Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nodevēji - cik bieži.

 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Gribu uzzināt godīgu atbildi, pat varat neieslīgt sīkākās detaļās - cik bieži Jūs ir nodevis vīrietis? Piemēram, jūs uzsākat attiecības, kas atklājas pēc tam, ka nemaz nav bijušas attiecības? Kad atklājat, ka ir bijusi vēl kāda meitene, ar ko paslepus čatojis. Vai bijis vēl iepazīšanās saitos. Sēdējis tur paslepus.
Kad ir bijušas attiecības (ar visiem sapazīstināta utt) un tad vienā brīdī atklāj, ka patiesībā cilvēks ir nodevējs un nav pat īsti bijis tas viss nopietni?
Jā, kā var nojaust, esmu ļoti aizvainota (maigi izsakoties) un gribu zināt. Gribu normālus, nobriedušus stāstus par šo visu. Vai ir iespējamas vēl tīras attiecības uzbūvēt šajā gadsimtā. Un vai ir vīrieši, kas uzvedas kā vīrieši nevis sēž uz sievietes kakla. Ka mīl Tevi un patiesi iepriecināt vēlas un ir SAVSTARPĒJI tas viss, nevis tikai no viņa puses.
18.09.2016 22:57 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Robert, pats vairākkārt esi publiski izteicies, ka brīvi orientējies tikai ļoti šaurā zinību jomā.

Tas tiesa, taču tad mums jāvienojas, ko nu kurš saprot ar orientēšanos. Es, piemēram, neorientējos medicīnā, taču, ja dotos uz randiņu ar ārstniecības studenti, domāju, ka kaut ko no vidusskolas anatomijas un bioķīmijas atmiņā spētu atsaukt. Šeit arī slēpjas atšķirība, jo es ar "neorientējos" saprotu, ka neesmu īpaši zinošs konkrētajā jomā, savukārt trulā caca to, iespējams, saprot kā pilnīgi un totālu ignoranci par konkrēto jomu.
22.09.2016 19:09 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Robert, kad divi cilvēki dodas uz randiņu, viņu mērķis ir iepazīt vienam otru tuvāk. Loģiski, ka viņi runā vairāk par ikdienišķām lietām.

Jā, piekrītu, bet nelaime ir tāda, ka daudzi cilvēki spēj runāt vienīgi par šīm ikdienišķajām lietām.
Te arī Tavs feils ar muļķēm sievietēm - sievietes nav muļķes, viņas uzreiz grib zināt, cik liela ir saderības iespēja, bet Tu domā, ka vienkārši dumjas, jo nerunā par to, kam patiesībā nav nozīmes, kad divi cilvēki iepazīstas.

Pirmkārt, nekad neesmu apgalvojis, ka sievietes būtu "muļķes". Nē, pazīstu dažas, kuras uzskatu par ļoti gudrām. Otrkārt, var visai labi novērtēt otra cilvēka "apvāršņa augstumu", jo neizglītotu, neinteliģentu cilvēku uzreiz "nodos" nabadzīga valoda, nespēja argumentēt savu viedokli konstruktīvi u.tml.
22.09.2016 19:19 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Divu cilvēku attiecībās nav vietas vēl kādam,ja tā ir tad tas liecina ,ka jūtas nemaz nav tik stipras. Man eksistē tikai vai nu mīl un ir kopā tikai ar konkrēto cilvēku, vai nemīl un nav kopā. :-)
22.09.2016 20:11 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Man eksistē tikai vai nu mīl un ir kopā tikai ar konkrēto cilvēku, vai nemīl un nav kopā.

Jā, viss ir tikai melns vai balts...
22.09.2016 20:33 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Robert tas ir kā ironija?:-D
22.09.2016 20:50 |
 
Reitings 3450
Reģ: 06.06.2015
Ups tā,nevis tas:-)
22.09.2016 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits