas nerunājot par citiem zīmoliel, kā piem, the body shop, visādi eko šmeko utt. Man ir izvēlīga āda, tpc mēģināt visu pēc kārtas - tam man nav ne naudas, ne laika. Tad nu prasu tām, kurām arī ir cimperlīga āda un melnajām pūtītēm, pinnēm, visādiem izsitumiem, sarkanumu un dažbrīd sausa tad taukaina ādas sajūta. Esmu mēģinājusi daudz, bet joprojām neesmu atradusi savu īsto, lai āda justos komfortabli un nerastos jaunas pumpas vai poru aizsprostojumi. Zinu, ka zināmā mērā tā ir veselības vaina, un ka daļa no vainas ir hormonos, bet dzert hormonus pumpu dēļ man negribētos.. tad jau labāk vismaz ar kopjošo kosmētiku kā izlīdzēt. Kuri ir tie zīmoli, kas Jums palīdzējuši, un joprojām esat uzticīgi tam vienam?
13.11.2016 15:12 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Madara maskas labi attira. Ja aada dehidreeta, man patik bioderma zilaa serija
13.11.2016 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Mana pumpainā piere pazuda mirklī, kad sāku lasīt sastāvus dažādiem ēdieniem/saldumiem utt alerģijas dēļ, manas poras samazinājās un kļuva tīrākas, kad mēnesi, pusotru no vietas katru dienu mazgāju seju. Tāpat pazuda sausā āda ar regulāru tīrīšanu un mitrināšanu.
lietoju vienīgo kombinētas sejas tīrāmo līdzekli, kuru tajā mirklī varēju atrast drogās, kad devos meklējumos un līdz tam vēl aizvien lietoju to pašu. lielākais efekts ir no regulāras rutīnas, ne tā, kādu krēmu pēc tīrīšanas uzsmērēju.
1. saproti, kāds ādas tips tev ir, 2. ievies regulāru rutīnu. 3. gaidi rezultātus pēc ilgāka laika.
13.11.2016 15:18 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Piekrītu par rutīnu, viss ir jādara regulāri. Svarīgi kārtīgi attīrīt ādu.
Bioderma ir diezgan laba, man patīk sensibo līnija, labi der zem 25 gadu vecuma
13.11.2016 15:20 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
winterra - man kosmetologs teica, ka vairāk velk uz sausu ādu, pat ja bieži taukojas. Bet cits kosmetologs, ka uz kombinētu :-| Tad nu es pati īsti nezināšu.. (t)
13.11.2016 15:21 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Tā saucās dehidrēta āda
13.11.2016 15:22 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Man sāk šķist, ka dažbrīd es pat pārāk attīru to ādu. Esmu mēģinājusi no biodermas to zilo mazgāšanas gēlu, bet liekas, ka pārāk sausināja.
13.11.2016 15:24 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
Ir tak dazadi lidzekli, kas attira un tajaa pasaa laikaa nesausina
13.11.2016 15:29 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Es gan nevaru teikt, ka pati šobrīd esmu 100% apmierināta ar savu sejas ādu un kopšanas programmu, bet ir lietas, kuras man patīk un kuras strādā:
1) maiga kosmētikas noņemšana - patīk micerālās eļļas un losjoni. Svarīgi pēc tam kārtīgi nomazgāt seju.
2) regulāras maskas. Mitrināšanai man patīk nakts maskas, savukārt eksfoliēšanai maskas ar skābītēm. Deguna porām - ogles maskas. Vēl ģeniāls ir REN overnight treatment, kas nomierina saniķojušos ādu.
13.11.2016 15:30 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Es seju mazgāju ar auzu pārslām un 1-2x nedēļā ar sodu. Manai porainajai ādai kā reiz.
No attīrošajiem līdzekļiem lieliski savu darbu pilda šis
13.11.2016 15:33 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Man ir problemātiska āda, bet sejas kopšanas rutīnu nosaka ne tikai nosliece uz pumpām un melnajiem punktiem, bet arī tas, ka man jau vairs nav 20 gadi un es izmantoju kosmētiku pirmajām novecošanas pazīmēm.
Mana sejas kopšanas ikdiena ir aptuveni tāda:
Vakars - nomazgāju ar Biodermas zaļās līnijas želeju, aptuveni 3 reizes nedēļā lietoju arī Clarisonic birsti, tad notīru ar Clean&Clear losjonu jutīgai ādai un uzsmērēju Este Lauder nakts serumu un acu krēmu. Uz pumpām un izsitumiem lieku tējas koka eļļu. Dažas reizes nedēļā lieku Stenders nakts masku ar bišu pieniņu.
Rīts - noskaloju seju ar ūdeni, notīru ar Biodermas zaļās sērijas micelāro ūdeni, dažas reizes nedēļā uzlieku Rival de Loop mitrinošo serumu kapsulās, tad dienas krēms (te man ir dažādi, kurus ik pa laikam mainu - Istitut Esthederm time technology vai Merz beauty talent) un Cinique serums problēmzonām - smaida rieviņām ap muti un dusmu rieviņām starp uzacīm. Kad sametas pumpas, tad lietoju Skinoren smēri uz attīrītas ādas, pirms visiem krēmiem un serumiem.
13.11.2016 15:52 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Kā tas ir ar auzu pārslām ? Pastasti sīkāk.
13.11.2016 15:54 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Besame, saujā paņemu nedaudz auzu pārslas, paturu zem silta ūdens līdz kļūst mīkstas un mazgāju seju līdz izveidojas tāda 'ziepaina' kārta uz sejas un mazgāju nost ar vēsu ūdeni.
13.11.2016 15:59 |
 
Reitings 141
Reģ: 29.01.2009
Cinique serums problēmzonām - smaida rieviņām ap muti un dusmu rieviņām starp uzacīm

Kaķi,
kuru tieši serumu?
13.11.2016 16:05 |
 
Reitings 220
Reģ: 24.08.2016
Visforšākais līdzeklis, ko esmu lietojusi bija Micabella pīlinga gēls. Maksāja dārgi, 50eur, taču izlietojot to iepakojumu, kas gāja apmēram pus gadu, lietojot 1-2xned, visi melnie punkti pazuda, poras palika šaurākas un tie punkti vairs neveidojas. Kad kādreiz atkal nebūs žēl to naudu, nopirkšu vēlreiz. Bet pagaidām vēl neprasās. Lietoju pēc dušas, uzklājot uz noslaucītas sejas ādas, 30sek. jāpatur, un tad jāierīvē sejas ādā, un sāk nākt nost viss, kam uz sejas vairs nebūtu jābūt. Pēc tam gan prasās tāds ļoti mitrinošs sejas krēms, jo āda paliek diezgan sausa.
13.11.2016 19:13 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
man patīk ik pa laikam aiziet pie kosmetoloģes uz AHHA
13.11.2016 19:24 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Dāmas, kurām ir dažādas sejas birstes - kā tās palīdz pret melnajiem punktiem un lielām porām?
13.11.2016 19:31 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Cinnija Pievienojos Micabella pīlinga gēla faniem! :-D
No sākuma skeptiski skatījos uz šo produktu, bet tas izradījās fantastisks! (l)
Mana ikdienas sejas kopšana vakarā sastāv no Mixa micelārā ūdens, Origins attīrošajām putām un mitrinošā krēma (šobrīd lietoju Madaras SOS, drīz beigsies, tad meklēšu kādu biezāku un barojošāku ziemai :-)). Reizi nedēļā noskrubēju ar Clinique exfoliating scrub vai izmantoju iepriekš minēto Micabella pīlinga gēlu. (Tas Clinique ir REĀLS SKRUBIS!!! Vispirms nomazgāju seju ar karstu ūdeni, tad kārīgi noskrubēju un notīru visu ar aukstu ūdeni. Pēc procedūras sarkana seja un vēsuma sajūta (sastāvā mentola eļļa) garantēta, toties efekts ir super). Reizēm uzlieku kādu māla vai overnight mitrinošo masku (mani favorīti ir Origins :-)).
No rītiem seju mazgāju ar ūdeni un tad skatos pēc sajūtām. Reizēm gribās ar kaut kādu toniku/losjonu notīrīt, bet parasti uzreiz lieku mitrinošo, iedzeru kafiju, un tad lieku bāzi un makeup.
13.11.2016 19:37 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, īpaši, ja esi jauna, nevajag pārāk aizrauties ar neskaitāmiem līdzekļiem, aiztājot visas funkcijas, kuras āda spēj veikt pati :)
Es dzīvoju pilsētā ar diezgan lielu gaisa piesārņojumu un man svarīgākais ir ādas kārtīga attīrīšana. 2 reiz nedēļā exfoliate, man patīk Kate Somerville intensive exfoliating treatment un klasika Dermalogica gentle cream exfoliant. Reizi nedēļā veicu sejas masāžu, šobrīd ar ar vitamīnu E eļļā, patīk arī olīveļļa. Uz nakti nelietoju krēmus, dažkārt periodiski kādu serumu uzklāju. Tonizēšanai rožūdens, iepriekš bija kliņģerīšu toniks no Kiehls. No rīta krēms un acu krēms avokado no Kiehls kurš tūlī beigsies, nezinu kuru jaunu ņemšu.
Ir nopirkts un tuvākajā laikā izmēģināšu sejas ziepes uz eļļu bāzes no Bare soups, Silk facial bar.
https://www.bare-soaps.com/collections/soaps/products/silk-facial-bar
14.11.2016 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits