Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas ar mani nav riktigi?

 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Tad nu tā!ar vīru kopā esam nu jau 13 gadus!Ir dēls 11 gadi!attiecibas nav ideālas,bet visā visumā viss ir labi!Jau vairākus gadus vīrs runā par to ka ļoti,ļoti vēlas otro bērnu,ilgi saņenties nevarēju(negribēju).Negribas atkal tās visas šausmas piedzīvot!Bet nu ir sanācis ka gaidām meitiņu,abortu uztaisīt nevarēju(nepietika drosmes)!Vīrs ir pārlaimīgs,visu laiku apčubina mani,runājas ar punci,bučo punci(no tā jūtos bēl briesmīgāks briesmonis)No manas puses bērniņs nav īsti gaidīts un gribēts,cerēju ka apradīšu pie šīs doomas!Bet nu jau ir 7 mēnesis un nekādi nevaru pieņemt bērniņu,jūtos šausmīgi ka esmu,būšu slikta mamma jo nemīlu savu bērniņu,šobrīd visā vainoju meitiņu ka nevaru nekur aiziet,praktiski neko negribu(ir tāds ļoti depresīvs stāvoklis)Vīrs strādā divreiz vairāk,jo meitiņai vajadzēs visu to labāko,A ja nu meitiņa piedzims un manī šī mīlestība neatmožas,ko tad ????Visu laiku domāju par to ka nevajadzēja,bērnam tik dzīvi sabojāšu!Ir kādai bijusi šāda situācija?Ko darīt,Kā atmodināt mātes jūtas pret meitiņu?!Ļoti,ļoti vajag kādu padomu
23.09.2016 14:01 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
Iesaku meklēt palīdzību pie psihoterapeita.
Domāju, ka tā mīlestība atmodīsies pēc dzemdībām, kad jau ieredzīsi viņu savās rokās ne tikai puncī. Ja nē, nu tad stulbi teikt, bet vismaz viens vecāks ļoti gaida un mīlēs.
Un esmu dzirdējusi ka otrās dzemdības ir vieglākas nekā pirmās
23.09.2016 14:07 |
 
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Ja jau Tevi šīs jautājums satrauc (kā atrisināt jūtas), tas vien jau pierāda,ka Tev nav vienalga. Centies neieciklēties uz tām negatīvajām domām par meitiņu un sevi kā sliktu māti. Hormoni dara trakas lietas! Izbaudi vīra uzmanību un centies darīt sev tīkamas lietas,varbut palasi kādu romānu,lai novērstu savas domas no raizēm?
23.09.2016 14:08 |
 
Reitings 180
Reģ: 12.09.2016
Opā, kko tādu pirmo reizi dzirdu, mana draudzene ar pirms mazliet vairāk, kā pusgada dzemdēja pirmo bērnu, un vēl joprojām, saka otru negribēs(dzemdībās viss bij ok, bet raudāšanu izturēt nevar un viss.) tā jau viss tur ok, mīl u.t.t bet otru negrib.
Bet tavā gadījumā, varbūt vajadzēja atklāt īstenību vīram, par to ka nevēlējies, un ir jāatrod cēlonis kapēc tā, jo kā jau tu pati saproti tā ir problēma, un to vajadzētu atrisināt.
23.09.2016 14:11 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Iespējams ka jūtas pēctam pamodīsies. Tev tomēr bija jāpaskaidro vīram,ka bērniņu nevēlējies, uzspiest nebija tā labākā ideja.
Ceru,ka viss būs beigās ok, situācija tiešām ir neforša :(
23.09.2016 14:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Ar vīru par šo tēmu runāt nevaru!saka lai pievaldu muti, jo meitiņa visu dzird!Ar kādu citu runāt par to arī nevaru,man ir šausmīgs kauns ka esmu tāda,ka man ir tādas sajūtas!Es ceru uz to ka meitiņa piedzims tad saņemšos!Bet tagad viss ko pārdzīvoju,domāju viņa tak to visu jūt
23.09.2016 14:22 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Visus šos gadus jau teicu ka negribu vairs,viņš jau neuzspieda!Tikai runāja bieži un ar sajūsmu ka nu ļoti gribētu.Abortu veikt,es pati vienkārš nesaņēmos.gribēju,bet dūšas nepietika ko tādu izdarīt!Saprotu ka pie tā esmu tikai un vienīgi es vainīga,ka nevajadzēja!Meitiņa tik ļoti spārdās,vajadzētu būt tām patīkamajām sajūtam,bet to nav
23.09.2016 14:28 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Negribas atkal tās visas šausmas piedzīvot!
Kas ir visas tās šausmas?!
šobrīd visā vainoju meitiņu ka nevaru nekur aiziet,praktiski neko negribu
Kur tu nevari aiziet?!
Bet tagad viss ko pārdzīvoju,domāju viņa tak to visu jūt

Protams ka jūt un tu dod signālus, ka viņa nav gaidīta.
23.09.2016 14:33 |
 
Reitings 228
Reģ: 29.12.2015
Negribu neko pārmest un nosodīt. Bet kāpēc Tu paliki stāvoklī, ja zināji, ka bērnu negribi? Šo es nespēju saprast.
Es arī domāju, ka jāiet pie psihoterapeita, lai palīdz sakārtot domas un pieņemt esošo situāciju, jo nu neko citu jau šobrīd te darīt nevar. Bet tā kā Tu satraucies, ka būsi slikta mamma, tad man tomēr gribas domāt, ka beigās viss būs ok.
23.09.2016 14:35 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Grūtniecība nenorit tā kā tam vajadzētu būt,ir daudz un dažādas kompikācijas(neiedziļināšos)man ir vēnu varikoze smagā formā,grūtniecības laikā viņa pastiprinās(tas nozīmē ka staigāt daudz nedrīkdtu,fiziski piepūlēties nedrīkstu)
To es ļoti labi saprotu un no tā jūtos vēl drausmīgāk!!
23.09.2016 14:40 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Stāvoklī tak nepaliku ar nodomu,izsargājāmies visus šos gadus!Bet re kā nu sanāca un kā lai es atbrīvojos no dzīvas sirsniņas ja jau viņa ir atnākusi?!
23.09.2016 14:42 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Pamēğini uz visu paskatīties citām acīm.
Ja tev gribas kaut kur tikt, iet ar draudzenēm, uz ballīti vai vēl kaut kur, noalgo auklīti vai palūdz kādam pieskatīt (saviem vecākiem vai vēl kādam, ja ir iespēja)
Droši vien tevi kaitina tie brīži, kad jāpiespiežās, jādara kaut kas bērna dēļ, ka nevaru justies brīvi, visu laiku ir atbildība par kādu trešo, kas nogurdina, bet jāsaprot, kā tie ir cilvēki, kas izaugs lieli un nevajag savas dusmas vai ko izgāzt pār viņiem, tu viņus radīji. Neskaties uz to kā uz pienākumu, bet gan kā uz savu ğimeni, ğimene ir miera osta, kurā būtu jājūtas labi un tikai jūs paši varat radīt to mājīgumu, to uzticību, to prieku. Tieši tu un bērnu tēvs ir tie, kuri bērniem ir vienīgais patvērums, viņi pie jums jūtas aizsargāti - vai tad tiešām tevī nav vēlme par viņiem parūpēties (?) Labi, tagad viņi mazi un daudz klapatas un nedarbu, bet vēlāk paaugsies un viņi būs pateicīgi un tu kā māte varēsi justies labi, jo dāvāji kādam mājas un savu mīlestību. Novērtē to, kas tev dots, novērtē, jo tev ir ğimene.
23.09.2016 14:50 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
kā lai es atbrīvojos no dzīvas sirsniņas ja jau viņa ir atnākusi?!

Tev tiešām vajag parunāt ar kādu speciālistu, nešķiet, ka tu šo bērnu negribi, traucē kaut kas cits!
23.09.2016 14:50 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Es mēģinu ar meitiņu runāties,skatos mantiņas,drēbītes lai šīs emocijas uzjundītu,bet tas ir tā bez emocijām,daru to jo jādara!Pie psihologa griesties nevaru saņemties,kā es tagad tam cilvēkam acīs skatoties izskaidroju ka vot tā esmu drausmīgs cilvēks,palīdziet man savākties!Nu viekārši šeit laikam gribēju atrast kādu kam tā gadijies,kā to atrisināt!Bet nu laikam redzu ka es vienīgā tāda!Ko nu lai saka,esmu drausmīgāka mamma uz pasaules un kā lai censtos to izlabot nesanāk.Dažreiz gribas vnk kautko izdarīt sev.bet tad sapurinos un domāju ka kā tad bērni bez manis.ai nezinu ko iesākt.
23.09.2016 14:55 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Pie psihologa griesties nevaru saņemties,kā es tagad tam cilvēkam acīs skatoties izskaidroju ka vot tā esmu drausmīgs cilvēks,palīdziet man savākties!

Sieviete saņemies, tam jau tas speciālists arī domāts, lai palīdzētu risināt visu ar ko tu netiec galā savā galvā.
23.09.2016 14:59 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Tam jau tie psihoterapeiti domāti, lai visiem drausmīgajiem cilvēkiem palīdzētu savākties.
23.09.2016 15:01 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Iesaku vairāk nodarboties ar problēmas risināšanu tā, lai bērnam būtu labi, nevis ņuņņot, kautrēties un žēlot sevi. Vienīgais upuris te ir bērns, bet tu tik par sevi domā..
23.09.2016 15:05 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Tu līdz šim strādāji?
23.09.2016 15:06 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Zinu kam ir domāti ārsti,sen vairs nav 20!Kā lai atveru to muti un dabonu tos vārdus pār lūpām cilvēkam acīs skatoties?!Šeit uzrakstīt saņēmos tik pēc pus gada,bet tas ir savādāk,te acīs skatoties neviens nevar iedzīt vēl zemāk zemē!Kautgan laikam tomēr var tikai ne acīs skatoties ☺
23.09.2016 15:09 |
 
Reitings 692
Reģ: 25.07.2016
Inese, tas nekas, nevajag kaunēties ! Aizej, tur pie viņiem iet arī cilvēki ar briesmīgākām problēmām - tev var palīdzēt un par to, ka gribi ko mainīt nav jākaunās, neviens uz tevi šķībi neskatīsies- tieši tas tevi padarīs labāku, ka esi gatava risināt problēmu, nevis gaidi kad notiks trağēdija.
Saņemies, tu neesi viena!
23.09.2016 15:11 |
 
Reitings 42
Reģ: 29.01.2009
Luī -ar problēmas risināšano nodarbojos intensīvi!Es domāju nevis par sevi,bet par meitiņu vai viņai ar msni būs labi vai lsbak bez manis!ja domātu par sevi tad neiespringtu vispār par šo ☺
Harmony -Jā es strādāju līdz šim,bet no jūlija esmu pa mājām.
23.09.2016 15:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits