Hilarija varētu sākt karu ar Krieviju dēļ kiberuzbrukumiem, kam nav pierādījumu?

 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tāpat, kā Amerika tika Irākā bez pierādījumiem, tagad Hilarija apgalvo, ka varētu sākt karu pret Krieviju dēļ baumām, ka kibernoziegumus, kuros atklājās arī viņas neadekvātā rīcība, ir vainīga Krievija. Atkal bez pierādījumiem.
Amerikāņu militārās bāzes ir visapkārt Krievijai, bet Krievija tiek uzstatīta par agresoru...
https://www.youtube.com/watch?v=8Ahr0-KpvLM
Hilarija ir apgalvojusi, ja kļūs par prezidentu, tad sāks karu ar Irānu.
https://www.youtube.com/watch?v=wUOTTp2uwWI
Tagad Amerika uzbrūk arī Jemenai.
https://www.youtube.com/watch?v=PymeLj8ROng
17.10.2016 12:54 |
 
Reitings 112
Reģ: 22.08.2016
Laikam vienīgā nevaru saprast, kāpēc cilvēks nedrīkst izteikt savas domas. Ja autore rakstītu slavas vārdus Amerikai, gan jau nebūtu jālasa uz sevi attiecināmi nievājoši apzīmējumi. Atliek pateikt kaut ko labu par Krieviju, kā automātiski kļūsti par Putina labo roku, stulbo krievušku, trolli vai vēl nez ko.
Tiesa gan, esmu ievērojusi, ka ir šeit daži konkrēti lietotāji, kuri jebkuru cilvēka izteikumu par labu Krievijai, automātiski uztvers kā trollismu vai idiotisma pakāpi. Acīmredzot, eksistē tikai viens pareizais viedoklis šajā jautājumā un citi, tie, kuri domā savādāk, vispār nedrīkst neko rakstīt.
17.10.2016 17:56 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Laikam vienīgā nevaru saprast, kāpēc cilvēks nedrīkst izteikt savas domas. Ja autore rakstītu slavas vārdus Amerikai, gan jau nebūtu jālasa uz sevi attiecināmi nievājoši apzīmējumi. Atliek pateikt kaut ko labu par Krieviju, kā automātiski kļūsti par Putina labo roku, stulbo krievušku, trolli vai vēl nez ko.
Tiesa gan, esmu ievērojusi, ka ir šeit daži konkrēti lietotāji, kuri jebkuru cilvēka izteikumu par labu Krievijai, automātiski uztvers kā trollismu vai idiotisma pakāpi. Acīmredzot, eksistē tikai viens pareizais viedoklis šajā jautājumā un citi, tie, kuri domā savādāk, vispār nedrīkst neko rakstīt.

vismaz kāda to atzina
+++++
17.10.2016 17:59 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Piekritu autorei. Ir jabut pilnigi nozombetam, lai neredzetu to, ka ASV ir agresorvalsts. Amerika "aizstav cilvektiesibas" tikai tajas valstis, kuras ir bagatigi dabas resursi un kur ASV banka vel nav sagrabusi varu. Es nebut netaisu Krieviju par paraugvalsti, bet ir jabeidz klausities tikai Rietumu propaganda. Jus domajat, ka ASV un ES jus esat baigi vajadzigi, ka vini grib mus pasargat? Mulkibas. Es neuzskata, ka ta ir norma, ka Latvija sobrid atrodas vesela armija ar NATO karaspeku. Un tapat ka ir Krievijas propaganda, tapat ir ari Rietumu propaganda. Un neviena no tam nedoma par musu labumu, bet tikai par dazu ietekmigu cilveku savtigam interesem. Bet turpinasim dzivot vien talak iluzijas un urbinasim degunu, domajot, ka ASV ir musu draugi.
17.10.2016 18:05 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Un es neesmu "krievushka", esmu augusi latviska vide un loti labi zinu, kadu mantojumu mums ir atstajusi PSRS. Bet ir japaskatas kadreiz ari talak par "Krievija ir slikta, ASV ir laba...Amen"
17.10.2016 18:09 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Es vairs nevaru sagaidīt vēlēšanu rezultātus ASV, lai tā valsts var ātrāk sākt iet pa burbuli.
17.10.2016 19:55 |
 
Reitings 497
Reģ: 31.01.2009
Es neesmu izglītota politikas jautàjumos it īpaši ASV un tāpēc nesaprotu, kāpēc kandidē šie abi cilvèki? Vai tad tiešām kandidàtu trūktu? Kāpēc Obama nevar būt prezidents vèlreiz?
Es nesaprotu..
(t)
17.10.2016 20:06 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nekāda globāla kara nebūs un neviena lielvalsts nesabruks.
Tādas prognozes jau ir bijušas daudz. Ieskaitot pasaules galu 21.12.2012
Cilvēkiem vienkārši gribās lai notiek kaut kas globāls un tas viss izmainīsies.
Būs bruņoti konflikti, būs ietekmju sfēru maiņa, valstis bruņosies un atbruņosies, būvēs nākotnes plānus, bet kopumā viss ies kā tas ies....
17.10.2016 20:12 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tie, kas runā par vārda brīvību apskatās ko tieši autore šeit raksta un ko piemēram es rakstu.
...............
Izskaidrošu atšķirību: Autore savā tēmas pieteikumā raksta to, ka Krievija nav agresorvalsts, ka bez pamatota iemesla lielākā daļa pasaules valstu Krieviju par tādu uzskata.
Attaisnojot šādus komentārus jūs šaujat paši sev kājā, tā iemesla pēc, ka ja Latvija neatrastos NATO, tad 90% , ka mēs būtu otra Gruzija vai Ukraina. Pēc autores loģikas iebrukt citā valstī un okupēt tās daļas (kā zināms krievi okupēja Gruzijas teritoriju un Ukrainas Krimu) nav agresija.
Pēc manas saprašanas tāda retorika ir bīstama nacionālai valsts iekārtai, kāda ir Latvijā! Kāpēc? Tāpēc, ka šādi komentāri vienas daļas sabiedrības veicina nelojalitāti pret Latviju un apdraud Latvijas drošību noteiktās situācijās. Tā teikt cilvēku prātos tiek iedēstīts, ka Krievija nav sliktā, bet tā ir ASV.
Ne es, ne kāds cits šajā diskusijā nav teicis, ka ASV ir OK. Bet gan to, ka viņi ir mūsu sabiedrotie, kas aizsargā nevis apdraud Latviju. Es piekrītu, ka dažreiz viņu ārpolitika ir slikta, bet visumā ASV ir demokrātiska valsts, mūsu sabiedrotā, kas ne tikai zināmā brīdī var ar ieročiem mūs aizstāvēt, bet arī ASV ir kā pasaules policisti. Ja nebūtu ASV un tās piekoptās ārpolitikas vai varat pateikt, ka pasaulē valdītu nosacīts miers? Piemēram Ziemeļkoreja. Cik zināms, tad faktiski vienīgā valsts no kuras baidās tie komunisti ir ASV.
......................
Neviena valsts nav perfekta, arī Latvija nē, bet nedrīkst apdraudēt un atņemt citām valstīm tās suverenitāti kā to dara Krievija. ASV galu galā tā nerīkojas, Irāka ir neatkarīga valsts.
.......................
Tiesa gan, esmu ievērojusi, ka ir šeit daži konkrēti lietotāji, kuri jebkuru cilvēka izteikumu par labu Krievijai, automātiski uztvers kā trollismu vai idiotisma pakāpi. Acīmredzot, eksistē tikai viens pareizais viedoklis šajā jautājumā un citi, tie, kuri domā savādāk, vispār nedrīkst neko rakstīt.

Tu esi pārliecināta, ka tas ir viņas viedoklis? 1:1 tāds viedoklis skan no Kremļa un tā troļļiem. Galu galā ASV skaitās Krievijas ienaidnieks.
Kāds cits viedoklis var būt jautājumā, kad tiek attaisnoti acīmredzami fakti? Lai autore tad pierāda argumentēti, ka Krievija tiek nevainīgi apvainota noziegumos...
Tikai...atceraties Katiņas stāstu? Domājams domu sapratāt.
17.10.2016 20:21 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nekāda globāla kara nebūs un neviena lielvalsts nesabruks.

Kari vienmēr bijuši, tāpat kā lielvalstis vienmēr sabrukušas. šaubos vai mūsu laikā būs III pasaules karš, bet Krievija gan sastāva ziņā visticamāk izmainīsies. Galu galā PSRS sabruka salīdzinoši ātri.
17.10.2016 20:24 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
visumā ASV ir demokrātiska valsts, mūsu sabiedrotā, kas ne tikai zināmā brīdī var ar ieročiem mūs aizstāvēt, bet arī ASV ir kā pasaules policisti

ārprāts... :D smieties vai raudāt
17.10.2016 20:25 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
cy šis nav viņa otrs termiņš?
ASV par kandidātiem tie tie kam ir gan nauda gan vara. Šoreiz diemžēl abi kandidāti ir ļoti slikti. Trampa gadījumā daļa paša partijas biedru par viņu nebalsos :-D
17.10.2016 20:28 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
pasaules policisti, kuri bāžas, kad neviens negaida viņus
17.10.2016 20:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man jau patiktu, ja uz prezidenta vietu kandidētu John McCain (l)
17.10.2016 20:36 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kari vienmēr bijuši, tāpat kā lielvalstis vienmēr sabrukušas. šaubos vai mūsu laikā būs III pasaules karš, bet Krievija gan sastāva ziņā visticamāk izmainīsies. Galu galā PSRS sabruka salīdzinoši ātri.

Karš ir dārgs un neizdevīgs pasākums nevienam. Pēc tā ir miljoniem bēgļu, sagrautas ekonomikas un infrastruktūras.
Kara vietā notiek globalizācija, kad tiek iegūta kontrole par galvenajiem planētas resursiem bez karošanas.
Rezultāts tiek iegūts, bez kara un ievērojot visas ANO rezolūcijas.
Tad kāpēc gan ir vajadzīgs karš, ja ar politiku un "investīcijām" var dabūt gandrīz visu.
17.10.2016 20:43 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Karš ir dārgs un neizdevīgs pasākums nevienam.

Tur jau tā sāls - tas ir dārgs pasākums. Paskaties, kādas naudas apgroza ieroču ražotāji un tad pasaki vēl, ka tas nevienam nav izdevīgi. Tiem dienā gar degunu nogrozās summas, kas ir lielākas par mūsu valsts gada budžetu un jā - tas ir izdevīgi.
ASV ir vienalga, cik liels ir viņu valsts parāds, viņi to var atļauties audzēt, cik vien vēlas, attiecīgi ir arī vienalga, cik tērēt militārajām misijām. Tu taču zini, uz kā balstās dolārs, vai ne?
17.10.2016 20:50 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Der papētīt ko nozīmē valsts pārads un investīcijas. Un kādēļ galu galā valstīs ar lielāko paradu, grozās visvairāk naudas. Tas, ka Amerikai ir liels parads, nebūt nenozīmē, ka tā ir uz bankrota robežas, tieši otrādi.
17.10.2016 20:58 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tur jau tā sāls - tas ir dārgs pasākums. Paskaties, kādas naudas apgroza ieroču ražotāji un tad pasaki vēl, ka tas nevienam nav izdevīgi. Tiem dienā gar degunu nogrozās summas, kas ir lielākas par mūsu valsts gada budžetu un jā - tas ir izdevīgi.

Tirgot ieročus ir ļoti izdevīgi. Uzturēt visu pasauli spriedzē ka tūlīt, tūlīt kaut kas sāksies, ka vajag bruņoties un gatavoties....
Tāds jau tas mērķis ir. Un laiku pa laikam arsenālu vajag atjaunot. Un atkal jāpērk ieroči.
Karš pat nav vajadzīgs, bizness rullē, tāds jau ir mērķis.
17.10.2016 21:06 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Nabaga mazā, nevarīgā Krievija...
Izteikt viedokli var. Bet šī tēma ir konkrēti tendēta uz ASV vs Krievijas atbalstītāju saplūkšanos.
Būsim reāli. Nav ASV nekādi baltie un pūkainie. Bet nu Krievija arī nav nekāda nabadzīte, kurai no visām pusēm uzbrūk briesmīgie, ļaunie kaimiņi.
17.10.2016 21:08 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tu taču zini, uz kā balstās dolārs, vai ne?

USD balstās tikai uz viņu valdības solījumiem. Bet tas netraucē tai būt par pasaules norēķina valūtu.
17.10.2016 21:11 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Raven, tu taču esi vienkārši fenomenāla dura! Tu pati vispār saproti, ko tu runā? Kādā sakarā tas, ka H.C. stāsta kā viņa pieņems darbā vairāk cilvēku un ieguldīs tehnoloģijās, lai aizsargātu kibertelpu, jo mūsdienās kibertelpa un tās neizskaramība kļūst pielīdzināma fiziskai robežpārkāpšanai un spiegošanai, ir draudi pieteikt karu Krievijai?
Un kapēc tu domā, ka minūtes samontēts klipiņš ar līdz pat 20 gadu veciem video ar no konteksta izrautiem teikumiem ir leģitīms avots pēc kura var spriest, ka viņa kādam grib pieteikt karu? Starp citu, neesi tā kā dzirdejusi visas viņas runas par ciešu sadarbību ar musulmaņu valstīm situācijas regulēšanā Tuvo Austrumu konfliktos?
17.10.2016 23:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits