Facebook=Labdarības lapa

 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Zinu, ka mani tūlīt varēs noēst bez sāls, bet vēlētos zināt vai es vienīgā tā domāju!:-|
Ikdienā apmeklēju facebook vietni, lai paskatītos, kas pasaulē jauns un kā paziņas atpūšas ceļojumos vai vienkārši palasīt ko interesantu, taču atduros vienmēr pie viena un tā paša - kādam nepieciešama palīdzība (materiālā, finansiālā utt.)
Saprotams, ka ne visiem paveicies un iespējams, ka arī man kādreiz būs nepieciešama tāda palīdzība, taču facebook ir pārvērties par labdarības lapu.
Man tiešam žēl, ka cilvēkiem notikusi nelaime un sirds žņaudzas ko tādu redzot, bieži vien arī palīdzu finansiāli vai morāli kā vien varu, taču mēs visi zinām, ka visiem palīdzēt nav reāli. :'-(
Noteikti kāds minēs, ka ir iespējas - izdzēsties no facebook, neskatīties, ignorēt utt. Vēl kāds pateiks, ka esmu cietsirdīga un neko nesaprotu utt. Es visu saprotu un neesmu ļauna. Bet ignorēt nav tik vienkārši, jo ir žēl tos cilvēkus tā dēļ, ka valsts nav spējīga palīdzēt un jāķepurojas ar līdzcilvēku palīdzību. Es visu saprotu un neesmu ļauna, es novēlu, lai tiem cilvēkiem viss izdodas.:-/(t)
Ko Jūs par to visu domājiet? :-/
14.10.2016 10:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Nesen ievēroju vienu sievieti kura izmisīgi centās pārdot savus rokdarbus, viss jau būtu labi, tikai tās cenas bija pārāk lielas. Ok, tam nepievērsu pārāk lielu uzmanību, bet vēlāk viņa izveidoja izmisīgu saucienu pēc palīdzības, jo līdz nedēļas beigām viņai vajadzēja savākt naudu priekš dzīvokļa pirmās iemaksas. Viņai vel viena sieviete piedāvāja citu dzīvokli par ļoti izdevīgām cenām, bet viņa atteicās un turpināja pīkstēt izmisīgi tālāk.
Tad arī nesen uzzināju par vienu kolosālu gadījumu kur mātei vajadzēja ratiņus lai ziedo. Tā vietā lai viņa izvēlētos starp piedāvāto, viņa visus pēc kārtas izkritizēja, ka neder pēc izskata utt. Tika piedāvāti ļoti labi rati viņai. Beigās kad atrada ratus kuri patīk, viņa vel pieprasīja lai viņai tos ratus pieved klāt, jo lūk neies kratīties autobusā. Tas jau nekas ka viņai piedāvāja viņus pievest līdz pašai autoostai kur viņai būtu tik jāizkāpj no tā autobusa, jāiekrāmē rati un jābrauc atpakaļ.
14.10.2016 11:27 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Oj kāds palags man te sanāca. (s):-D
14.10.2016 11:29 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Vienīgie posti, kurus tur esmu nošērojusi ir tad, ja piedāvā smukus minčus vai kucēnus (l):-D
14.10.2016 11:30 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kas tur ar tiem apģērbiem un pārdošanu Robert.I?

Pirms ilgāka laika kāda lietotāja šajā portālā lūdza ziedot apģērbu; vēlāk noskaidrojās, ka viņai palīdzība nav nepieciešama, bet ziedotās lietas tiek pārdotas. Domāju, ka foruma dalībnieces pratīs paskaidrot detalizētāk.
14.10.2016 11:30 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Es bieži visu ko atdodu - mēbeles, apģērbus, traukus, visādus niekus... un zini ko esmu pamanījusi? Ka tie, kuriem naudiņas mazāk, vienmēr tāpat atvedīs kādu šokolādi, kādus augļus, kaut vai ābolīšus no laukiem vai sava dārza kā paldies.
Vakar atbrauca pakaļ skapīšiem, ko atdodu... un zinu, ka pāris nav ne nabadzīgi neko, no viņiem pirku kaut kad nesen kaut ko. Atbrauc pakaļ, pat paldies tā īsti nepateica. Nodomāju, ka jāatcerās vārds/uzvārds un viņiem neko nekad vairs. Saprotams, ka atdodot neko negaidi pretī, bet tomēr kaut kā likās diezgan tizli. Pietam piekodināju, lai pasaka, ka pirms brauc, lai atsūta SMS, lai neesmu nekur aizbraukusi... kā tad. Pē, pilnīgi negribējās neko dot viņiem :-D:-D:-D
14.10.2016 11:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es bieži visu ko atdodu - mēbeles, apģērbus, traukus, visādus niekus... un zini ko esmu pamanījusi? Ka tie, kuriem naudiņas mazāk, vienmēr tāpat atvedīs kādu šokolādi, kādus augļus, kaut vai ābolīšus no laukiem vai sava dārza kā paldies.

++++
To arī esmu novērojusi
14.10.2016 11:32 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Daudz biežāk ziedoju dzīvnieku patversmēm-tādam mērķim man naudas vispār nav žēl, jo dzīvnieks pats, diemžēl, nav vainīgs pie tā, ka nonācis neapskaužamā situācijā.

Man ir tāpat.
Cilvēki paši vainīgi, ka ziedo. Lūgt jau ir visvieglāk! Kā te aprakstītajā gadījumā ar jaunu māju un range rover - protams, var jau likt mašīnu ss.lv, tirgot nost, pirkt vecu golfu, var mēģināt samazināt mājas uzturēšanas izmaksas, atteikties no apkopējas, uzkopt pašiem, visur slēgt ārā gaismas, mazāk darbināt elektroierīces, nepirkt dārgus veļaspulverus, taupīt ūdeni, iztikt bez gaisa atsvaidzinātājiem utt. utt., atsakoties no pašsaprotami ērtām lietām ietaupīt, teiksim, 200 euro mēnesī, bet priekš kam? Priekš kam čakarēties ar sludinājumiem un zvaniem ss.lv un iekāpt golfā? Var taču paprasīt, lai ziedo! Tas ir tik viegli!
Viens kolēģis sāka pelnīt mazāk. Viņam ir šiks dzīvoklis Rīgas centā un džips, ar izmaksām netiek galā, gribēja no manis aizņemties naudu. Ne jau 50 vai 100 vai 200 euro, bet gan četrciparīgu summu, jo ir daudz kavētu maksājumu. Es dzīvoju 3x pieticīgākos apstākļos nekā viņš, man nenāk apkopēja tīrīt dzīvokli, tāpēc es arī nedzīvoju no rokas mutē, bet viņam ne prātā neienāk samazināt izmaksas - var taču aizņemties! Neaizdodu, jo es ta saprotu, ka viņam tās naudas nebūs. Pēc tam pusgadu būs jālūdzas, lai atdod.
14.10.2016 11:34 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Man bija pārsteigums viensien ieejot FB un pamanot ka simtiem cilvēku nošērojušu ka mans labākais draugs pālī esot atstājis (to nerakstīja,to es pats uzreiz sapratu :D) pasi taxī :D
14.10.2016 11:34 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tās drēbes vel ir sīkums salīdzinoši. Neviens jau īsti arī neziedo tās drēbes kuras vel grasās vilks. Vilšanās protams tāpat ir, neviens negrib justies apšmaukts.
14.10.2016 11:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
nu, un pasi atradis? :D
14.10.2016 11:36 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Es bieži visu ko atdodu - mēbeles, apģērbus, traukus, visādus niekus... un zini ko esmu pamanījusi? Ka tie, kuriem naudiņas mazāk, vienmēr tāpat atvedīs kādu šokolādi, kādus augļus, kaut vai ābolīšus no laukiem vai sava dārza kā paldies.

Vai ja neko vairāk nevarēs, tad vismaz paldies pateiks.
14.10.2016 11:37 |
 
Reitings 727
Reģ: 06.09.2016
Meksihanka- Jā :-D
14.10.2016 11:37 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
KamiKadzīte un dr567309 man patīk jūs atbildes. Piekrītu par to paldies teikšanu.
14.10.2016 11:38 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Pēc tam pusgadu būs jālūdzas, lai atdod.

Ceri vien, pēc pusgada tev prasīs vel kādu štuku aizdot. :D
14.10.2016 11:39 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Es palīdzu tik pazīstamajiem ! Vinai esmu ilgstoši palīdzējusi. Uzskatu ,ka cilvēkam jāpalīdz vairāk ar informācijas sniegšanu, pastāstīšanu par iespējām nekā materiāli, bet esmu arī palīdzējusi ar lietām - drebēm , apaviem , kaut kādus skaistumkopšanai nieciņus nopirkusi, zāles.
Ja cilvēks nespēj tikt galā ar savu dzīvi, tad ļoti iespējams,ka netiks. Viņam var ziedot, ziedot naudu , apģērbu, bet vērtīgāk būtu šādam cilvēkam sniegt darbu par tādu samaksu,lai ,kaut nepieciešamo sev varētu nodrošināt neviss - visu laiku atbalstīt materiāli, ar mantām un tad cilvēks pierod, negrib īsti neko darīt ,jo tā ir labi. Jo atradīsies,kas pažēlos un ir pieticīgs ,negrib iet katru dienu uz darbu.
Esmu vairāk tāda- ja ir problēmas un otrs nemāk atrast informāciju,tad es atrodu kādus balstus var saņemt , kādām slimībām kompensē zāles, ārstēšanu,kur vērsties, ko darīt, vai arī ieskaitu naudu mob.,lai ir par ko zvanīties darba devējiem ,nosponsorēju braucienu no ,kaut kāda ciematiņa ,pilsētiņas uz lielāku pilsētu ,kur ir darba intervija.
Ir cilvēki ,kuri atrodas apstākļos,kad nav datora, internetam, vai arī nemāk appieties. tad sūtu vnk sms darba aprakstus, laiku , mob.nr.,kur zvanīt.
Ir gadījies,kad pārlaboju CV kļūdas.
14.10.2016 11:39 |
 
Reitings 77
Reģ: 25.11.2015
Man laikam jāsaka "paldies" saviem draugiem, jo es nesaprotu šīs problēmas - FB-labdarības lapa,FB-drausmīgo dzīvnieku nogalināšanas bilžu lapa, FB-bēbju bildes visur utt. Man tā tiešām nav! Labdarības postus, tāpat kā pārējos uzskaitītos, redzu ļoti reti. Attiecīgajās grupās par ziedošanu, mantu atdošanu neesmu vai esmu atslēgusi opciju par to rakstu parādīšanos manā FB lentē.
14.10.2016 11:39 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Neziedoju nevienam, ne cilvēkiem, ne bērnu namiem, ne slimiem pensionāriem, ne dzīvnieku patversmēm vai āprātīgi slimu dzīvnieku raušanai ārā no nāves ķetnām, lai tie pēc tam savu mūžu vadītu neviena nevajadzīgi patversmē, kurai atkal jāziedo, lai šo nevajadzīgo dzīvnieku uzturētu. Kāpēc? Tāpēc, ka cilvēkiem es vienkārši neticu, ja sagribēšu izdarīt, ko labu, es aiziešu un palīdzēšu savai omei, vai nu materiāli vai ar kādu darbiņu, gribēšu palīdzēt bērniem - mans tēvs ir adoptējis 3 un vēl pašiem ar sievu brīnumainā kārtā pieteicās savējais un šobrīd ar naudām viņiem neiet spoži, ja man būs, ko dot, es labāk atbalstīšu savējos. Bet dzīvnieku patversmē es esmu strādājusi un pēc visām tām aizkulisēm - neko vairāk par segām es nevedīšu. Jūs vispār nestādaties priekšā, kas tur darās. Patversmei saziedoti attārpošanas līdzekļi, dažādi blusu spreji, pulveri, siksniņas, VISS ar notecējušiem termiņiem, nekad neatvērts, bet pa kaķu mēsliem kaķu istabā rāpo lenteņu posmi un suņi ārā blusu pilni. Ir dzīvnieki, ko adopcijai nedos, jo tie ir hroniski slimi un sauc tos par "ziedojumu dzīvniekiem". Glābj kaut ko, kas vispār būtu jāglābj tikai ar pēdējo poti, lai man piedod visi, kas domā pretēji, bet ielas kaķis ar izpuvušām abām acīm nav jāārstē, viņš ir jāiemidzina un viņa vietā jāsavāc no ielas kaķēns, kuram vēl ir abas acis, nevis sagaidīt, kad arī tam acis iztecēs, lai varētu tad savākt un, rakstot žēlabas FB, lūgt ziedot nabaga kaķīša ārstēšanai. Visādi uz ceļa sadragāti dzīvnieki, nu kāpēc viņš ir jāmoka? Kāda mērķa labad ir jātērē simti, lai salāpītu kaķi, kas pēc tam tupēs patversmes būrī? Tas pats ar suņiem. Es saprotu, ka saimnieks glābj savu nelaimē cietušo dzīvnieku, tas ir normāli, un es atbalstīšu viņu arī materiāli, ja būs nepieciešami simti, lai uzceltu uz kājām kāda mīluli, bet patversmēm šādi smagi gadījumi nebūtu jācenšas ārstēt, vietu tā ir par maz, tās būtu jādod pagaidām vēl veseliem dzīvniekiem un smagi slimajiem jāļauj aiziet.
14.10.2016 11:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nesen "satusēju" ar vienu sievieti, mums bija kopīgas intereses, viņa bija manā paziņu lokā. Par draudzeni nenosaukšu, par labu paziņu gan. Es ilgi nevarēju saprast, domāju, Annai nu gan dzīvē neiet, karma vai kas tas ir? Ļoti forša, sirsnīga sieviete, izpalīdzīga, ļoti korekta savā komunikācijā, patīkams cilvēks. Ir augstākā izglītība, daudzpusīgas prasmes, talanti. Daudz lasa, interesējas par garīgām lietām. Pirmais iespaids - nu ļoti patīkams cilvēks! Bet ziniet, strādā zemāk atalgotajā darbā, kāds iespējams, un knapi galus savelk kopā. Domāju - nu kāpēc viņai tā...? Un tad vienu brīdi komunicēju un sapratu, kāpēc viņai tā. Izrādās, šis cilvēks savas problēmas nerisina VISPĀR, bet gaida, kad kāds cits tās atrisinās. Pie visām nebūšanām vainīgi ir citi! Ja viņa nav paredzējusi, ka kaut kas notiks, tātad vainīgi ir citi! No sērijas - gāju pa ielu, paklupu, salauzu kāju, kāju lauzt nebiju paredzējusi, vainīga ir Rīgas dome, bet es pasēdēšu mājās un pagaudošu bez naudas. Tas, ka man nav uzkrājumu, nav veselības apdrošināšanas un nav slimības lapas, jo nav oficiāla darba, vispār nav mana vaina un mana problēma, jo es nebiju plānojusi salauzt kāju, vainīga ir valsts, Rīgas dome, sētnieks, visi pēc kārtas, bet es esmu balta un pūkaina. Apmēram tāda domāšana. Ar to sievieti komunikācija sasniedza savu kulmināciju tad, kad viņa man FB sāka rakstīt: čau, man beidzās . UN KO MAN TAGAD DARĪT? Tā vietā, lai par pašsaprotamu uzskatītu gājienu uz veikalu, viņa vienkārši izdomāja paprasīt, lai kāds viņai to nopērk. Vienreiz es viņai pat nopirku to prasīto, viss, ko pateica: vai, man ir tik neērti, bet paldies tev! (naudu, protams, neatdeva).
14.10.2016 11:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
oi, neierakstījās teksts iepriekšējā komentā - beigties viņai varēja jebkas, WC papīrs, milti, cukurs, piens, veļaspulveris, jebkas. Tā vietā, lai domātu, kur nopelnīt, aizņemtos naudu no kāda vai ekonomētu uz kaut ko, viņa vienkārši paņem un FB uzraksta: man beidzās!
14.10.2016 11:45 |
 
Reitings 674
Reģ: 21.12.2015
Daenerys1 esmu visādu stāstus dzirdējusi, taču ko tādu gan ne. Nesaprotu, kā tā var dzīvot vispār?!
14.10.2016 11:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!