Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Gēla nagi + gelish laka MEISTARĪTES, ATSAUCIETIES!

 
Reitings 32
Reģ: 23.04.2016
Čau, meitenes! Nesen tiku pie sertifikata, tāpēc vēl galva ir pilna ar jautājumiem. Gatavojos šonedēł sapirkt visu nepieciesamo, lai varetu sakt nopietni treneties, bet sāku domāt vai ir jēga pirkt krāsainās želejas, ja var pirkt tikai gelish lakas, līdz ar to, tās var likt gan uz pieaudzēta naga, gan vnk veikt klientei parasto gelish parklajumu. Svarīgåkais , ko es velejos uzzinaat- vai uz gelish lakas , kas ir uzklata uz pieaudzetaa nadzina, var pari klat buvejoso zeleju nevis ierasto topcoat ?? Cerams kada spes dot man kadu atbildi. Paldies!:-)
11.11.2016 00:46 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Pēc gēllakas nevar likt gēlu virsū, jo gēlaka ir mīkstāka nekā gēls. Karoči ķīmija zem tā visa :-D
11.11.2016 02:35 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Tu droši vari pirkt tikai krāsu gēllakās!
Gēla nagiem uzmodelēsi naga formu ar gēlu, visu pievīlē, tad nolakosi ar gēllaku un topu virsū.
Man ja godīgi šis variants labāk patīk, jo tad tik ļoti nevaig to nagu vīlēt.
Ja krāsa apakšā, tad jāvīlē līdz apakšai.
11.11.2016 02:39 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Man personīgi labāk patīk krāsainie gēli.
11.11.2016 07:23 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es mājas apstākļos sev nagus taisu. Kad pašai bija īsi,taisiju ar tipšiem. Iecienīju, uz tipša kamuflāžas būvējošo un tad vai nu krāsaino gelu un topu vai gellaku un topu. Novēroju,ka gels uz tipša turas labāk... bet viss baigi no kvalitātes atkarīgs. Tagad uz plāna naga gelish turās tikai 'labās' firmas.. tās,kuras aliexpress pa kapeikām ņemtas,tikai plānā kārtiņā turās.
Materiālus pirku Stellina nails, Iļģuciemā veikals un arī fb lapa ir, kur ātri atsūta. Tur liela izvēle, geliem, gelisham utt. Atlaides reizēm ar var noķert.
11.11.2016 08:09 |
 
Reitings 724
Reģ: 29.10.2016
Es sev sapirku lietas no nail-smile veikala.
Vienīgais, ko vēl nenopirku ir lampa, nezinu kādu lai ņem. Kādas jūs lietojat?
Vispār neesmu vēl ne reizi ar šo visu ņemusies, ka bija, grūti iemācīties? Ar pirmo reiz kaut kas sanāks? Jeb tas mācību process nebūs tik salds kaa šobrīd liekas? :) :) :)
11.11.2016 08:54 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es uz gèla bieži lakoju gellish laku, otràdi gan nedarītu, jo profilaksè jau gèls nav viss jànonjem nost, bet ja apakšà bùs kràsa nàksies vien njemt nost visu. Un es nelietoju caurspīdīgo gèlu , tikai top coat man ir caurspīdīgs
11.11.2016 09:35 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.04.2016
Полина_Laura paldies! :-)
BlackIce Es tagad esmu sākusi pētīt, kuras firmas ir labākās utt, tā kā esmu jauniņā, tad gribas no visām pa bišķim. Tagad sliecos uz Madamglam, Uglyducklingnails, Cuccio un ORLYgelfx.. Zinu, ka ir labas firmas, tāpēc jāizmēģina arī pašai. :-)
Blackqueen Man ir LED lampa no Ebay, un ir arī UV, ko man deva jau skolā, bet tā, cik skatos, arī ir Ebayā pirkta. Man jau labāk patīk strādāt ar LED lampu. Ātrāk sacietē ceļš utt. Ietaupās laiks.
Ar to mācšanos man gāja viegli. Darbiņi bija ļoti labi, pasniedzēja bija tiešām apmierināta, un citreiz neslēpa savu izbrīnu, ka man ir pat pārāk labi sanācis :-D , bet tā nav visiem. Ļoti daudzas domā, ka būs baigās meistares, iziet kursus, bet kā ir slikti darbi, tā ir.. Jo talanta vnk nav, izdomas nav. Nu.. Nav. ! Ja tu esi radoša, patīk ķimerēties, zīmēt utt, tad domāju, ka ir vērts iziet kursus, bet, ja no radošuma nav ne smakas, tad laikam nav pat īsti vērts tērēt naudu.
12.11.2016 19:08 |
 
Reitings 32
Reģ: 23.04.2016
*ātrāk sacietē GĒLS
12.11.2016 19:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits