Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nokavētā daile

 
Reitings 60
Reģ: 07.01.2016
Tev nekad vairs nebūs 15, kad esi iemīlējies
Kad var gulēt zālē siltā vasaras naktī, skatoties zvaigznēs, bezrūpīgi pļāpājot
Kad nav jāzutraucas par īri, rēķiniem un studenta kredītiem
Kad vienīgās rūpes dzīve ir tas kā nošpikot vēstures kontroldarbā nākamās pirmdienas rītā
Tu nekad neiegūsi jaunas, maigais, daiļas meitenes nevainību, neizvilksi ārā lai izšautu pāri viņas vēderam un skatoties viņai acīs dzirdētu "es tevi mīlu"
Nekad pie tevis nenāks jauna, daiļa meitene pēc skolas, lai izliktos ka mācaties, bet patiesībā kniebjaties kā trusīši
Tagad tev jau ir pāri 20
Tev jādabū labs darbs
Tev jābūt nopietnam vīram
Visas labās jau ir aizņemtas
Varbūt kāda jauka meitene ar tevi reiz satiksies
Bet viņas jau ir izbaudījušas visas jaunās, aizraujošās sajūtas sen atpakaļ un ir nodzītas un skarbas
Tu esi nokavējis to laiku kad nav nekādu rūpju dzīvē kā tikai padarīt savu meiteni laimīgu
Tu esi nokavējis jaunības mīlu
23.10.2016 18:56 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Iestājies augstskolā, iegūsti konkurētspējīgu izglītību, labu darbu, savu dzīvokli, tad nebūs jāpārdzīvo par kredītiem un jāvaktē atlaides Supernetto. Iespējams, vēl līdz 40 iegūsi pilnīgu finansiālu neatkarību un vakaros varēsi piestrādāt par matemātikas privātskolotāju. Ja paveiksies, savaldzināsi kādu dzīves nenodzītu vidusskolnieci ar zīdaini maigu ādu un pūkainu skatu uz dzīvi. Nav izslēgta iespēja ievietot, izvilkt, lai izšautu, un tā tālāk. Taču šādam nolūkam tomēr iesaku pievērt acis uz dažu gadu nobīdi no ideālā 15, izvēloties 12.klases skolnieci, kam pilngadības svētki jau pagātnē. Zin`, kā, bišku pievilti jaunības sapņi tomēr ir pievilcīgāki par restotu sauli.
P.S. Man jau šķiet, ka esi mazliet sajaucis adreses, jo vairumam šeit sastopamo nevainīgas meitenes (ne)iegūšana nez vai šķitīs apsiekalošanas vērta norise.
23.10.2016 19:12 |
 
Reitings 60
Reģ: 07.01.2016
tā vairs nebūs jaunības mīla, tā būs veca, nožēlojama lūzera jaunas meitenes izmantošana. es tā negribu, labāk lai kāds cits izbauda jaunības mīlu ko es nekad nespēšu. lai vismaz kāds ir laimīgs nevis nokavējis visu labo kā es.
23.10.2016 19:23 |
 
Reitings 490
Reģ: 10.08.2014
Nu, tad noveco nevainīgs un nelaimīgs, trolli! :D Vai tiešām svētdienas vakarā nav labāku lietu, ko darīt, kā čīkstēšanas palagu tapināšana. :D
23.10.2016 19:31 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Kad nav jāzutraucas par īri, rēķiniem un studenta kredītiem
Kad vienīgās rūpes dzīve ir tas kā nošpikot vēstures kontroldarbā nākamās pirmdienas rītā

Uztraukums būtu, ja naudas nebūtu. Man, piemēram, labāk patīk iet uz darbu, pelnīt savu naudu, pašam visu maksāt, nekā iet uz skolu, prasīt vecākiem naudu un uztraukties/klausīties vēl vecāku viedokli par naudas tērēšanu/laika pavadīšanu.
Katrā vecuma un dzīves posmā ir kaut kas īpašs un neatkārtojams, tieši tāpēc nevajag kavēties pagātnē vai gaidīt nākotni, pagātni vairs neatgriezīsi un nākotne nekad nepienāks, pastāv tikai tagadne, pārējie laiki pastāv tikai mūsu iztēlē.
23.10.2016 19:32 |
 
Reitings 60
Reģ: 07.01.2016
bet ko darīt ja esi nokavējis visu labo un vari dabūt tikai pašu sliktāko?
23.10.2016 20:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits