Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirms Taizemes

 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Hei, hei, vēlējos painteresēties pie cilvēkiem, kas ir ceļojuši uz Taizemi.
Vai kāds vīzu ir taisijis tur esot, nevis laicīgi Latvijā?
Un ko es noteikti nevaru likt rokas bagāžā, jo doma ir paķert tikai mugursomu? Tagad sāku prātot ko nevar likt rokas bagāžā, lai man nav jāatstāj mantas lidostā :-D
12.09.2016 16:34 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Jā, taisīju tur uz vietas. Bilde, pase, nauda, pacietība pastāvēt nelielā rindā, un lieta darīta.
Par rokas bagāžu noteikti ir ļoti labi aprakstīts Tavas izvēlētās aviokompānijas mājas lapā.
12.09.2016 16:46 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Nu skatoties, cik ilgi gatavojies tur uzturēties, ja ilgāk par 15 dienām tad jāizgatavo tepat Latvijā vai kādā citā valstī. Tāpat arī, ja ierodies Taizemē ne caur gaisu, tad arī vajadzēs jau iepriekš sagatavotu vīzu.
Rokas bagāžā var ņemt visu ierasto. Iekšējos pārlidojumos gan viņi tik smalki uz šķidrumu tilpumiem u.tml neskatās. Es Āziju (3 valstis, t.sk. Taizeme) apceļoju ar mugursomu (5 nedēļas), līdzi bija 1 garās bikses, 1 silts džemperis, lietusmētelis, 1 kleitiņa, kādi 2 šorti (uz vietas nopirku vēl kādus 5), pāris krekliņi (arī sapirkos uz vietas), peldkostīms, 2 krūšturi, sporta krūšturis un laikam 7 apakšiņas, jo drēbes sanāca mazgāt aptuveni reizi 5-7 dienās. 1 flip flops un 2 botas. No kosmētikas tikai pats pamats - tuša, zīmulis, zobu birste, zobu pasta. Pārējo uz vietas pirku, ja vajadzēja. Un no zālēm - smecta, citramons, ibumetīns, plāksteri.
Tavās interesēs ir paņemt pēc iespējas mazāk, būs pašai vien jāstiepj :D Un mēs bijām uz vienas salas, kur nav ostas, laivas piestāj ap 300m no krasta un jāpārkāpj mazās laivās, tad nu tur bija, ko redzēt kā citi ceļoja ar milzu čemodāniem :D
12.09.2016 17:09 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kā ar potēm pirms Taizemes, kaut ko potējāt?
Un uz kuru vietu ieteiktu braukt? Puketā ir ko redzēt?
12.09.2016 17:10 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
unique, man bija tā, ka par ceļojumu uzzināju 2 vai 3 nedēļas pirms un vairs nebija laika potēties. Būtībā iesaka B hepatītu, vēdertīfu, bet tas arī tad, ja taisies kur eksotiskāk - ložņāt pa džungļiem vai tml. Es izceļoju tās visas valstis un sākot no kalnainiem apvidiem, beidzot ar džungļiem, un viss ok. Saindējos gan ar ēdienu vairākas reizes, bet arī draugs, kuram ir visas iespējamās potes, saindējās. Taču tas lielākoties bija Ķīnā.
Ja gatavojies doties uz Puketu, tad potes noteikti nav nepieciešamas :) par Puketu gan neko nepateikšu, tādas tūristu takas neizstaigāju :)
12.09.2016 17:16 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Plānosts ir ceļojums uz 10 dienām.
Tad šampūnas un skuvekli labāk pirkt uz vietas. Par to vīzu es arī domāju uztaisīt dokomentu bildes un taisīt uz vietas, būs jāpagaida, bet tad tagad nav jādomā kur skriet un taisīt Rīgā :-D
Un trakākais jau ka nezinu vai daudz drēbes ņemt, vai kaut ko pirkt uz vietas. Laikam jau tur nav nenormālās cenas. Nav bijis daudz laika iedziļināties :-/
12.09.2016 17:20 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Ja vien Tev ir iespēja, ieteiktu taisīt vīzas Latvijā, jo šajā galā var nākties pat 3 stundas (pēc tā jau garā lidojuma) gaidīt tikai rindā uz vīzām. Labāk stāvētu sastrēgumā Rīgā kā ar tiem visiem ķīniešu bariem Bangkokā :-D Esmu te jau pusgadu un no potēm mums ir tikai A hepatītam, jo neko citu nepaguvām. Sākumā pat zobus tīrījām tikai ar pirktu ūdeni, tagad jau vairs neesam tik bailīgi, bet nu ēst gan negatavoju ar krāna.
Drēbes te var nopirkt uz katra stūra (tādas vairāk tūristu), kas ir atbilstošas atvaļinājumam. Nemaksā dārgi (par visu jākaulējas pat uz pusi), bet arī pēc aktīvas lietošanas var izjukt.
Ja par galamērķi, tad Puketu neizvēlētos tieši dēļ tūristu pūļiem, bet gan meklētu apslēptos dārgumus, piemēram Koh Lipe saliņu.
12.09.2016 17:48 |
 
Reitings 38
Reģ: 12.04.2016
Man īsti nav vairs laiks laikam taisīt vīzu Latvijā un brīvu darba dienu vairs nedabūt līdz atvaļinājumam un nedzīvoju Rīgā. Trakāk jau tas, ka nebija zināms mēnesi prims izlidošanas, bet tagad pasaka un tūlīt jau jālido.
Cik es saprotu mums nebūs lielas pilsētas un tūristu ikdienas taciņas, bet eksotika, īrēta vieta.
Katrā ziņā pēc ceļojuma varēšu dalīties savos iespaidos :-)
Tagad vispār man paliek bail, vai tiešām vajag tās potes? Daktere teica lai galvenais paņemu oglīti, ibumetīnu :-D
12.09.2016 18:01 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Oh, es tieši Koh Lipe biju (l) Nav tik viegli sasniedzama, bet noteikti tā vērta :) Drēbēm (un vakariņām, dzērienam vai suvenīriem) man Bangkokā visvairāk patika JJ Green market https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g293916-d7147221-Reviews-JJ_Green-Bangkok.html
12.09.2016 18:04 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Paņem Smectu. Es Koh Lipe 2x saindējos, bet abas reizes tas bija no svaigām zivīm. Zobus gan arī tīrījām ar pirktu ūdeni :)
12.09.2016 18:07 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
wow, cik jauki (l) Pastāsti kā tur ir? Mēs domājam vai doties, jo tagad vairāk esam pa Koh Phangan. Jautājums kad biji un kā tur ar internetu (strādājam).
12.09.2016 18:11 |
 
Reitings 187
Reģ: 29.01.2009
Ar ēdienu ne reizi neesam saindējušies, laikam veicās, kaut arī ēdam no ielas brīvi :-D
12.09.2016 18:12 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Mēs arī visur street food ēdām un viss bija ok, izņemot tās 2 reizes zivis "restorānos". Tur bijām maija beigās. Uz Koh Lipe īsti nav street food, tikai ēstuves, nu tāds ļoti relatīvs street food. Palikām Castaway resort, viss bija dikti forši, bet internets bija tikai restorāna daļā un arī ne pārāk ātrs. Citādi gan cenas/kvalitātes attiecība izcila, location super, darbinieki arī fantastiski, ēdiens patiešām izcils, labākās atsauksmes! Kaimiņu viesnīcā gan bija ļoti labs internets :D
Koh Lipe nekas cits kā snorkelēšana, niršana un sauļošanās īsti nav. Mēs arī bijām nesezonā, tāpēc nekāds island hopping nesanāca. Taču nebija sajūta, ka kaut kas pietrūktu, fantastiska relaksācija un daba (l) Vienīgi viņiem tur ir problēmas ar atkritumiem un suņiem, bet nu tas īsti netraucēja. Kopumā uz salas tiešām nav nekas cits kā tūrisms, viss ir pakārtots tūristiem, bet tajā pat laikā tā nelikās pārlieku tūristiska vieta :)
12.09.2016 18:25 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Klaviatūra, par iekšējiem pārlidojumiem un neskatīšanos - tur var gadīties visādi, kādu arī paskatās daudz rūpīgāk. Mūsu ceļabiedriem bija kādas 5min jāskaidro, ka tas, ko viņi ir paņēmuši, ir kokosriekstu pūderis nevis kāds cits pulverītis.
uniqueღ, uz Puketu ieteiktu vismazāk. Sākuma iespaids bija, ka tā ir ļooooti tūristiska un krieviska (piem, kafejnīcu nosaukumos, ēdienkartēs ir krievu valodā viss utt., foršais nakts tirgus ir pārbāzts ar skaļiem krieviem), bet tad, kad mēs paņēmām rollerus un paši izbraukājām visu Puketu, viss uzreiz rožaināks šķita, visi tie nostūrīši, skati, ehh. (l) Nu, ir jau tur smuki, protams, piemēram, freedom beach vai citas mazāk apmeklētās pludmales. Bet, piem, tajā pašā bīčā bija tā, ka nokļuvām līdz turienei, viss tik skaisti, tik forši, bet baaaams, k kādi rus cilvēki uzliek skaļi savu līdzpaņemto radio ar krievu dziesmām, nu, bojā tomēr to noskaņu. :-D Es ieteiktu apvienot pilsētu ar džungļiem un bīčiņu, tā vislabāk šķiet, jo var visu pabaudīt. Un vēl labāk, ja beidz to visu ar laiskošanos pie baseina, tāpēc, ka džungļi un pilsētas kņada tomēr nedaudz nogurdina. Ja Tu nopietni domā braukt, varu padalīties ar savu google karti un info, ko pirms brauciena ievācu. ;-) Mēs nepotējām neko, jo visā LV līdz septembrim bija beigusies hepatīta pote, kuru vienīgo būtu vērts potēt (citējot sievieti, kas veic vakcīnas). Nu, neko, viss tāpat bija ok, ne reizi neviens no mums nesaindējās.
13.09.2016 12:12 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Paldies, meitenes :)
13.09.2016 13:34 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Ņam, ņam, vēl uz 100% nekas par galamērķi nav izdomāts, bet būtu ļoti jauki, ka tu varētu padalīties :)
13.09.2016 13:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits