bijusī

 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
uzreiz teikšu- lūdzu, atmetīsim nosodīšanu, ka okšķerējos..
bet- ko jūs domātu/ kā rīkotos, ja datora vēsturē atklātu, ka puisis regulāri stalko savas bijušās bildes FB/ instagram?
(un ir jauks, regulāri saka, ka mīl un grib ar jums ģimeni)
man sirds sāp.
04.10.2016 23:09 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Pasacina, visādi var būt. Tas nenozīmē, ka viņš grib viņu atpakaļ. Esmu 10 gadus laimīga ar savu vīrieti, mums ir divi bērni un viss tiešām forši, bet ik pa laikam, kad atceros, pastalkoju savu bijušo joprojām. nekad, lasi NEKAD negribētu viņu atpakaļ, bet vnk interesanti paskatīties, ko iet un kā izskatās.
Iespējams, šis nav tavs īstais, bet varbūt ir - pirmajos gados, kamēr pieslīpējās, attiecībās var būt visādas problēmas. Iesaku neieciklēties uz negatīvo, bet strādāt, attīstīt sevi - tā, lai Tu sev riktīgi patīc, tad patiksi arī citiem - un, ja šīs attiecības neizdosies (kaut ne šī iemesla dēļ), dzīvosi laimīga tālāk. Veiksmi!
05.10.2016 09:45 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
paldies visiem par viedokli. lai gan viedokļi diezgan krasi atšķiras, šobrīd esmu izlēmusi pārstāt triekt zemē savu pašapziņu un, kā vairums ieteica, pievērsties tieši sev. varbūt, sakārtojot pašapziņu, man arī šīs attiecības nevajadzēs- kas to lai zin..
paldies jums!
05.10.2016 19:13 |
 
Reitings 142
Reģ: 19.06.2012
un Lakricia- šis ir tiešām jauki teikts:
Iespējams, šis nav tavs īstais, bet varbūt ir - pirmajos gados, kamēr pieslīpējās, attiecībās var būt visādas problēmas. Iesaku neieciklēties uz negatīvo, bet strādāt, attīstīt sevi - tā, lai Tu sev riktīgi patīc, tad patiksi arī citiem - un, ja šīs attiecības neizdosies (kaut ne šī iemesla dēļ), dzīvosi laimīga tālāk. Veiksmi!
galu galā, ja nav īstais, 'tā jau nav mirstamā kaite :) un nav tik būtiski, kurš kuru te pamet, nav jau maratons.
05.10.2016 19:14 |
 
Reitings 55
Reģ: 21.11.2014
Tas, ka skatās, nenozīmē, ka viņam viņu baigi vajag. Visticamāk, čalim šī šķiet simpātiska un vienkārši uzmet aci.
Pašas dara to pašu, bet čalis nevar. Netaisnība! :-D:-D
05.10.2016 19:23 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Nu protams,ka nav patīkami, bet zini, interese ir cilvēku dabā, un cilvēks nav mūsu īpašums.
Ja viņš sarakstītos, tad gan tu varētu par to pārdzīvot un domāt.
Domāju, ka ļoti daudzi cilvēki apskata savus bijušos/ās vnk intereses pēc. Ne tā???
05.10.2016 21:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits