Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

seksuāla uzmākšanās darbā

 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Taatad jautaajums sekojoshs - vai jus esat piedzivojushas seksuaalu uzmaakshanos darbaa un kaa tikaat ar radushos situaaciju galaa? Man darbaa ir koleegis, kura uzmaniibas apliecinaajumi liek man justies neerti. Vinjsh ir augstakstaavoshaa amataa, tiesa, ne manaa nodaljaa, bet satikt vinju sanaak gandriiz katru dienu. Ir informeets, ka neesmu briiva sieviete un neesmu ieientereseeta veidot nekaadas tuvaakas attieciibas, bet tas neattur no aicinaashanas uz viina glaazi peec darba, maajieni par parguleeshanu un nepieklaajiigi jocinji un komentaari arii nav nekas sveshs. Neesmu uz mutes kritusi, vienmeer atsaku un luudzu ar mani nerunaat taados kontekstos, bet shkjiet, ka vinjam tas ir vienalga. Vai tieshaam iet pie vadiibas buutu praatiigs risinajums? Nekaadu e-pastu vai sms nav, tas notiek mutiski un parsvaraa bez citiem cilveekiem blakus. Kaa riikotos juus?
22.09.2016 22:57 |
 
Reitings 4113
Reģ: 14.11.2012
Kā redzi, ka šis tuvojas, ņem telefonu un ieraksti sarunu, man pirms
ieraksta vēl telefons iepīkstas.
Nejau, lai kādam, ko pierādītu, bet pabiedētu viņu, lai viņš
domā, ka Tu plāno, ko pasākt.
Ganjau apvainosies un atkratīsies, cerams :D
22.09.2016 23:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Ja viņš nav Tavā nodaļā, tad pieļauju, ka Tev nav jauki pret viņu jāizturas. Es Tavā vietā vnk vispār viņu ignorētu, pat virsū neskatītos. Vai arī skatītos ar pretīguma sejas izteiksmi :-D
Ja cilvēks ir tik neaptēsts un nesaprot, neredzu iemeslu pat ielaisties ar viņu jebkādos kontaktos, ja nu vienīgi darbā savādāk nevar.
22.09.2016 23:11 |
 
Reitings 407
Reģ: 10.09.2016
Liec lietā savu lindadada aso frāžu arsenālu, tici man - strādās. :-D
22.09.2016 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Godīgā :D
22.09.2016 23:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits