Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darītu jūs?

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kā jūs rīkotos, ja darbā vadības uzvedība un rīcība būtu novedusi dažas kolēģes līdz nervu sabrukumam?
Jā, varbūt, katrs lai atbild par sevi un viņas ir krietni vecākas par mani. Tomēr viņas man uzticējās, izkratīja sirdi. Vadības rīcība bija ļoti neprofesionāla un ļoti necilvēcīga pret viņām, drusku baidos par viņu veselību un dzīvību.
Ko darīt? Cīnīties, ziņot par priekšniecības negodīgo rīcību? Kam? Personāla nodaļai? Par darba aizsardzību atbildīgam? Augstākai vadībai? Uzņēmuma juristam? Darba inspekcijai?
Esmu drusku apjukusi- ko darīt?
Kaut kā domas neliek mieru, ja ar kādu no viņām notiks kas slikts, man nedod mieru.
10.09.2016 23:43 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Kas tieši notika? :-O
11.09.2016 00:00 |
 
10 gadi
Reitings 3202
Reģ: 29.01.2009
Vadības rīcība bija ļoti neprofesionāla un ļoti necilvēcīga pret viņām, drusku baidos par viņu veselību un dzīvību.
Kaut kā domas neliek mieru, ja ar kādu no viņām notiks kas slikts, man nedod mieru.

Nu pag. te jau izklausās pēc kaut kā krimināla, kur drīzāk ir jārikojas policijai un tiesai. Vai tomēr tu pārspīlē?
11.09.2016 00:03 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Es īsti nezinu un neprotu izvērtēt, pārspīlēju situāciju vai nē.
Ar viņām tika manipulēts.Vinām lika pieņemt neraksturīgus un varbūt arī nelikumīgus lēmumus, viņām bija jākontaktējas ar kriminālajām aprindām, bez nekādas policijas un apsardzes klātbūtnes.
11.09.2016 00:16 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Biezi vien cilveki parspile un bonusa vel piepusko klat kaut ko. Ieteiktu tev izfiltret visu pieejamo informaciju un atlasit tikai to, kas ir patiess un butisks. Un vel kas - tas sievietes ir memas, ka pasas nespej runat ar attiecigo dienestu vai departamentu? Pieaugusi cilveki tomer!
11.09.2016 00:34 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Wtf... Kas tas tā tāda par darba vietu?
Paskaidro sīkāk. Līdz galam nesapratu situāciju.
11.09.2016 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 3202
Reģ: 29.01.2009
Šeit padomus, manuprāt, būtu ļoti muļķīgi dot.
Pirmkārt, ir tiešam kā meitenes teica, jāizfiltrē būtiskākais, atmetot visu lieko (emocijas, piepušķojumus utt utjp). Otrkārt, ļoti daudz ir atkarīgs no uzņēmuma. Vienā augstākā vadība (t.sk.personāldaļa, augstākā vadība, jurists) ir pietiekoši nodalīti no departamentu vadības, citos viss ir vienā maisā. Pie tam, ja jau tas viss ir tik "krimināls", tad jautājums, vai augstākā vadība tiešām nav informēta.. Kā ārī tas, vai starptautisks vai vietējs uzņēmums (arī no tā var atšķirties tas, kam ziņot). Un visbeidzot, kas ar iesaistītajām pusēm.. Vai viņas pašas ir gatavas kaut ko darīt (jo pašlaik izklausas, ka tu vnk kādam gribi pasūdzēties pēc principa "viņas man teica"). Kāpēc šīs kolēģes vispirms darīja un tad domāja? Un vai ir gatavas kaut ko darīt lietas labā.
11.09.2016 00:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits