Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Saukstesanas - iesnas

 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.10.2009
Biju slima divas nedelas,pirmas dienas lietoju Rinogelu pret iesnam,tas neko nelidzeja. Pec tam lietoju Otrivin,palidzeja deguns atnak vala,bet uz noteiktu laiku. Pec tam viena nass atkal aizkrit ciet. Kkadi punki nak ara,bet ne tik cik vajadzetu. Kad mazgaju matus un noliecu galvu par vannu jutu,ka viena puse kur nass ciet taka sap ,rodas spiediens. Nesaprotu ka attirit degunu,ja pilieni nelidz(uz uepakojuma ari rakstits,ka nelietot ilgak par 10 dienam),Rinogels nelidz, juras udens nelidz un tvaiku elposanas ari nelidz. Tas attaisa degunu,bet ara nenak. Pirmo reiz ta.
22.10.2016 21:12 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
ja tik ilgi nesanāk pašai izveseļoties, tad jāiet pie ārsta. man tā ir bijis, ka deguns ciet, jūtu spiedienu un tam nebij sakara ar iesnām vai saaukstēšanos, bija deguna dobuma polipi, gāju pie lora.
22.10.2016 21:17 |
 
Reitings 126
Reģ: 29.01.2009
man iesnām vēl sākuma stadijā palīdz inhalācijas zīmulis.
22.10.2016 21:23 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Man patīk Olynth deguna pilieni, vienmēr palīdz.
Man atkal bieži (dažbrīd pat neizturami) sāp galva un kā iepilinu deguna pilienus kļūst labāk. Iesnu izteiktu nav, nākamnedēļ iešu pie lora.
22.10.2016 21:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits