Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

15.09.2016 CETURTDIENA!

 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Labs rīts, beztēma nav manīta.
Kādi plāni šodienai? :)
Es sāku beidzot adīt šalli un nemaz nesakiet, ka arī šodien gājāt ar plikām kājām un sandalītēm. :D
Es šodien darbos, foršu dienu!
15.09.2016 08:44 |
 
Reitings 1147
Reģ: 29.01.2009
Labriit!
Nu jau no 6 esmu augsaa, kaarteejaa moku nakts. :'-(
Laukaa riktiiga migla, vismaz logi tagad valjaa un naak ieksaa dzestrs gaiss.(l)
Dzeru kafiju, looti negribu uz darbu, jo buus smaga diena, bet vismaz riit briivs!
Sajaas briivdienaas plaanots mazs remontinjs, jaanokraaso sienas, nakamnedeelj jaanomaina paklaaji dziivojamajaa istabaa un koridorii.
Ciest nevaru siis UK maajas, kur visur ir tie tizlie paklaaji!(e)
Jauku!(l)

Es taa puuciite uz zara..:-D
15.09.2016 09:02 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Labrīt.
Migla lēnām, lēnām sāk pazust. Jā, saules stariņi ar lien laukā. Mele, staigāju balerīnās, biksēs un vējjakā, savādāk ir par vēsu..
Pēdējās dienās ir ļoti nomācošs garastāvoklis. Man kā vienmēr pozitīvam cilvēkam ir grūti šo posmu pārvarēt. Nezinu, ko un kā darīt.(t)
15.09.2016 09:10 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.09.2016
Labrītiņ no rītiņ! (l)
Ārā ir diez gan drēgns, taču saulīte uzlabo omu! :-)
Lai visiem jauka un izdevusies diena! (l)
15.09.2016 09:16 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Ray, man šodien rādīja + 4 grādus, vilku biezo jaku + ādas jaciņu pa virsu, apavus jau arī prasās biezākus, ir man tādas balerīnas ar sportisko zoli, bet aukstums jau jūtams ,prasītos mēteli, šalli un jau cimdus.
Es zinu tik to, ka man no tāda aukstumiņa austiņas sāp. Cepuri būtu pāragri vilkt.
15.09.2016 09:17 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Mele- laikam būsim no vienas puses, man tikpat no rīta bija. Drīz jau būs jālien vieglajos rudens zābaciņos, bet tikmēr var jau uzvilkt kediņas/auduma čībiņas tajās man liekas ir tīri silti. :]
15.09.2016 09:20 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
Ray, nu tad man tajās auduma čībiņās ir jāvelk vilnas zeķe :D
15.09.2016 09:23 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016

Galīgi neatteitkos no šāda varianta, bet vakar pārsteidzos ar valdziņu uzmešanu un gan jau kaut kas līdzīgs. Ja redzat meiteni ar šāda lieluma, pelēku šalli varat pasveicināt, tā būšu es. :-D:-D:-D:-D
15.09.2016 09:25 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labbrrrrit!
jā, šodien auksts ārā, bet vienalga esmu svārkos, bez zeķubiksēm un balerīnās :-) protams jaciņa, bet es bez jaciņām un šallēm vispār nemāku dzīvot :-D
jānes beidzot man istabas puķes atpakaļ istabā, savādāk bail, ka nenosalst, jo no rīta man rādīja 3 grādus un šorīt tiešām likās, ka bijusi salna. :-(
vajadzētu izdomāt vannasistabai kādus sienas dekorus, kādus spogulīšus, rāmīšus, lai nav tās plikās sienas, jāpasmeļas idejas internetā.
jauku dienu! (l)
15.09.2016 09:25 |
 
Reitings 237
Reģ: 19.05.2014
labrīt. (l)
jau kopš vakara mocos ar iesnām, vienkārši tik stulbi, vēl pie tam šodien un turpmākās dienas atkal darbs un visādi pasākumi, nu tiešām īstais laiks. (t) mans ierastais ceļš uz darbu arī šodien slēgts, tad nu dabūju izbraukt līkumiņu bišķi, vispār kaut kā neveicās ar braukšanu šorīt.
bet tā ceru ātri izveseļoties un izbaudīt brīvdienas, kas tuvojas par spīti darbam. (l)
15.09.2016 09:48 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Labrīt! Es šonedēļ slimojos, tad nu laiskā režīmā pa mājām, pamazām mostos. Mēģinu izdomāt, ko noderīgu, bet mierīgu var padarīt mājās, citādi pavisam garlaicīgi :-D
15.09.2016 09:50 |
 
Reitings 230
Reģ: 16.05.2016
Mele man vienu brīdi bija līdzīgi, ka mūžīgi pa daudz valdziņu, bet tagad jau iegājies-ja liekas, ka būs pa maz, tad būs tieši laikā :-)
Šorīt jau no 6.00 telefona karsts. Tomēr tik daudzi atceras par manu dienu :-)
Lau jauka diena!
15.09.2016 10:05 |
 
Reitings 416
Reģ: 15.01.2014
Labrīt.
Nezinu, kas man šodien, bet, braucot uz darbu, viss likās tik skaists. Tāds vasarīgs noskaņojums. Pavisam citādāk nekā pēdējā laikā. (l)
Strādāt negribu. Vakar nedaudz paballējām, ka šodien sanāca aizgulēties. Bet kāda starpība, es tāpat jau nedēļu ofisā esmu viena. Pilnīgi no mājām varētu strādāt, ja zinātu, ka kolēģes nebūs. :'-(
15.09.2016 10:05 |
 
Reitings 1859
Reģ: 08.09.2016
minkinjsh, nu neko, nākamo reizi zināšu, šādi ir katru reizi , kad pieķeros adīšanai, šķiet, ka par maz , bet beigās pusrajonu varētu šallē ietīt :D
15.09.2016 10:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Labrit! Sezu darba! Si nedelas nogale bus interesanta manaa aprupe ir 6 kaki un suns:-D jautajums tam kas spele world of tanks..te man problema ar so speli ir,jo uz kompi nesanaca palaist speleju telefonaa.te peksni man upgrade jataisa savadak palaist nevar. Tad ka ir ja atinstaleju un ieeju pa jaunu vai man visas medalas un experiance pazudis ? Nav premium account ..eju tiri caur facebok.
15.09.2016 10:13 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nezinu vai te kada spele ,bet pajautat jau var:-D
15.09.2016 10:14 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Labrīt!
Ajjj, kā mani iepriecina šīs saulainās dienas! Dodos ielās kleitās bez zeķubiksēm un nenosalstu :D Mazliet ir sajūta, ka visi apkārt skatās kā uz pustrako, bet man vienalga, galvenais, ka pašai labi :D Kājas arī vēl diezgan brūnas (s)
Mazliet sanāca sapūcēties uz mammu... Man šķiet, ka mēs sazvanāmies par biežu, man nepatīk runāt pa telefonu "par neko". Piemēram, vakar vakarā sazvanāmies, kā pagājusi diena, utt, visu izrunājam, viss ok. Šorīt es knapi atveru acis un jau zvana - "nu, kā iet?". Ir pats rīts... (t) Ko lai es viņai stāstu? Kā gulēju? Kā tikko pamodos? Ko tūliņ ēdīšu brokastīs? (To, ka tikko pamodos, es viņai pateicu). Mazliet sadusmojos un pūcīgi pajautāju - "Tu kaut ko konkrētu gribēji?". Apvainojās, pateica, ka nē, nu tad atā.
Un vēl viņa mani visu laiku tincina par manām problēmām... "Nu, kā tev tas? Nu, kā tev šitas?". Man mazliet viss sagājis šķērsām ar skolu, darbu, kojām, tad nu viņa visu laiku par to tincina. Es tā nevaru, man patīk sakost zobus un pašai ar visu tikt galā, nevis bazarēt par to, kas un kā, cik slikti man iet. Es jau viņai teicu, lai pārstāj uzdot jautājumus par to, ka es pati pastāstīšu, kad viss atrisināsies. Bet jautājumi tā arī pazuduši nav. Arī, piemēram, stulba situācija vakar - esmu kojās, istabas biedrene blakus, mamma "Nu, kas tev un cik tālu ar tām kojām?" Nu es taču nesākšu vāvuļot, cik man te slikti un gribas prom otras meitenes priekšā. Un tad es patiešām uzvelkos, jo viņa dažkārt arī mājienus, ka es par to tagad nerunāšu, nesaprot.
Es tiešām cenšos ar mīļumu un sirsnību, bet es arī taču nevaru visu laiku izklāties. Saprotu, ka tās ir tīri cilvēcīgas mātes rūpes, bet kaut kā taču tā nabassaite jāsāk pārraut, ne?
Ugh.
15.09.2016 10:15 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
lāabrīt!(l)
uhh, cik labi, ka man uz darbu tikai īsi pirms plkst. 10 jāizbrauc. tad nu man tiešām ir plānās bikses, maiciņa, džinsa jaciņa un balerīniņas. pašlaik ir labi. ceru, ka vienīgi darbā telpās nenosalšu.
arī man ir jāsanes istabas puķes atpakaļ mājā - visi amariļļi vasarā gozējās saulē puķu dobē, daži pat uzziedēja, vēl viens tagad dzen kātu. bet tas lai paliek nedēļas nogalei.:-P
Minci, es arī tagad domāju, kā lai mammai saudzīgi pasaku, ka viņa pārmērīgi daudz lieto garšvielas. pēdējās reizēs liekas, ka tik garšīgi, tik smuki smaržo, bet.. paņem kumosu mutē un tad ir - vai nu pārāk ass vai sāļš, stiprs. vakar es garšu nejutu, tikai sāli. bet mamma blakus sēž un slavē, cik garšīgi. es tikai māju ar galvu. pēc tam visu vakaru tik pļumpē ūdeni.:-D it kā nieks, bet viņa prot ātri apvainoties par šādiem sīkumiem. :D
noskatījos sportsdirectā parku. smuki dzeltenu. diez nebūšu baigais cālis? baida arī izmēri, vai man vispār modelis piestāvēs. man ļoti nepatīk pirkt kaut ko nopietnu bez mērīšanas, bet tā parka man jau sapņos rādās. (l)
15.09.2016 10:31 |
 
Reitings 2573
Reģ: 14.08.2013
Labrīt!
Brokastoju pie Dona jaunās dziesmas. Vajadzētu kaut kad tikt pie biļetes uz koncertu februārī.
Jātraušas lēnām no gultas un jāpošas uz darbiņu.
Mazliet sanāca sapūcēties uz mammu... Man šķiet, ka mēs sazvanāmies par biežu, man nepatīk runāt pa telefonu "par neko".

Minci, varbūt esi vienīgais bērns ģimenē? Man tā nav. Es ar mammu sazvanos kādas divas reizes nedēļā. Dažreiz es pat piezvanu un prasu,kāpēc man neviens nezvana tik ilgi... :D Katru dienu tiešām nav ko runāt, turklāt katram ir savs dzīves ritms un maz kopīga brīvā laika, kurā sazināties. Turklāt manai mammai ģimenē ir tīnis, kuram jāvelta uzmanība. Domāju, ka būtu vienīgais bērns ģimenē, tad sazvanītos biežāk.
15.09.2016 10:50 |
 
Reitings 2995
Reģ: 22.06.2016
Hola,
es pa lielam nupat beidzot piesēdos, lai pastrādātu. Ēdu brokastis, dzeru kafiju un besos par kolēģiem :-D
15.09.2016 10:53 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Labrīt!
Šorīt bija ledains gaiss ārā, nosalu. Atkal sabiedriskais kavēja, vēl pie tam kādas 20 minūtes nav jau tā, ka nokavēju darbu. (t)
Es ar mammu vairākas reizes dienā sazvanos.Brālis vecāks un jau savā ģimenes dzīvē un tad man tiek visa uzmanība.:-D:-)
15.09.2016 10:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!