Iesaiste kāzu jautājumos

 
Reitings 453
Reģ: 17.05.2013
Vai, jūsuprāt, tas ir pieņemami, ka vienas puses ģimene iesaistās kāzu jautājumos, bet otras puses ģimene nē? Vai jums abas puses vienlīdz iesaistījās?
Atzīšos, jūtos dīvaini, ka kāzu organizēšanā ir iesaistīta tikai mana ģimene un draugi. Bet līgavaiņa ģimene faktiski tikai ieradīsies kā ciemiņi jau uz gatavu pasākumu.
Mēs ar līgavaini nevienam nelūdzām palīdzību, bet mani vecāki paši piedāvājās segt pāris opcijas, ko arī pieņēmām. Līgavaiņa radi neko.
Bet runa nav tikai apr finansēm. Vairāk runāju par ieinteresētību un atbalstu. Piemēram, mana mamma uzreiz uzņēmās uz sevis to, ko organizē parasti mammas, kaut vai tā pati sālsmaize viesu namā vai šķīvja sišana. Visu laiku interesējas, iesaistās, palīdz visādos darbiņos gan tagad, gan arī kāzu dienā viņiem ir uzdevumi. Var teikt, tādi kā vedēju galvenie palīgi un atbalsts.
Arī vedēji ir no manas puses. Un arī mani draugi ir pieteikušies palīdzēt dažādos sīkumiņos.
Savukārt no līgavaiņa radu un draugu puses nav nekā...
Ko jūs par to domājat? Un kā bija jums?
07.09.2016 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Man tas liekas pilnīgi normāli. Varbūt viņi domā, ka jūs paši organizējiet savas kāzas un nevienam tur nav jāiejaucas, kas arī būtu loģiski.
Es, piemēram, būtu ļoti dusmīga, ja mani vai līgavaiņa radi izdomātu, ka jāpalīdz mums kaut ko organizēt, jo tā manuprāt ir bezkaunība! Tikai mēs divi zinam, ko un kā mēs gribam un nevienam citam tur nav jālien un kaut kas jāpalīdz, ja vien mēs to nelūdzam. (e)
07.09.2016 16:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ne visi cilvēki ir sajūsmā ņemt aktīvu dalību.. Esmu bijusi kāzās, kurās tika iesaistīti viesi ar dažādiem uzdevumiem - nepatika. Uz kāzu pasākumu, manuprāt, cilvēki nāk relaksēties nevis sev uzkraut pienākumus un attīstīt atbildības sajūtu :)
Tas ir jauki, ka Tava ģimene ir tik atsaucīga.. tomēr vajadzētu saprast arī viesus-pasīvos :)
07.09.2016 19:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Apvainoties/dusmoties varētu tad, ja jūs lūgtu līgavaiņa ģimenei palīdzību kādā jautājumā (nefinansiālā) un viņi būtu kategoriski pret.
Nevienam nav pienākums finansiāli atbalstīt kāzu organizēšanu. Tas, ka Tavi vecāki to dara - tā ir viņu izvēle. Tāpat ar darbiem - es, piemēram, ļoti priecājos, ka vīra ģimene neuzbāzās ar nekādiem padomiem u.c. lietām kāzu organizēšanas procesā. Varbūt Tava līgavaiņa vecāki domā tāpat un neuzbāžas.
Ja Tev (Jums) tik svarīga līgavaiņa ģimenes iesaiste, tad tā arī viņiem pasakiet!
07.09.2016 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!