Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaitinoša priekšniecība

 
Reitings 129
Reģ: 02.08.2016
Kā jūs tiekat ar to galā, ja jums tāda ir?
Mans priekšnieks vienkārši mani tracina. Kad jārisina visādi svarīgi jautājumi, tad viņa nekad nav. Viņš visu laiku pļāpā ar kādu, vai arī smēķē. Tāda visatļautība (e) bet kad beidzot tiec pie viņa un jautā,kas nepieciešams viņa atbildes vispār fascinē. Bieži vien tie ir joki, kaut kādi. Bet bez viņa paraksta uz dokumentiem nekas nenotiek. Viņš sākumā paskatās, saka, ka labi. Tad es nesu parakstīšanai un viņš pēkšņi atrod kādas 10 lietas, kas ir ne tā kā vajag. Jāpārstrādā. Un tā ar visiem darbiniekiem! Atkal jau paspēja nokaitināt! (t)
11.10.2016 09:27 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Domāju,ka jāpastāv par sevi un saki,ka tā nevar turpināt, jo darbs ir jāpastrādā un kad ir problēmsituācijas,tad viņš neuztver nopietni. Cilvēcīgi paskaidro, viņš noteikti labi apzinās, bet varbūt domā,ka neviens viņam neaizrādīs.
11.10.2016 10:38 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
man arī dažreiz ir kaitinoši vadītāja (viena no trijām), bet nu cenšos samierināties, ka viņai ir untumi, jo esmu daļēji arī valdes asistente, līdz ar to iebilst neko īsti nevaru.
Nav jau tā, ka kāpj galīgi uz galvas, bet viņa ir ļooooti liela perfekcioniste, kura dažreiz tajā visā pati sapinās :-/ un tas mani kaitina visvairāk.
11.10.2016 10:46 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Tavs boss Jūs troļļo :D
11.10.2016 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits