Daudz jālasa mājās ir jebkurā gadījumā, arī pilnajā laikā to, ko pastāsta lektori, ir tikai maza daļa no tā, ko jāzina. Protams, neklātienē stundu skaits ir mazāks, līdz ar to jāmācās patstāvīgi ir vēl vairāk.
Ko nozīmē, vai materiālu pietiek, lai izmācītos? Ja mācies, piemēram, LU neklātienē, tad tāpat tiec estudijas.lu.lv, kur ir ielikti gan tie materiāli, pēc kuriem mācīsies tu kā neklātnieks, gan tie materiāli, kas ir dienas nodaļai, gan pirmajā lekcijā un LU mājaslapā ir izmantotā un ieteicamā literatūra.
Esmu no dienas nodaļas likusi parādu pie neklātienes. Nav tā, ka visi strādā šajā jomā un visiem ir 30 un uz augšu gadi. Ir tādi cilvēki, bet ir arī pavisam jaunie un arī tādi, kuri strādā citā jomā, cilvēki ir dažādi.
Attieksme no pasniedzēju puses vieglāka nekā dienas nodaļā, semināru, uz kuriem jāmācās un tad tajos ir jāatbild, nav (cik man zināms).
Ko nozīmē - daudz prakses? Nezinu, kā citviet, LU neklātiene ir akadēmiskais bakalaurs, prakses nav.
Pirms stājies iekšā kaut kur, izpēti lekciju sarakstus, vai vispār tiksi uz skolu, jo neklātienei, ja ir lekcijas, tad sēž skolā visu dienu.
Par estudijām neko nezinu, bet domāju, ka jēga būs mazāka, neklātiene, šķiet, labāks variants, bet vispār jāskatās, ko tu gribi panākt no šīm studijām, ja mācīsies intereses pēc, tad derēs arī estudijas.