Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

hormonālā kontracepcija.

 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Sveikas meitenes. 30. septembrī sāku lietot Belara. Daktere izrakstīja sāpīgo menstruāciju dēļ. Sāku lietot otrajā ms dienā, nevienu tableti neizlaidu. Nākamās ms sākās Belaras brīvdienu 4. dienā un ilga vien 4 dienas, bez jebkādām sāpēm un nebija stipras. Pēc instrukcijas sāku dzert otro paciņu, bet kad tiku jau līdz 11 tabletei sākās asiņošana, diezgan stipra, brīžiem tumšākas asinis, brīžiem pat spilgtas, plus olnīcu rajonā velkošas sāpes, vēders gārguļo, parādījās caureja. Sazvanīju dr - pierakstījos uz vizīti, teica jānomaina zāles, tā tam nevajadzētu būt. Pagaidām līdz dr vizītei Belaru nedzeršu sanāks kaut kur 3 dienas nedzert - vakar, šodien un rīt. Jautājums, kā es varu būt droša ka no nākamjām zālēm neatkārtosies tas pats, ja iepriekšējo reizi es pat iedomāties nevarēju, ka kaut kas tāds atgadīsies?! Un vai nebūs vēl švakāk, ja es tomēr uz visiem laikiem atteikšos lietot hormonālo kontracepciju, t.i. nākamās ms nebūs vēl sāpīgākas, stiprākas, ilgākas? Ņemot vērā, ka pagaidām tablešu lietošanas periods nav tik ilgs, vien pus otrs mēnesis... Nevaru neko sliktu teikts par šīm tabletēm, jo mazliet pastiprinājās apetīte un par pāris kg man pretenziju nav, turklāt iepriekš nemaz nejutu diskomfortu ms laikā, tikai šī pēkšņā asiņošana... Kā viņu apturēt? Vai tas nozimē, ka mans organisms vispār nepanes sintētiskos hormonus? Kā par to pārliecināties? Kā dr apskaidrot pēc iespējas labāk, lai varētu atrast sev piemērotas tabletes???
P.S. Un pagaidām šo zāļu lietošanas laiku sekss nav bijis, jo vīrs atbrauks tik pēc 2. nedēļām.
Esmu ļoti noraizējusies un tā kā līdz dr vizītei vēl mazliet jāpaciešas, jautāju Jums.
Ja neziniet ko atbildēt, tad labāk neatbildiet, nekā rakstat tizlus komentārus par to, ka sagaidi taču ārstu un redzēsi ko teiks... Ja ņemot vērā mūsu valsts patreizējo stāvokli, vairs jau nezini kurā Latvijas malā atrast tādu ārstu, kurš tevi patiešām sapratīs... Ļoti maz ir palicis labu ārstu, un labus ārstus/speciālistus ne vienmēr var atļauties!
:-/:-/
09.11.2016 10:14 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Tev tās mēnešreizes ir neciešami sāpīgas , nu tā, ka visu laiku?
09.11.2016 10:16 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Tev tās mēnešreizes ir neciešami sāpīgas , nu tā, ka visu laiku?

Mele

Pirms tablešu lietošanas ms pirmās divas dienas bija vnk neizturamas, bija reizes, kad no gultās nevarēju piecelties, sāpes atgādināja dzemdību kontrakcijas, likās ka visu rauj kopā.
Nākamās iekrita jau Belaras laikā - bez jebkādām blakus parādībām.
Tagad - ja tās ir mēnešreizes - pirmkārtu kur tik ātri jau 11 dienas pēc iepriekšējām? Tagad sāp tā dīvaini, velk un ir diskomforts, brīžiem asāk, brīžiem rimstas, tādas viļnveida...
Vai nevarētu būt tā, ka šīs ir īstās ms? Un tās, kas iekrita brīvo dienu laikā bija organisma reakcija uz tabletēm?
Bet pēc laikiem sakrīt, ka tās bija 5 dienas ātrāk nekā tās pirms tablešu lietošanas un šīs sanāk 7 dienas pēc tām kurām būtu bijis jābūt ja nebūtu vispār lietojusi hormonālās tabletes...
Grūti saprast... :-|
09.11.2016 10:26 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tabletes bez analīzēm vispār nav dikti gudri izrakstīt..Ja vēl tāda reakcija no zālēm,protams,ka atkārtoties var,.Kamēr neuztaisīsi analīzes, neviens tev neko nepateiks konkrēti.
Draudzenei arī uztaisīja analīzes, pēc analīzēm pielāgoja tabletes.
09.11.2016 10:53 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
ērzelis

Kādas analīzes tiek veiktas?
09.11.2016 14:43 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Es lietoju tabletes 5 gadus un pēdejo divu es gan vēmu,gan MR man bija divreiz mēnesī.Parunā ar ārstu.Man tabletes arī deva dažādas,bet sākumā sūtīja uz analīzēm,jo tur tās hormona devas atšķirās,ja nemaldos.Es arī esmu ginekologa meklējumos,bet visi kā viens man liek dzert hormonālos preperātus,kurus es negribu.Saprotu tevi.
09.11.2016 14:59 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Ko Jūs man varat pateikt par mūsu ārstiem? Kad zvanīju uz ginekoloģiju, man teica. lai pārtrauvu dzert Belara, jo tādai situācijai nevajadzētu būt - kaut kas nav kā vajag... Šodien apmeklēju ginekologu - izrakstīja zāles: Cyclokapron, lai rimtos asiņošana, nozīmēja Usg tūlīt pēc vizītes un ejot prom piebilda: Tu aizej ātrāk, visticamāk tev liks palikt stacionārā, vai arī katru dienu pabraukāt uz sistēmām, lai asiņošanu apturētu... Tagad ieeju Usg kabinetā, protams pie citas dakteres, viņa mani apskatot pasaka: Viss ir kārtībā, pirmos 4 mēnešus tāda asiņošana var būt, jo organisms cīnās ar jauno hormonu devu, turpini tik lietot, asiņošana rimsies un pamazām ieies viss sliedēs! Kad paziņoju, ka pēc iepriekšējās dakteres teiktā pārtraucu dzert kontracepciju, sanāk jau 2 dienas esmu izlaidusi - šī daktere teica: Nu tad viss, tagad esi pārtraukusi un izjaukusi ciklu, no kā asiņošana būs vēl stiprāka, dzer tik tabletes lai to apturētu un tad gaidi nākamo ms pirmo dienu un sāc visu no jauna kopā ar Belara.......
Ko man tagad domāt par ārstiem? Viens saka tā, otrs savādāk... Un kurai dakterei vispār ir taisnība???:-O:-O:-O
10.11.2016 18:05 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.05.2015
Piebildīšu, ka draudzenei, kura dzēra diane35 arī gadījās tāda situācija, viņai lika padzert askorutīnu un viss, kad asiņošana rimās, arī nākamajos mēnešos viss nostabilizējās... Es viņu protams nepaklausīju un paļāvos uz mūsu ārstiem... Taču draudzene apmeklē privāto gin., mēro ntos km, bet laikam tas ir to vērts...
10.11.2016 18:08 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Atsūti lūdzu PM ārstu uzvārdus.Es arī eju pie privātā,it kā super laba,bet mans viedoklis pilnīgi pretējs.
10.11.2016 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits