Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nebijusi situācija..

 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Labs vakars visām.
Šis manā dzīvē ir tāds jāsaka ļoti grūts posms. Jo jāmaina gan darbs un kā izskatās arī dzīves vieta. Kopš nestrādāju ir pagājis mēnesis, atradu jau citu darbu, bet viss izvērtās neveiksmīgi, jo gribēju pārāk augstu uzreiz tikt. Jau pirmajā dienā sapratu, ka tas nav man, bet nesaņēmos pateikt, jo naudu vajag un cerēju , ka iestrādāšos. Beigās viņi pateica, ka es viņiem nederu- kaut gan ko gan pēc dažām dienām var pateikt. Bet nu kā bija tā bija. Sadarbìbu izbeidzām pozitīvi, bez aizvainojumiem, bet vai es kaut kur varu redzēt uz kāda panta pamata pārtrauktas darba attiecības? Un vai jaunais darba devējs redzēs, ka esmu tur tik dažas dienas pastrādājusi. CV šo gan kā pieredzi protams neminu. Bet negribu lai rodas slikts iespaids par mani. Kā tur īsti ir?
04.10.2016 00:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Beigās viņi pateica, ka es viņiem nederu- kaut gan ko gan pēc dažām dienām var pateikt

Var daudz ko. Man ir personīga pieredze jauniņo apmācībā, par to, kas no malas ir redzams, vesela diskusija var sanākt.
Pārbaudes laiks tam arī domāts - lai jūs ar uzņēmumu saprastu, vai derat viens otram, tas, ka pārtraucāt sadarbību, nefiksējas ar pantu, ja vien neapzagi darbadevēju vai nepārkāpi kādu citu pantu. Standartā tā ir darba attiecību izbeigšana pēc abpusējas vienošanās.
Lielākā daļa jauno darbadevēju, ja vien netēmē uz augsta drošības līmeņa vai valsts iestādēm, neko vairāk par Tavu CV arī neredzēs.
04.10.2016 01:03 |
 
Reitings 924
Reģ: 02.09.2014
Vienīgais, ja uztraucies, kur vēl var ieraudzīt iepriekšējo darba vietu - personas medicīniskajā grāmatā
04.10.2016 01:19 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Loğiski, ka es tur neko neizdarīju nelikumīgu. Kā jau teicu, tad beidzām visu uz pozitīvas nots. Vnk no grāmatvedes dzirdēju iemesls būs pārbaudes laika neizturēšana un tagad gribu saprast cik tas ir būtiski vai nebūtiski man turpmāk.
04.10.2016 01:30 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Kādā grāmatiņā? Es pat medicīnisko nemaz taja firmā neizgāju. Kā minēju, tad tas bija pirmais mēğinājums pēc aiziešanas no iepriekšējās vietas.
04.10.2016 01:32 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vnk no grāmatvedes dzirdēju iemesls būs pārbaudes laika neizturēšana un tagad gribu saprast cik tas ir būtiski vai nebūtiski man turpmāk.

Tas nav pants. Tā ir atzīme pašam uzņēmumam, lai otrreiz vairs Tavu CV neizskatītu.
Ja netaisies iet strādāt to pašu darbu, tikai citā uzņēmumā, tad neko Tev tas nemaina.
04.10.2016 01:33 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Kā? Nu identisku netaisos, jo sapratu ka nevaru pavilkt. Bet kā jau teicu , tad tur tik dažas dienas mēğināju. Bet iepriekš veiksmīgi nostrādāju līdzīgā, mazliet savādāku specifiku vairāk kā gadu. Kāpëc vairs nevaru tajā pašā jomā darboties? Dēļ tām dažām dienām. ??
04.10.2016 01:44 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ne jau tajā pašā jomā. Uz identisku amatu ar identiskiem pienākumiem var būt problēmas, ja vien pa vidu kādu ilgāku laiku nepastrādāsi ko nedaudz savādāku, bet, ja mēģināsi atkal pēc kāda laika, problēmu nebūs vispār.
04.10.2016 02:02 |
 
Reitings 131
Reģ: 06.01.2015
Tad jau to kaut kur redz? - nu pēc būtības taču atsauksmes var prasīt tikai no CV norādītajām vietām ne? Un identisku tāpat nemēğināšu, tas galīgi nebija mans.
04.10.2016 02:09 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
nu pēc būtības taču atsauksmes var prasīt tikai no CV norādītajām vietām ne?

Pēc būtības - ja iesi strādāt kādā bankā vai citā augsta līmeņa drošības iestādē, vai valsts iestādē augstākos amatos, Tevi līdz vīlei izkratīs un tāpat uzzinās, ka tās dienas tur strādāj un uzzvanīs apjautāties, kas par iemesliem, kāpēc Tevis tur vairs navi, šādas izvēles gadījumā, labāk pat norādīt, ka bija arī tāda vieta, citādi izkritīsi no kandidātu saraksta, dēļ tā, ka mēģini kaut ko slēpt.
Ja kandidē uz vietu drošības līmeņa ziņā pieticīgāku vietu - īpaši nevienu neinteresēs tās Tavas dienas, pat nemēģinās tās atrast, ja nebūs norādīts CV. Tu mierīgi vari būt skolotāja, tulks, lietvede, grāmatvede, darboties IT, principā darīt gandrīz jebko un tās Tavas dienas vispār nevienu neuztrauks - sektors, kam interesē, ko viņu darbinieki elpo, ir ļoti šaurs.
04.10.2016 03:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits