Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sarakste...tikšanās

 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
Labvakar! Dīda viens jautājums, jo pēc dabas esmu nepacietīga, bet apmēram cik ilgu laiku ir pieņemami sarakstīties?
Ar puisi sarakstāmies jau 2 nedēļas, esam arī runājuši pa telefonu. Ir arī abpusējas simpātijas un interese, pie kam nevienu reizi man nav bijis jāraksta pirmajai, jo VIŅŠ to izdara katru vai katru otro dienu.
Pirms nedēļas, sarunas laikā pēc viena komplimenta viņš piebilda, ka vajadzētu kaut ko arī dzīvē pasākt jeb - satikties. Taču tā bija pirmā un pēdējā reize par šādu ideju. Tādēļ man nav sajūta, ka sarakstei būtu virzība...liekas, ka tā arī iestrēgsim nereālajā vidē:-/
Man ļoti, pirmkārt, ir vēlme satikties dzīvē, lai redzētu, vai tiešām viņš man patīk arī dzīvē un otrkārt, gribas mūsu komunikāciju attīstīt.
Ko būtu pareizāk darīt - gaidīt to soli no viņa, vai pašai atgādināt par to, ka gribu satikties? (t)
04.11.2016 19:34 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Es laikam jau sen būtu tikusies :D
04.11.2016 19:38 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.09.2016
Ir bijis visādi. Esmu ticies jau nākamajā dienā, esmu ticies pēc mēneša un arī pēc trijiem, nav tāda konkrēta laika sarakstēs pēc kura automātiski vajadzētu tikties. Nav vairs arī tas laiks, kurā dāmas pacietīgi gaidīja vīriešu pirmos soļus un aicinājumus, tagad nereti ir tā, ka tieši sievietes izkustina visu procesu un tajā, manuprāt, nav nekā slikta. Mums, večiem, drīzāk jums būtu jāsaka paldies, jo mēdzam būt baigās ''sēnes'' un gaidīt brīnumus no zila gaisa. Uzdrīksties un pajautā, Tev īsti nav ko zaudēt. Varbūt džeks no dabas kautrīgs un ceļi trīc, vēders griežas no domas vien, ka Tevi vajadzētu kaut kur uzaicināt.
04.11.2016 19:40 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Pievienojos -Rūū- komentāram.
04.11.2016 19:43 |
 
Reitings 157
Reģ: 16.07.2013
-Rūū- uz Tevis teikto gribu atsaukties, ka viņš tiešām nav no tiem spridzeklīšiem :-D Ir pa dzīvi tāds diezgan slinks un pasīvs..domā, ka tātad arī attiecību jomā?
04.11.2016 19:44 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Tev grūti vnk uzrakstīt, ka vēlies satikties? Nopietni? :D Labrīt, Tev nāk pretī ar to, ka raksta katru dienu. Nejutīsies, ka skrien vīņam pakaļ, ja vnk ierosināsi tikties.
Es esmu smagākas lietas darījusi - atzinusies pat jūtās puisim, kuram biju absolūt vienaldzīga, tā ka spried pati(t) :D
04.11.2016 20:54 |
 
Reitings 520
Reģ: 28.10.2016
Jo ātrāk satiecies, jo ātrāk tiec pie skaidrības. Es satiktos kaut vai otrajā dienā.
05.11.2016 11:24 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Nona, man bija ļoti līdzīga situācija. :-D Ilgu laiku čatojām, sazvanījāmies, līdz beidzot puisis izmeta, ka vajadzētu satikties. Ilgs tas process līdz tam bija, bet nenožēloju. :-D Ir labi, kā ir. :-P
Atbilde uz Tavu jautājumu - nav noteikts tāds standarts, pēc kura jāvadās. Ja gribat un esat tam gatavi, tad tiekaties. Neko nezaudēsi.:-)
05.11.2016 11:40 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Pirms nedēļas, sarunas laikā pēc viena komplimenta viņš piebilda, ka vajadzētu kaut ko arī dzīvē pasākt jeb - satikties.

Un ko tu atbildēji uz šo?
Es vispār iesaku, pašai konkrēti uzjautāt, kad tad tiekamies. Ja puisis visu laiku tev raksta pirmais, tev arī vajadzētu izrādīt kādu iniciatīvu. Kā tad viņš zina, ka tev viņš interesē?
05.11.2016 11:45 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
es gan saprotu tavu kautrību, pati arī pirmā neaicinu vīriešus randiņot. nekritizējiet mani, tā vienkārši ir un man tas strādā :D nākamreiz, kad viņš izmet joka pēc, ka jātiekās, uzreiz apstiprini šo ideju :) varbūt viņš vienkārši raustās tā pat kā tu.
Jo ātrāk satiecies, jo ātrāk tiec pie skaidrības. Es satiktos kaut vai otrajā dienā.

piekrītu. ja sarakstos divus mēnešus ar kādu, tad vairs jau īsti negribas tikties, lai arī cik foršs viņš neliktos, jo šķiet, ka esam jau paspējuši iztēloties viens otru (baltā zirgā un tā) un tad ir liela iespēja, ka vienā vai otrā pusē būs vilšanās.
05.11.2016 12:02 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Tad nu gan problèma atrasta...gribi tikties, tad tā arī saki. Kapēc sievietes tik ļoti baidās izrādīt jebkādu iniciatīvu un gaida kamēr vīrietis visu izdarīs??
05.11.2016 12:04 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
ja sarakstos divus mēnešus ar kādu, tad vairs jau īsti negribas tikties, lai arī cik foršs viņš neliktos, jo šķiet, ka esam jau paspējuši iztēloties viens otru (baltā zirgā un tā) un tad ir liela iespēja, ka vienā vai otrā pusē būs vilšanās.

šim piekrītu, jāsaka, ka tad, ja ilgu laiku esmu sarakstījusies, beigu beigās dzīvē kkas nav. Nejau cilvēks ne tāds, bet vnk galvā jau ir izveidojies cits priekšstats. Pa lielam, man jau pēc pāris dienām ir skaidrs, gribu ar šo cilvēku tikties vai nē. Ar ex sanāca satikties uzreiz, tajā pašā dienā, pēc pāris pārmītiem teikumiem. Tā gan es nekad nedaru, bet nu - jāsaka, ka tas arī ir vienīgais interneta vīrietis, ar ko izveidojušās nopietnas attiecības.
Pari gan es arī neaicinātu tikties :-D Kgan iespējams, ka puisis raustās tāpat kā Tu. Dzīvē gan visādi var gadīties, esmu labu laiku sarakstījusies ar vīrieti, kamēr man apnika, es tādu virtuālo vēstuļdraudzību nesaprotu :-D Beigu beigās izrādījās, ka viņam sieva ir, un nebija arī īsti doma tikties :-D
05.11.2016 12:32 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Man vispār tāda sarakstīšanās ilgā šķiet smieklīga. Man ir bijis tā, ka es tikai sarakstos un nekad negribu tikties, jo sarakste ir vienkārši laika kavēšana, vai arī tiekamies jau drīz pēc pirmajām ziņām - pēc dienas, divām.. vai tajā pašā nedēļā vismaz. Man nepatīk vilkt garumā un stundu ilga komunikācija dzīvē man ir daudz svarīgāka un daudz patīkamāka nekā nedēļām ilga sarakstīšanās.
Tavā vietā vienkārši piedāvātu tikties, atsaucoties uz viņa iepriekš izteikto domu, ja jūties neērti pati tiešos vārdos aicināt. Bet es jau nu gan tieši tā arī pajautātu, vai viņš negribētu kaut kad drīzumā satikties.
Nevajag sarežģīt dzīvi! Gribi kādu satikt - uzaicini! ;)
05.11.2016 12:41 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Es ar tagadejo sarakstijos 5 menesus, jasaka, ka attalinati vinu zinaju, pec gimja vismaz. Kops satiksanas briza esam kopa jau 8 menesus. Ja, bija kautkads savs prieksstats, bet tapat nebija vilsanas.
05.11.2016 12:47 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
Kapēc sievietes tik ļoti baidās izrādīt jebkādu iniciatīvu un gaida kamēr vīrietis visu izdarīs??

varu atbildēt subjektīvi - man nevajag vīrieti, kuram es pietiekami neinteresēju, lai viņš neizrādītu to iniciatīvu.
jā ir arī kautrīgi vīrieši, ir sievietes mednieces, tas viss ir forši, prieks, ka viņi satiek savas otrās pusītes, bet pašai man tā negribētos. vispār man vīrietis sāk interesēt tikai tad, ja viņš mani aplido, nekad nesadomājos ne par vienu kolēģi/dragu draugu/garāmgājēju.
05.11.2016 13:10 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ja jau viņš vienreiz izteicās par tikšanos, tad droši vari jautāt: "Nu, kad tiekamies?"
05.11.2016 13:11 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man pilnigi vienalga kurs ierosina tikties. Ja es to gribu, uzjautaju. Ja virietis aicina pirmais, ari labi. Un tas automata nenozime, ka vecis stumdamais. Vismaz pec manas pieredzes.
Patiesiba sakuma vispar neiespringstu. Un tada apzinata gaidisana man liekas smiekliga.
05.11.2016 13:14 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
nav nekāda apzināta gaidīšana. vienkārši, kamēr nejūtu, ka viņam interesēju, uztveru kā vnk cilvēku, ar ko runāties, nevis potenciālo mīļoto :)
05.11.2016 13:18 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Nu mēs ar draugu sazinājāmies apmēram 2 mēnešus pirms patiešām satikāmies - bet tā kā bijām dažādās valstīs, tā vienkārši sanāca, jo ātrāk nebija iespēju tikties. Sarakstījāmies, pēc kādām 2 ned nolēmām sazvanīties, pēcāk diezgan daudz laika pavadījām kopā videočatā, tāpēc īsti nebija sajūta, ka pilnīgi sveši bijām, kad beidzot tikāmies.
Bet, ja ir iespēja tikties dzīvē, noteikti nebūtu ar mieru 2 mēnešus vilkt saraksti tāpat vien, jo tomēr rodas zināmas ilūzijas par to sarakstes biedru, kas var arī nepiepildīties.
05.11.2016 13:22 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Izcelšos tādā ziņā - man nekādas ilūzijas un big expectations nebija. :-D
05.11.2016 13:57 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Ar tagadējo draugu satikos pēc 3 nedēļu sarakstes, lai gan viņš bija gatavs tikties jau nākamajā dienā.
Vienu reizi satikos pēc kādu 3 stundu sarakstes, tas bija ļoti spontāni un dīvaini. Vēl vienu reizi esmu tikusies pēc nedēļas sarakstes.
Ar bijušo tikos pēc 4,5 mēnešu sarakstes, kad viņš bija man aiz muguras noskaidrojis, kur tieši dzīvoju un spontāni ieradās agrā rītā ar rožu pušķi manā sētā :-D
Ar vēl vienu puisi tikos pēc vairāku gadu draudzības sociālajos tīklos un retas, neperiodiskas sarakstes, bet bijām viens otru redzējuši dzīvē un tikāmies vienkārši kā draugi (vai paziņas, drīzāk).
Ņemot vērā savu pieredzi, uzskatu, ka visoptimālākais tikšanās laiks ir pēc dažu nedēļu sarakstes - pa šo laiku kaut cik var virtuāli iepazīt otru, bet tas ir pietiekami mazs laiks, lai nerastos pārāk lielas ekspektācijas pret otru cilvēku un, dzīvē satiekot, nebūtu vilšanās (kā tas varētu būt pēc vairāku mēnešu sarakstes).
05.11.2016 14:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits