Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vajadzīgi padomi.

 
Reitings 50
Reģ: 08.04.2015
sveikas meitenes :-)
Zinu, ka daudzas no Jums ir pievērsušās veselīgam dzīvesveidam, ikdienas sportiskajām aktivitātēm!
Tāpēc gribu dzirdēt padomus, ieteikumus, savas variācijas.:-)
Lieta tāda, ka neesmu ne resna , ne tieva, esmu slaida, bet jūtu, ka uz vēdera sāk parādīties "mīkstumiņš". Saskatoties bildes, gribās vēl skaistāku augumu. Tad nu esmu nolēmusi sākt vingrot, lai iegūtu skaistu presīti, taču, zinu, ka ar presīti vien, mīkstumiņu vien nost nedabūsi. Gribu arī sākt ēst veselīgāk, jo nedaudz apnicis mans dzīvesveids un maltīte ko ēdu. (patīk arī ātrās uzkodas, burgeri, utt.) :-D:-)
Tām, kam ir ko teikt, lūdzu iesakat kādus foršus vingrojumus , fiziskas aktivitātes ko darāt mājās. Skriešana palīdz, bet tagad ārā nav īpaši silts.
un ko ēdat? Visgrūtāk ir izdomāt ko garšīgu, bet reizē arī veselīgu!
Padalamies pieredzē! :-)(l)
17.10.2016 14:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mans vēderiņš pazuda, kad skaitīju kalorijas :)
17.10.2016 14:05 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Nomest to mīkstumiņu palīdzēs kardiovingrinājumi, piemēram, lekt ar lecamauklu. Bet varbūt mīkstumiņš ir tiki galvā, un vajag kā reiz iegūt smukus muskulīšus un būs bildes kā instagram modelēm? Kā ar zālīti? Tur varēsi gan paskriet, gan pavingrot, dažādas grupu nodarbības un var arī individuālo treneri.
Ja patīk ātrās uzkodas, domāju, ka vainu tev nepatīk gatavot, vai arī nav laika. Varbūt tev der veselīgi meal prep?
17.10.2016 14:07 |
 
Reitings 50
Reģ: 08.04.2015
givenchy

Nav tikai galvā, nu nav man tur riktīgs speķis, kas ļum, bet pašai nepatīk, ka nevar redzēt presīti, gribu , lai ir kā agrāk :D (vecmamma domā, ka nēedu, cik tieva utt.) bet tas manu pašsajūtu nemaina.
tur jau tā lieta, ka gatavot patīk, bet darbs tāds, ka pārtraukumā , aiziej ieskrien kādā ēstuvē, tā jau varētu ņemt līdzi, bet nav kur uzsildīt.. :(
zāles apmeklējumiem tagad īsti laika nav. studijas/ darbs.
Ir kādi ieteikumi brokastīm? :-)
17.10.2016 14:30 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Nu pati neko ieteikt nevarēšu, jo tikai pētu internetā bet pati praksē neizmantoju :D
Iesaku iegādāties to termosu ēdieniem. Varēsi ņemt līdzi no mājām, un līdz pustdienlaikam vēl saglabāsies silts.
Mans vismīļākais draugs - pinterest. Skaties tik cauri receptes, un skaties, kas garšīgs, un kas izskatās ātri pagatavojomas.
17.10.2016 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Sabalansēts kaloriju deficīts + kardio slodze
17.10.2016 20:00 |
 
Reitings 408
Reģ: 29.09.2015
Nekas nav labāks par rutīnu veselam un skaistam ķermenim.
1. Labi izgulēties
2. Daudz staigāt
3. Dzert negāzētu ūdeni
4. 3 sabalansētas ēdienreizes un ja gribas pa starpu uzkodas (ēst sezonālus produktus, ēst veselīgi)
5. Līdz minimumam samazināt alkoholu.
voilā
19.10.2016 13:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!