Mans viedoklis par sievietēm

 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Labvakar! Esmu sieviete. Man nav draudzeņu un man tādas nevajag, ziniet kāpēc? Jo es saprotos labāk ar vīriešiem nekā ar sievietēm. Man ir draugi no vīriešu kārtas. Tikai un vienīgi. Kopš bērnības nav bijusi neviena draudzene. Es labāk klausos sarunas par tehniku un citām lietām, nekā klausos kaut kādas cacas kladzināšanā par jaunāko modi un sēriju ''kādus nadziņus labāk šodien nokrāsot''.
Variet mani noēst līdz ar zemi, mani tas īpaši neuztrauc, vienkārši ir viedoklis par daiļo dzimumu.
Sivietes ir vienkārši ku-kū. Ieraksta diskusijas tēmu ''ko man tagad darīt? es nokrāpu savu draugu'' Ak dievs jēzus, varbūt aiziet nošauties, jo esi mauka un tādu Latvijā netrūkst?
Es nesaprotu tikai dažas lietas, kāda velna pēc ir vajadzīgas visas lupatas par 100 euro un smaržas par 90 euro? Kāda velna pēc ir vajadzīgas tik faking nevajadzīgas lietas kā kaut kādi matu vitamīni un lūpu palielināšana?
Draudzība starp sievietēm nevar pastāvēt. Sievietes ir skauģes un viena otrai noceļ puišus.
Ziniet kāpēc sievietes tik ļoti uztraucas par savu izskatu un mālējās kā ar špakteli? Ka tik vairāk iespraust sev starp kājām kāda čaļa draudziņu, lai tik izpatiktu visiem vīriešiem un varētu piesist kanti kaut vai aizņemtam čalim.
Sievietes tēlo cacas, ieejot sieviešu sab. tualetē vislabāk var redzēt cik kārtīgas esiet, ka sūdi ir nosmērēti pat pa sienu.
Variet mani noēst kaut bez sāls, bet es labprāt iesaistītos diskusijā.
09.10.2016 17:55 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Vienkārši Tu laikam visas sievietes jau startā uzskati par cacām. Tāpēc arī arī nav Tev draudzeņu.
09.10.2016 18:33 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Moka, žēl, ka Tev nav laimējies uzaugt un pavadīt laiku tādā sabiedrībā, kurā nemaukojas :)
09.10.2016 18:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
arī gudro vīriešu īpatsvars nepārsniedz 10%

Bet tur jau tā lieta. Arī vīriešu tualetes nav baigi tīras (jums tikai pakešu nav, ko līmēt), arī tādu puišu pietiek, kam interesē tusiņš, dzerstiņš un "nogrūsties" (tikai puisis ir nevis m**ka, bet varonis, kas var dabūt "visas"). Arī vīriešiem mēdz būt kvēla mīlestība uz auto tjūningu, 101 gadžetu, savas dailes kopšanu sporta zālē, un matu vitamīnu vietā iegādātu proteīna kokteili.
09.10.2016 18:43 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.07.2016
lai dara, pērk ko grib...nevajag līst citu dzīvēs.
09.10.2016 18:44 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Es arí pàràk nemīlu sieviešu kompānijas (bet ir reti izņēmumi) Man nepatīk īpaši runāt par drēbēm un kosmētiku, jo tur parasti nav ko apspriest un tas ir bezjēdzīgi, bet man ir bijusi situācija, kad mani cenšas pielauzt, lai es ļaujos tam, ka viņa grib man nokrāsot lūpas kaut kādā savā mistiskajā stilā, stāsta par savu somiņas saturu un jaunajām smaržām - izbesijos ne pa jokam.
Man nav pretenziju pret feikajiem nagiem, matiem, par kosmētiku un injekcijām lūpās - man nepatīk stundām tērzēt par šīm tēmām, jo neko jaunu neuzzinu un malt vienu un to pašu neesmu ieinteresēta.
Es nesaku, ka sievietes ir sliktas, jo zinu meitenes, sievietes ar kurām ir par ko parunāt, no tādām kompānijām, kur ir izteiktas bābu sarunas izvairos, tusēju parasti puišu kompānijās, ar meitenēm tiešām pārsvarā nav forši.
Manuprāt,visu info par kosmētiku un fīčām par izskatu var atrast internetā, man nevajag, lai mani māca un negribu arī citas mācīt, 101 reizi bijušas situācijas, kad man jautā: kā tu vari tik ātri uztaisīt strelkas, kādām smaržām tu pūties u.tml. hah it kā man gribētos, ka visas paziņas smaržo kā es :D :D
09.10.2016 18:46 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Bet tur jau tā lieta. Arī vīriešu tualetes nav baigi tīras (jums tikai pakešu nav, ko līmēt)

Bet, protams! Ne visi vīrieši ir labi snaiperi, turklāt, ja runājam par pisuāriem, tad daži tos retu reizi izmanto nopietnākiem mērķiem, nekā tie ir paredzēti - saku "caur puķēm".
...arī tādu puišu pietiek, kam interesē tusiņš, dzerstiņš un "nogrūsties" (tikai puisis ir nevis m**ka, bet varonis, kas var dabūt "visas").

Domāju, ka tādu ir aptuveni 1/4, ja pat ne vairāk.
Citējot zināmu seriālu: "Ja sievietei bijis daudz vīriešu viņa ir *****, ja vīrietim ir bijis daudz sieviešu, tad saka, ka viņš labi skūpstās."
Arī vīriešiem mēdz būt kvēla mīlestība uz auto tjūningu, 101 gadžetu, savas dailes kopšanu sporta zālē, un matu vitamīnu vietā iegādātu proteīna kokteili.

Tādēļ jau es runāju par "saldajiem puišiem".
09.10.2016 18:52 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Un šīs diskusijas jēga ir.....? Bla....bla....blāaa...(t) Atzīsti, autore, tu nemaz negribi iesaistīties diskusijā, tev, vnk kāda no cacām nocēla džeku un tāpēc tu tagad te izlej žulti. Uzminēju?
09.10.2016 18:54 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Par ko īsti ir diskusija!? Nesaprotu kur jūs sastopat tādas sievietes. Man ir dažas lieliskas draudzenes, daudz labu paziņu un nekad sarunas nav bijušas par kosmētiku utml.lietām. var gan uz kino, gan uz teātri aiziet,gan par dzīvi parunāt. Ir arī draugi puiši. Laikam es tāda forša,pievelku sev līdzīgos(l)
09.10.2016 18:55 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
sabiedrībā valda stereotips, ka daudzas tehniskās profesijas ir "vīriešu", tādēļ vīrieši biežāk iegūst tehnisku izglītību, kļūst nosacīti zinošāki un saņem labāku atalgojumu

Pat izglītību nevajag - domāju nekļūdīšos, ja teikšu, ka krāvējs maksimā saņem vairāk, nekā kasiere.
09.10.2016 18:58 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Es no smiekliem gar zemi lasot šo :-D:-D:-D
Tik daudz šiet izveidotas tik nesakarīgas un nevajadzīgas diskusijas,negatīvas emocijas,ka sāk šķist ,ka šis tīņu portāls (nerunāju par visām)
Man arī nebija draudzeņu ,bet ,tas jau nenozīmē,ka VISAS ir tādas!Varbūt neesi vēl satikusi savu cilvēku.Protams daļēji piekrītu Tev,taču nevajag visas savas negatīvas emocijas izlikt šeit.Ej pagrāg lapas un nomierini nervus.:-)
Lai Tev jauks vakars.:-)
09.10.2016 19:01 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Pat izglītību nevajag - domāju nekļūdīšos, ja teikšu, ka krāvējs maksimā saņem vairāk, nekā kasiere.

Bet tas ir tikai loģiski, jo, lai arī abas šīs profesijas neprasa īpašu izglītību, tomēr, ņemot vērā krāvēja darba specifiku, mazāk cilvēku vēlas darīt šo darbu, tādēļ arī darba atalgojums ir augstāks.
Starp citu, "Maxima" kasēs strādā arī vīrieši.
09.10.2016 19:03 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
:-D:-D
Nebur drāmu! Uzvelc botes un ej paskriet!
Visas sievietes nav vienādas!
09.10.2016 19:06 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Strādā, bez šaubām. Nospiedošā mazākumā gan.
09.10.2016 19:07 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Un,vispār kāds te sakars draudzībai ar izglītību???:-D:-DEs ar savu izglītību nevaru dižoties,bet tas jau nenozīmē,ka esmu sliktāka par citiem.(l)
09.10.2016 19:07 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Manas domas sakrīt ar andie domām. :-D Tu esi tikpat tupa kā tevis nīstās cacas. Ja jau tev ir tik liela sāpīte sirsniņā, ko nepārvācies meža vidū prom no civilizācijas? Un man patīk runas par kosmētiku tikpat ļoti kāpar dzīves jēgu. Tu esi nepatīkams cilvēks. :)
09.10.2016 19:08 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
andie, viena no cacām ir nocēlušas bijušo puisi, tagad ir draugs un dzīvojam kopā. Jā, iedomājietes tādai smirdīgai kroksenei kā mani te nosauca ir draugs. Laikam sasniegums.
Joprojām man neviens nav atbildējis uz jautājumu, kāpēc sievietes grib labi izskatīties?
Es varu staigāt nedēļu nemazgātiem matiem un 2 nedēļu vecām zeķēm un braukt ar motociklu un no rīta līdz vakaram sēdēt garāžā un pie metāla boksterēt mašīnu.
Tak , meitenes, atzīstiet, ka visa pārmērīgā uztraukšanās par savu izskatu ir vīriešu dēļ, jo cik zinu sieviešu princips ir izskatīties pēc iespējas iekārojamākai lai patiktu pēc iespējas vairāk vīriešiem = sava ego celšana.
09.10.2016 19:12 |
 
Reitings 237
Reģ: 14.10.2015
Izskatās,ka autore nekad nav darījusi TO,un nekad negrasās dzemdēt bērnus,un nodibināt ģimeni.Izklausās,ka kāds/a Tevi smagi sāpinājis.Kāda Tev tur velna paraušana,ko citi dara,ja grib,lai maukojas,Tev no tā,kas nokritis? Vabūt iestājies klosterī?:-)
09.10.2016 19:13 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Iedomājoties tavus nemazgātos matus un nemainītās zeķes, slikti metas.:-O Man patīk par sevi rūpēties, jo esmu sieviete un nevis vīrieša dēļ.:-)
09.10.2016 19:15 |
 
Reitings 107
Reģ: 21.05.2016
Pirejiņa, man ir draugs, es jau minēju.
Un jā, nokritīs gan, jo sievietes brutāli bojā manu dzīvi, ir bijušas, kas uzmācas arī manam tagadējam puisim.
09.10.2016 19:16 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Moka_6, zini, kad ir iespējama diskusija? Tad, kad abas puses ir gatavas uzklausīt un apdomāt otras puses argumentus un pat, iespējams, kādā apakšpunktā nedaudz mainīt savu viedokli.
Tu esi ieradusies ar "meitenes, atzīstiet, ka .." karogu rokās. Vai tu tiešām esi gatava kaut vai apdomāt tādu iespēju, ka ir meitenes, kuras NAV tādas, kā tu apraksti? Šaubos.
Tad par kādu diskusiju mēs runājam?
09.10.2016 19:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits