Sadisms pret dzīvniekiem

 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 23.04.2011
Ar vājiem nerviem nelasīt.
Vienkārši tāds wtf?! Kāpēc pēdējā laikā tik ļoti tiek sheroti video ar dzivnieku mokošu nāvi kamēr viņi vēl ir dzīvi? Esmu atteikusies pat no gaļas ēdieniem. Facebook pārtraucu draudzību ar visiem kas to dara, drīz palikšu viena un varēšu skatīties pati savas aktivitātes un reklāmas.
Atkal šodien redzēju ka dzīvi govi griež kkadā aparāta un viņai asinis šķīst pa visām malām ,nabadzīte spirinās. NeZinu ko no jums gribu, laikam jau padalīties savās sajūtas.
06.10.2016 14:17 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Un kāpēc jums tie video tā nepatīk? Tā taču iegūst jūsu kotletes un karbonādes! Ēst patīk, bet realitāte nē?

No tiem video pat vegāns apvemsies. Minētais video, kur dzīvas govis tiek maltas, visticamāk, ir kārtējā montāža, lai būtu ar ko gaļēdājus kaunināt - pieslēdziet smadzenes un padomājiet - tā govs samaļās ar visu ādu, kauliem, zarnām un zarnu saturu. Kam to taisās pasniegt? Kur tādu masu ar kauliem, ādām un s*diem vispār var likt?
Cilvēks gaļu ēdis ir visos laikos. Šodien, ja kāds negrib, var neēst, bet tas nedod neēdājiem tiesības bakstīties pa ēdāju šķīvi. Starp citu - cūkas pašas ir plēsēji, tās plēš mājputnus, ja tiek tiem klāt. Kaķus krātiņā - tie putnus plēš, vilkus un citus plēsējus tāpat - viņi pret citiem dzīvniekiem vēl nežēlīgāk izturās, kā cilvēks.
Pasaules problēma ir nevis fakts, ka cilvēks gaļu ēd, bet tas, ka cilvēku skaits pēdējos 100 gados ir gandrīz trīskāršojies, un tas, kāda ir attieksme pret ēdienu - patērētāja domāšana.
Kas attiecas uz tēmu - es tādiem atsekoju.
06.10.2016 18:06 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Es ēdu tikai zivis, bet tīri tapec, ka garšo. Gaļa man negarso, liekas pretīgi. Varbut pienāks diena, kad ari zivis man izraisīs riebumu.
Bet vēlos nepiekrist meitenēm, kas raksta, ka cilvēki galu ēdis vienmer. Ta nu gan nebūs. Cilvēki klust arvien gudrāki, saprātīgāki, kas nozīme ari lidzcietigaki, empatiskaki. Liela dala cilvēku jau ir veģetārieši, ir daudz vegānu pasaule. Cilvēki vairs neēd galu, nedomājot par to, kaa taa ir nokļuvusi uz šķīvja. Tieši tāpēc tiek sheeroti šie video, citi video ar cietsirdīgu attieksmi pret dzīvniekiem, lai cilvēkiem to informāciju ieliktu smadzenes. Lielāka dala, kas atsakās no gaļas uztura ir jaunieši, kas ir nākoša paaudze, kuriem bus bērni un mazbērni, kuri mācās no saviem vecākiem. Tas viss iet no paaudzes paaudze.
Cik daudz dizaineri jau ir atteikusies no kažokādu izmantošanas! Cik cilvēki Facebook shero bildi, ka kažokādu nēsāšana ir nevajadzīga un cietsirdīga. Man prieks redzēt, ka cilvēki shero tādas bildes un video! Tātad daudz vairak cilvēku aizdomājas un gaļas ēšanai, kažokādu izstrādājumu ērai gals pienāks ātrāk.
Ta ir meitenes, jūs domājat, ka no Jums nekas nav atkarīgs, bet patiesība ir gan! Tirgus balstās uz patērētajiem!
Ka ari nedaudz no vediska viedokļa - apēdot dzīvnieku, mes apēdam viņa bailes un stresu, ko tas izjuta noslaktesanas laika. Tas izdalījās vina gala un mes to apēdam. Esi sveicināta VEGETATIVA DISTONIJA. :-D
06.10.2016 18:07 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ka ari nedaudz no vediska viedokļa - apēdot dzīvnieku, mes apēdam viņa bailes un stresu, ko tas izjuta noslaktesanas laika. Tas izdalījās vina gala un mes to apēdam. Esi sveicināta VEGETATIVA DISTONIJA.

vēl viens bulšits , kur pierādījumi , ka tieši gaļēdāji vairāk sirgst ar VD ? vai tik ne otrādāk , jo nepietiek nepieciešamo uzturvielu , lai nodrosinātu normālu organisma darbību ? (t)
06.10.2016 18:14 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Nu, tas bija tikai viedoklis no vediska skatu punkta.
Bet ja ta padoma, tad man ir divas draudzenes, kas no šī sirgst un abas ir smagas galedajas. Toties no sava veģetāro draugu loka...nezinu nevienu. Interesanti :)
06.10.2016 18:20 |
 
Reitings 55
Reģ: 10.07.2016
un ko tu teiksi, ja es tev pastāstīšu, ka dzīvnieku pasaulē kāds vilks noplēš kādu stirnu un apēd, ka kauli tik pāri paliek? Un tagad padomā- vai tad neesam dzīvnieki? Esam. Tādi paši kā tas vilks , kas noplēsa stirnu. Tik daudz attīstītāki (iespējams? )
Lai vai kā, interesanti būtu uzzināt, ja man cepjot šašļiku sariešas mutē siekalas, vai vegāniem mutē sariešas siekalas pļaujot zāli? :-D
06.10.2016 18:22 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Manaa uztverē tie, kas sēro yis briesmīgos video kautka cenšas parādīt, ka ir labāki, ka citi briesmoņi. Tas neko nedos, manā gadījumā tieši rada pretestību un vēlmi kļūt par veģetārieti neizraisīs. Dēļ tādiem cilvēkiem citiem arī rodas pretenzijas pret veģetarieshiem. Bet draugu lokā ir sieviete, kas vienmēr sheero vai vegaanas receptes, vai statistiku par gaļas industrijas ietekmi uz environment, vai dzīvniekiem draudzīgus dzīvnieku produktu iegūšanas uzņēmumus. Un TAS rada vēlmi par to interesēties vairāk, nevis to divkosigo, kas pirms nedēļas vēl ēda gaļu teksti par to, cik gaļēdāji briesmīgi.
(Un tieši tikpat stulbi man liekas gaļēdāju 'a ko tu ēd, salatlapas?' veģetaarieshu virzienā.
06.10.2016 18:30 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Pašai kauns par kļūdām, sorry, telefons.
06.10.2016 18:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Toties man ar gadiem arvien vairāk un vairāk derdz tā rietumnieciskā tolerance pret visu un visiem. Bļa* nu vot ar jebkuru huiņu ņemas kā ar jēlu olu un viens otru nosoda un baksta ar pirkstu vai draud ar tiesu! :-D
Mājlopus, redz, vajag glābt, bet gatavi līdzcilvēkam rīkli pārkost par to, ka tas ēd gaļu vai par atšķirīgāku viedokli... Tas tāpat ir lekšana no viena grāvja - otrā! Nekur tālāk veģetārieši savā attīstībā nav tikuši - vnk tup pretējā grāvī.
06.10.2016 18:33 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
apēdot dzīvnieku, mes apēdam viņa bailes un stresu, ko tas izjuta noslaktesanas laika. Tas izdalījās vina gala un mes to apēdam. Esi sveicināta VEGETATIVA DISTONIJA.

Negribas rupji izrunāties, bet nu-kad beidz d***t, nolaid ūdeni! Jā, apēda cūku un VD klāt, tas, kāds ir dzīvesveids, stresa noturība, apstākļi..tas viss nekas. :-D
Lai vai kā, interesanti būtu uzzināt, ja man cepjot šašļiku sariešas mutē siekalas, vai vegāniem mutē sariešas siekalas pļaujot zāli?

:-D:-D:-D:-D:-D
06.10.2016 18:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vilks nomedīs to dzīvnieku, atēdīsies un nedēļu rāmi gulēs līdz atkal sajutīs badu.
Problēma ir daudzumā kuru lietojam, līdz ar to kvalitāte produktam ir slikta. Labāk samazināt uzturā uzņemto daudzumu, tajā pašā laikā uzlabojot kvalitāti.
Personīgi, kamēr veikalā būs nopērkama gaļa, tikmēr es to pirkšu. Ja tā nebūs pieejama, tad nepirkšu. Ja tā būs dārgāka, tad pirkšu retāk. Ja tā būs lētāka, tad visdrīzāk to nepirkšu vispār.
06.10.2016 18:37 |
 
Reitings 309
Reģ: 02.08.2014
Cilvēks ir visēdājs, viņš ēd gan gaļu, zaļumus un tas ir normāli un tā dabā pakārtots.
Par tām slimībām kas piemīt tikai gaļēdājiem man smiekli sanāca:-D Šaura domāšana.
Ne jau gaļa izraisa slimības, bet gan tas kas viņai ir pievienots klāt. Veikala gaļu ir grūti nosaukt par gaļu, bet drīzāk par sojas, ūdens u.c. vielu sajaukumu. Uzskatu ka veikals būs pēdējā vieta kur tiešām meklēt īsto gaļu nevis tās viltojumu.
Gribiet tiešām kvalitatīvu gaļu tad jādodas pie medību kolektīviem vai arī pa tiešo pie gaļas lopu, cūku audzētājiem
Viss slēpjas produkta kvalitātē, nevis kā tas ir iegūts.
06.10.2016 19:07 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Man jāpiekrīt Niks1, ir jāēd laba gaļa, nevis Rimi produkcija. Mēs esam ģimenē divi cilvēki-es un vīrs, pērkam reizi ceturksnī puscūku no vīra vecmāmiņas kaimiņiem, pusi ņemam mēs, otru pusi vīra vecāki. Tie kaimiņi tā arī visu laiku audzē trīs cūkas, vienu-mums un vīra vecākiem, otru-savai ģimenei, trešo-citiem kaimiņiem un viņu radiem. Kad atved, tas lops gan jādala pašiem, bet vīra tēvs māk.
Tā ir laba gaļa un sanāk gan pašiem ēst, gan regulāri ciemiņus ēst. Un ne salīdzināt ar veikalos pieejamām gaļām.
06.10.2016 20:02 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Ja regulāri netiktu ēsti ciemiņi, tad ar pusi cūkas būtu pa īsu. :D
07.10.2016 00:49 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Tieši tā! :-D:-D:-D:-D:-D
07.10.2016 05:46 |
 
Reitings 7682
Reģ: 31.01.2013
Man personigi viena reti pretiga video del vairs negribas cukgalu. Un jau ilgu laiku. Pat tas smarzs uzdzen sermulus.
07.10.2016 05:52 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Mūsdienu cilvēki sevi ir uzcēluši uz pjedestāla-uzskata sevi par vispārāko radību un nevēlas atzīt, ka arī ir tikai dzīvnieki un tāpat darbojas instinktu vadīti. Un domā, ka efektīvi to slēpj. Kādreiz jau tas beigsies un visas tās muļķīgās ideoloģijas( balstītas uz tā, ka domā, ka ir pārāki par citiem), visas pseidozinātnes( tai skaitā homeopātija) sabruks.
07.10.2016 12:28 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Vēru vaļā ar domu, ka būs tiešām par sadismu un še tev. Sadisms ir tad, kad kaimiņš piesien tekošu kuci ceļmalā un visi garāmskrienošie suņi viņu izdrāž, sadisms ir, kad šos kucēnus tūlīt pēc dzimšanas atņem mātei un nogalina un atkārto šo katru pusgadu līdz kuces nāves dienai. Tas ir sadisms, nevis gaļas ēšana.
Man ir žēl dzīvnieku, kas tiek nevajadzīgi mocīti visu savu mūžu, suņi ķēdēs piesieti, bomžu kaķi, nevis tas, ka dzīvnieks pēc savas pus gadu, reizēm pat mazāk, ilgās dzīves, kur ticis aptekalēts, apkopts un vienmēr ar pilnu ēdiena bļodu priekšā, tiek nogalināts minūtes laikā. Esmu piedalījusies aptuveni 30 kazu kaušanā, tas lopiņš mirst praktiski momentā.
07.10.2016 15:04 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Nepatīk, ko cilvēks publicē - viņam var atsekot nepārtraucot darbību.
Es esmu pret dzīvnieku mocīšanu, bet man arī nepatīk sadistiskie video, tomēr neviens manā draugu lokā ar tiem neaizraujos, varbūt kāds kādreiz. Man draugos ir arī tādi cilvēki, kuri neēd gaļu, nevar vainot visus veģetāriešus, vegānus par agresīvismu, ja tādi ir jūsu draugos, tie tikai norāda uz jūsu draugiem, nevis uz visiem vegāniem. Tad apdomājiet, kāpēc viņi ir jūsu draugi, ja jums nesakrīt viedoklis par uzturu un dzīvniekiem un ja viņi uzspiež savu viedokli citiem.
Kādu brīdi sekoju organizācijai, kas liek tādus video, pārtraucu sekot, jo manai nervu darbībai neiet par labu, ja katru dienu redzu nosistu dzīvnieku. Bet saprotu viņus, kāpēc viņi liek - jo tā ir viegli piesaistīt uzmanību (un kāpēc mediji liek bildes ar nosistiem cilvēkiem vai rakstus par avārijām? kāpēc vispār mediji tik maz publicē pozitīvo, bet tik daudz negatīvo?) un varbūt kādam tiešām pretīgi paliks no tiem video, ka vairāk negribēsies ēst, zinu piemēru, kur tā arī notika.
Tomēr informatīvos nolūkos reizēm tiešām ir ļoti labi paskatīties kādu video. Piemēram, kad bija skandāls par cirka "mākslinieci", kas sita pērtiķus, atbrauca uz LV un pilnas zāles uz šīm izrādēm. Vai tas, ka rajonos (ārpus Rīgas) bija braucošie cirki, kur mazos treilerīšus pārvadāja lāčus. Varbūt neinformētība ir tas, kas liek vecākiem vest savus bērnus uz turieni? Es, kad biju maza, arī biju cirkā, toreiz mēs vispār kā ģimene daudz ko darījām nepareizi pret dzīvniekiem, piemēram, suni ar ne tādu pārtiku barojām, jo nebija šī dzīvnieku aizsardzības tēma tik plaši izplatīta. Tāpēc es esmu PAR, ka aizvien vairāk runā par dzīvnieku labsajūtu visādos veidos, jo sev netīkamos var arī bloķēt (piem, FB atsekot), bet sev derīgos - paņemt vērā.
Tāpat par gaidāmajām likumu izmaiņām, ir vajadzīgi informēt cilvēkus, ka var aizliegt dzīvniekus cirkā vai vēl kaut ko, lai cilvēki parakstās, iesaistās. Tas tāpat kā ar jebkurām likuma izmaiņām, piemēram, kad runa bija par homoseksuāļiem cilvēkiem (partnerattiecību likumu) utt. un ar jebkuru informāciju, ar kuru cilvēki padalās tālāk (piem, man besī ziedošanas lūgumi, bet zinu, ka cilvēki dalās ar labām domām, lai informētu citus).
07.10.2016 15:24 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
atvainojos par kļūdām,
nepatīk, ko cilvēks publicē - viņam var atsekot nepārtraucot darbību.

draudzību
07.10.2016 15:25 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Lai vai kā, interesanti būtu uzzināt, ja man cepjot šašļiku sariešas mutē siekalas, vai vegāniem mutē sariešas siekalas pļaujot zāli?

Neesmu veģetāriete vai vegāne, ēdu gaļu (nejebkuru gan) bet man tiešām daudz vairāk gribētos ēst šos:


nevis šašliku.
07.10.2016 15:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits