Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bikses uz darbu

 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
Sveikas!
Drīz jāsāk strādāt ofisā, kur vilkt džinsenes noteikti nebūtu piemēroti. Liela daļa auduma bikšu veikalos man vai nu izskatās pēc tantu biksēm vai arī tomēr pārāk ne-ofisa stilā, kā džinsas tikai no cita auduma. Svārkus vilkt visu laiku nevēlos, tas noteikti nav mans apģērba gabals, neesmu tik sievišķīga un svārki manā skatījumā vienmēr drusku uzšķiļ tādu seksuālu koptēlu (šis, protams, diskutējams un tikai mans subjektīvais viedoklis uz ko nekoncentrēsimies), ko es nevēlos. Kur un kādas Jūs pērkat bikses darbam ofisā? :-/
07.09.2016 15:35 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
tagad jau nu gan veikali pilni ar klasiskā tipa biksēm, ej uz Zara pamēri, diez vai būsi kā ome, bet pati jau saki, ka negribi būt sexīga, nu tad omes stils galīgi nebūs sexīgs :-D
07.09.2016 15:38 |
 
Reitings 1816
Reģ: 10.04.2014
atkarīgs jau laikam no darba, bet domāju ka vari iekombinēt jau skapī esošās bikses tādā lietišķākā stilā
07.09.2016 15:43 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Barbūt pamēģini kaut ko no Hugo Boss kolekcijas? Montona arī esmu artradusi pāris smukas klasiskās biskes.
07.09.2016 15:46 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Man šis vienmēr sagādāja grūtības.
Kaut cik savam augumam atbilstošas klasiskas bikses esmu atradusi Promod, iesaku aiziet. Dažkārt, kad nav nopietnas sanāksmes, lielie priekšnieki, velku tumšas, kvalitatīvas džinsas (piektdienās arī gaišas)un tās ļoti solīdi var sakombinēt ar blūzēm un žaketēm.
07.09.2016 15:46 |
 
Reitings 220
Reģ: 29.05.2016
veikalā skaties uz suit trousers stila

vai cigarette trousers

tagad tiešām tādas ir modē, var atrast visos populāro brendu veikalos, h&m, zara, mohito utt.
07.09.2016 16:02 |
 
10 gadi
Reitings 1648
Reģ: 29.01.2009
Kļūsi par vīrieti??? :-D
Ir arī forši ofisa svārki, kas nu galīgi nav no sexīgo vidus.
07.09.2016 16:03 |
 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
Diez vai bikšu uzvilkšana mani padara par vīrieti. Tāpat es neuzskatu, ka darba vidē ir jāizskatās seksīgi (nejaukt ar izskatīties skaisti) un ja man svārku nēsāšana sagādā diskomfortu, tad man ir tiesības izvēlēties, ko vilkt tāpat kā visiem pārējiem kolēģiem.
Pārējām meitenēm paldies par ieteikumiem, aiziešu uz minētajiem veikaliem apskatīt piedāvājumu, ja kādai vēl ir kādi ieteikumi vai pašas pieredze, droši :-)
07.09.2016 16:19 |
 
Reitings 569
Reģ: 01.08.2016
Tajā ofisā tev ar klientiem ir jātiekas? Jā/Nē?
Paskaties, ko velk citi un citas.
07.09.2016 16:26 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Manuprāt, ir ļoti maz sieviešu, kam piestāv ofisa stila bikses. Iespējams, tie ir tikai kaut kādi mani putni galvā, bet.. Neviens nekad dzīvē mani nepiespiestu uzvilkt bikškostīmu.
07.09.2016 16:30 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Man patīk Mango bikses. Viņiem ir atsevišķas kolekcija, kas saucas Mango Suit. Tur var atrast dažādu krāsu un piegriezumu klasiskās bikses.
Man bija līdzīgi kā tev, kad sāku strādāt ofisā, likās ka kleitas un svārkus nevilkšu, bet beigās pārsvarā tikai kleitās staigāju. No rītiem man patīk ilgāk pagulēt un tad kleita ir ideāls variants- jūti ka kavē, uzvelc kleitu, zeķubikses, kurpes, aksesuārus un dodies. Ja nepieciešams uzmet žaketi pa virsu.
Ar biksēm lielāks čakars, nepieciešams vēl topiņš, žakete un vēl visi toņi jāsaskaņo. Un pat ja liekas, ka savilksi visu melnu un būs labi, tad izrādās, ka arī melnie toņi atšķirās un gaišākais melnais apģērba gabals uz pārējo fona izskatās kā pārmazgāts un izbalējis un atkal viss ir slikti :D
07.09.2016 16:32 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Oi, aktuāls jautājums. Kaut gan man nav prasība vilkt lietišķas drēbes un ofisā varu staigāt arī nedaudz plēstās džinsās, tomēr gribu iegādāt 1-2 gab. lietišķo bikšu (nu, ne 100% lietišķas, bet nu nedaudz zolīdākās).. No draudzenes ieteiktā zinu, ka Reserved toč nevar, jo kvalitāte briesmīga. Var mēģināt Mango, Zara u.c. te nosauktus
07.09.2016 16:33 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013

Mums darbā viena sieviete valkā tumšus kostīmus, kur biksēm ir plātās, brīvās staras. Nu nezinu. Skaista sieviete, bet uzvelkot ko tādu man viņa asociējas ar kaut ko vīrišķīgu. Biznesā jau varbūt tas ir pat labi.
07.09.2016 16:33 |
 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
uap, ar klientiem jātiekas būs neregulāri, tas nav viens no galvenajiem darba pienākumiem. Es vēl tur nestrādāju, bet apģērbu vēlos jau puslīdz piemeklēt tagad.
07.09.2016 16:34 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Tev nu gan tarakáni galvá .
Vai tiešām tajā darbā tik strikts dreskods ? Varbūt tomēr tavas spējas un prasmes vērtēs vairāk par to , ka esi uzvilkusi džinsu bikses mellā krāsā vai arī zolīdāka izskata jebkādas bikses ? Man liekas , ka viss ir tavā galvā par to svārku seksualitāti un omju biksēm . Ja vien neesi korpulenta , tad bikses ar buktēm pat citreiz mēdz izskatīties pat pievilcīgāk par svārkiem . |-)
07.09.2016 16:41 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Ja negribās bikses vilkt, tad var bikšusvārkus, atkal atgriežas modē un izskatās sievišķīgi. Šie, šie un šie, vismaz kaut kas savādāks :-)
07.09.2016 16:48 |
 
Reitings 112
Reģ: 13.08.2009
Es nezinu, vai kāda mani sapratīs, bet es varu pateikt, kas man svārkos un kleitās nepatīk.
- Kleitās man nepatīk tas, ka man bieži salst vēders, jo vēsākā laikā esmu pieradusi pie apakškrekliņiem/topiņiem un zem kleitām parasti tādi neiederas.
- Kad ar kleitām apsēžas, tās bieži nostiepjas un iežmiedzas kakla rajonā.
- Pie kleitām un svārkiem labāk piestāv kurpes ar papēdīti,bet es dodu priekšroku zempapēžu kurpēm gan ērtuma, gan dažu veselības apsvērumu dēļ
- man ļoti nepatīk pēdām tā sajūta, kad ir kājās plānās zeķubikses, liekas, ka pēdas vairāk svīst un ir vēsi pēdām
- zeķubikses man parasti liekas apspīlētas un spiež gan vēderu, gan kājas visā garumā (jā, arī labās firmas, jā arī lielāks izmērs)
- svārki un kleitas vairāk burzās un visu laiku jāvaktē vai nav kaut kas sagriezies, sarāvies uz augšu vai ierāvies kur nevajag :-D
- kleitas parasti ir diezgan pieguļošas un pēc ēšanas jāvaktē, lai nav izspiedies vēderiņš
- liekas, ka ar biksēm ir siltāk, jo tās nav apžmiegtas
- liekas, ka biksēs mani uztver nopietnāk kā esot svārciņos un uz papēdīšiem
- noteikti neesmu nekāds romantiskais tips, kuram patīk rozā un jaukas jaciņas un svārki, tāpēc bikses man liekas piemērotākas.
Varbūt kāda mani saprot? Vai visas tikai ņirgāsies, es nezinu :-P
07.09.2016 16:48 |
 
Reitings 169
Reģ: 29.10.2015
Nu jaaa, viss ir galvā nevis zeķubiksēs, kleitās vai svārkos :-)
07.09.2016 16:52 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Ņirgāties diez vai ņirgāsies , bet jāteic , ka tu gan esi viens problēmu pilns cilvēks :) Pārāk skurpulozi uz to visu skaties . Diez cik dzīvē tas ir izdevīgi , kad tev laikam gandrīz visā atradīsies , kāpēc kaut kas nepatīk . :-|
07.09.2016 16:52 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Man kādreiz arī nepatika kleitas un svārki līdzīgu apsvērumu dēļ. Un tad es tās iemīlēju, jo sapratu, ka vajag tikai atrast ideālo kleitu vai ideālo kleitas tipu tieši Tev. Lielākā daļa, ko esi minējusi, kāpēc nepatīk kleitas, liecina, ka Tev bjusi darīšana ar nepareizajām kleitām. Tās var atrast arī brīvākas, garākas un tad nekas nespiež, neķeras un netraucē. Ir daudz kleitu modeļu, pie kurām lieliski izskatās biezas zeķes, t.sk. melnas, kas man personīgi liekas ērtāk par jebko kombinācijā ar kleitām. Ir kleitas, zem kurām var pavilkt par plānu piegulošu džemperīti utt. Kleitām arī ir tik dažādi stili. Tici man, ar īsto kleitu Tu jutīsies perfekti savā ādā un pareizajās kombinācijās nevienam arī neienāks prātā kleitas dēļ Tevi vērtēt sliktāk.
Esmu par, par un par kleitām. Un arī es nenēsāju papēžu apavus. tas nekad nav traucējis.
07.09.2016 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits